Skocz do zawartości

CANAL+ online - oferta dla abonentów platformy CANAL+


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, drq napisał:

Ciekawe ile jeszcze poczekamy na apki do tizena czy choćby webos. Przecież to klucz do powodzenia tej usługi...

Wczoraj pisałem z konsultantem i pracują na aplikacją webIOS nie podał daty ale jest już blisko. Według mnie to wyrobią się z tym do piątku czyli do startu Ekstraklasy.

Edytowane przez On0818
dopisanie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, _Artek_ napisał:

A według mnie tak namieszali że sami już nie wiedzą co jest do czego i nikt już nie pamięta że dekodery satelitarne dalej mają nc+ a usługa mobilna to nc+ go i tak za dwa lata zmienia nazwę wiec po co się w to „bawić”

Pisałem o tym co moze być i dlaczego  jeszcze to zostało. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Denas napisał:

Czy ktoś mi powie czy kanały LIVE działają w jakimś innym kraju europejskim oprócz UK ?

 

Jestem w UK i kanaly live mi nie dzialaja. Lipa straszna bo nc+go bez problemu....

Napisales w swojej wiadomosci "oprócz UK" Czyli komus w uk dzialaja bez vpn ?

Edytowane przez maciekmm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 26.05.2020 o 15:34, stanley840 napisał:

Już sprawdziłem sprawę sam. Na pewno kanały na ten moment nie działają za granicą przynajmniej UK. Dałem dane logowania kuzynowi w UK i kanały Live nie działają. Ja się zalogowałem w Polsce wszystko śmiga normalnie. Nie wiem czy zmienią ten stan rzeczy na dzisiaj blokuj zagraniczne IP i nawet VPN nie pomoże. Więc trzeba czekać co się zmieni w tej kwestii?

Kanały na żywo działają za granicą, ale tylko w UE.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Bushiken napisał:

A taka baza klientów się zmarnowała.

No , ale to już nie wina PC+.  Tak z drugiej strony , to oferta Sky GO , czy jak ona się tam nazywa , to działa po Brexicie w innych kraja jak UK? Pytam z ciekawości.

@umek , jak to teraz wygląda?

Edytowane przez kingofsouth
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, kingofsouth napisał:

No , ale to już nie wina PC+.  Tak z drugiej strony , to oferta Sky GO , czy jak ona się tam nazywa , to działa po Brexicie w innych kraja jak UK? Pytam z ciekawości.

@umek , jak to teraz wygląda? 

Ale wiesz, wiedząc że mają w UK bazę klientów mogli zrobić wyjątek i pozwolić na działanie. W końcu leży to w gestii PC+. Nawet jak oficjalnie poza Unią nie mogą to by pozwalali na użycie VPN.

Ale to już zdecydowanie za wysoki poziom rozkminy dla ich informatyków którzy od lat nie mogą zmienić swojej nazwy w tunerach dedykowanych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...