Skocz do zawartości

CANAL+ online - oferta dla abonentów platformy CANAL+


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, DominoDoman napisał:

 

 

Nie oczekuj za dużo, w końcu nadal na stronie w zakładce TV online wisi Player+ i Player+BOX, który nie ma już nawet własnej strony. 

 Serio? To jest dużo jak dla operatora telewizji satelitarnej mającego w swojej ofercie technologiczną bombę jaką są transmisje 4K HDR. 

Kurcze przecież tam ludzie nie zarabiają średniej krajowej (mowa o menagerach) Tytułują się angielskimi nazewnictwami , a mają problem z ogarnięciem strony w internecie.

Mam nadzieje ,że ktoś to przeczyta do 2-3 w nocy , bo podobno czytają :lol2:

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio zmieniono silnik przeglądarki MS Edge, która jest teraz odczytywana jako Chrome,  jednak przed zmianą, przez dobrych kilka lat wisiał taki komunikat i Edge  nigdy nie ruszyła na NC+GO.

 

52939iF38AB53AC1F84B66?v=1.0

Zatem, Janusze biznesu wyczekujący na darmowy mycnal pod przerywką NC+GO mogą się srogo zawieść, jeśli liczą na słowność ludzi z Canal+.  Pracujemy...

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj dałem za wygraną i podłączyłem Shielda do Samsunga w salonie. W sypialni chwilowo telewizor podłączony do laptopa. Docelowo będzie trzeba albo kupić tego boxa canal+ albo kolejnego Shielda, ale te są trudno dostępne. Na wszelki wypadek już zamówiłem ?

 

Muszę przyznać, że Samsung ładnie "wchłonął" w swój interfejs te urządzenie. Da się je obsługiwać za pomocą pilota Samsunga, przy włączonej funkcji HDMI-CEC. Sam się włącza i wyłącza przy uruchomieniu kafelka w menu Samsunga. Można skonfigurować, że wszystko jest normalnie, ale po naciśnięciu kafelka "Shield" urządzenie się uruchamia. Co więcej, aplikacja Canal+ można ustawić, aby uruchamiała się przy starcie. Czyli po kliknięciu jednego z kafelków, wygląda to tak, jakby uruchomiła się aplikacja na Tizen. Całkiem nieźle.

 

Sama aplikacja na Shieldzie działa dobrze, ale nie wzorowo. Niekiedy krótko po uruchomieniu złapie minimalną zacinkę po wybraniu kanału na żywo. Nie działają opisy programów po kliknięciu trzeciej opcji od lewej w menu kontekstowym podczas odtwarzanej audycji (ekran się zmniejsza do lewej, ale nic się nie pojawia na czarnym polu po prawej). Tylko 8h cofania zamiast 14 dni to bardzo duże rozczarowanie. Zawartość jest nie najgorsza, ceny i pakietyzacja mi nie odpowiada, chociaż pakiet za 25zł jest bardzo w porządku.

 

Na razie jakoś to idzie. Brak aplikacji na Smart TV to duże rozczarowanie i utrata potencjalnych klientów. Przy używaniu AirPlay było to całkowicie nieakceptowalne. Obraz był przesyłany płynnie i prawidłowo, jednakże większość funkcji w aplikacji nie działało (przewijanie, wyświetlanie wstecznych audycji).


Jako bonus dodam, że odpaliłem Canal+ na przeglądarce wbudowanej w Tizen. Płynność i skuteczność działania jest jednak bardzo niska, nie do zaakceptowania.

Edytowane przez regedit32
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj już wyszedł update appki na iOS.. może przy takim tempie będzie to jakoś znośnie szlifowane.. ale ja i tak używam Apple TV, działa na nim naprawdę dobrze ta appka...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, _Artek_ napisał:

No i dzisiejszą datę można uznać za oficjalną premierę usługi bo odnośnik  do telrewizji przez internet pojawił się w sklepie Platformy Canal+ :D

Ogólnie odświeżyli nieco serwis i wycofali się z dopisku platforma z nazwy. Teraz jest jeszcze bardziej pokręcone, bo satelita nazywa się Canal+, OTT nazywa się Canal+ i paczka kanałów nazywa się Canal+. Widać „mistrzów” marketingu 

Edytowane przez DominoDoman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm.. czyli mamy teraz już "Nowy Canal+", niecały rok po starcie "Canal+ Platforma"? ;)

 

 

Choć w zasadzie oni twierdzili, że to była "Platforma Canal+" mimo dopisku na dole, więc skoro teraz dopisek jest na górze to powinno być to czytane jako "Canal+ Nowy".

Niektórzy narzekali na NC+, ale ta identyfikacja wizualna to był majstersztyk przy tym co się teraz dzieje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, bugmenot napisał:

Hm.. czyli mamy teraz już "Nowy Canal+", niecały rok po starcie "Canal+ Platforma"? ;)

 

Być może słowo "Platforma" znika i zostanie Nowy Canal+ ( w co wątpię), a bedzie poprostu Canal+. Dlatego nic nie robią z grafiką w dekoderach i gdzie indziej. W MyCanal nigdzie nie ma chyba słowa Platforma ?

I wkrótce w reklamach będzie kolejny wybuch. Wyleci w powietrze Platforma. W ten sposób pozostanie Canal+. Taka stopniowa zmiana rozciągnieta w czasie... z wielkim finałem Canal+ wszędzie. 

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, neblyn napisał:

Ostatnio zmieniono silnik przeglądarki MS Edge, która jest teraz odczytywana jako Chrome,  jednak przed zmianą, przez dobrych kilka lat wisiał taki komunikat i Edge  nigdy nie ruszyła na NC+GO.

 

52939iF38AB53AC1F84B66?v=1.0

Zatem, Janusze biznesu wyczekujący na darmowy mycnal pod przerywką NC+GO mogą się srogo zawieść, jeśli liczą na słowność ludzi z Canal+.  Pracujemy...

 

ha ha ha dokładnie tak było, całe lata czekania. Co najśmieszniejsze; na bliźniaczym serwisie canal plus sport online, EDGE działała bez problemu korzystając z lekkiej jak piórko wtyczki DRM PlayReady. Laptop potrafił na jednym ładowaniu odtwarzać materiał wideo o 25% dłużej niż na Chrome innych przeglądarkach korzystających z Widevine.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, tyrla napisał:

 

i na Samsungu też nie możesz. I na LG, i na każdym innym telewizorze bez androida. I bez 4K, i bez podstawowych kanałów z dvb-t. I bez dekodera.

 

Ahhh i bym zapomniał. Aktualizacja na iOS z dzisiaj nic nie wnosi. Airplay dalej nie działa prawidłowo. Tzn przesyła obraz ale z aktywnym połączeniem nie można wyświetlić wstecznych pozycji, nie da się przewijać z wyjątkiem pauzy, która działała. Po rozłączeniu, wspomniane wady nagle znikają. Jak za dotknięciem czarodziejskiej róźdżki.

 

Nawet pozostawili nazwę myCanal...

Edytowane przez regedit32
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie w tej usłudze znajdę zakładkę z programem telewizyjnym??

Kolejne pytanie , do ilu dni wstecz można oglądać? 

Edit:

Tutaj mam wszystko przejrzyste , a w MyCanal tego nie mogę znaleść.

 

1.jpg

 

 

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...