Skocz do zawartości

CANAL+ online - oferta dla abonentów platformy CANAL+


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No to Viaplay  to jeszcze miałoby to uzasadnienie a tu? Usługa za free i co zareklamujesz jeden z drugim? Rozumiem gdyby była płatna to jeszcze by cos ugrał a tak  tylko was konsultanci wyśmieją. No ale jak to piszą znawcy streeming to nowoczesność😅

Edytowane przez czerstwy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z drugiej strony czy bierna postawa nas jako klientów jest wskazana, nawet jeśli usługę mamy za darmo w abonamencie?

Piszę o poważniejszych problemach jak  np. na początku z dźwiękiem, błędach upees,  z Apple TV i można tak wymieniać..

A co można ugrać? Dobrze i stabilnie działającą usługę nawet w ramach abonamentu 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, Emilio1985 napisał:

Jeśli grzebali, to powinni robić to w godzinach nocnych, coby ludzi nie wpieniać :)

 

 

Ja głównie w nocy oglądam. :)
Poza tym podwójnie denerwujące jest gdy coś nie działa w godzinach, gdy infolinia jest nieczynna.

Edytowane przez Jacek3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, Pawel napisał:

Nigdy nie było aplikacji na webOS. Musiałeś coś pomylić.

 

21 godzin temu, ircios napisał:

 I to bardzo kolega @stonkasię pomylił.

 

U mnie też nie działa TV Live.

Coś znów grzebią. 

 

Możecie mieć rację - aczkolwiek wydaje mi się że... No nic, skoro są Premiery to mam nadzieję że aplikację Canal+ Online też dadzą. Dzięki temu przecież powiększą grono możliwych zainteresowanych którzy mogliby kupować pakiety tylko w subskrypcji usługi internetowej.

 

No nic  - tym bardziej więc czekam na aktualizacje dekodera 4K. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, stonka napisał:

No nic, skoro są Premiery to mam nadzieję że aplikację Canal+ Online też dadzą. Dzięki temu przecież powiększą grono możliwych zainteresowanych którzy mogliby kupować pakiety tylko w subskrypcji usługi internetowej.

 

 

No, tak w 2025 roku 🤣

Były plany aplikacji na webOS, konsole (Xbox) i co z tego wyszło? Jedna wielka ....upa :D  ;)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, lakiman napisał:

Z drugiej strony czy bierna postawa nas jako klientów jest wskazana, nawet jeśli usługę mamy za darmo w abonamencie?

Piszę o poważniejszych problemach jak  np. na początku z dźwiękiem, błędach upees,  z Apple TV i można tak wymieniać..

A co można ugrać? Dobrze i stabilnie działającą usługę nawet w ramach abonamentu 

 

Ja od czasu do czasu daje zgłoszenie o problemach w związku z "czerwonym kluczykiem" czy obiecanych aplikacjach na TV LG czy też treściach 4K. 

Odpowiadają wymiennie znanymi formułkami, więc w sumie czy ktoś bierny czy nie - efekt ten sam.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najnowsza wersja Canal+ na AndroidTV dalej ma problem z biblioteką VOD i buforowaniem. Support już całkiem ma gdzieś też zgłoszenia i nawet części zwrotu subskrypcji nie chcą robić. Już o blokadzie programów 18+ nie mówię. W innym wątku ludzie narzekają na Viaplay. Ale powiedzmy sobie szczerze, Viaplay przy wpadkach jednak robi jakieś zadośćuczynienia i odpisują ja ludzie. To co robi Canal+ to jest gó...o a nie żadne OTT. Jestem ciekaw co oni zrobią, jak przegrają przetarg o Ekstraklasę. Zostaniemy im jedynie chyba rynek afrykański z takim podejściem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Tomo21 napisał:

Czy wy też tak macie czasami w aplikacji na TV, że was wylogowuje? Ja dziś włączam apkę a tam niespodzianka - "zaloguj się". I znów kombinowanie "a jakie ja tu miałem hasło..". Wkurza mnie to niesamowicie. Już któryś raz mi się zdarzyło.

Właśnie jest ciekawa sprawa z tym hasłem, bo w miboxie tez muszę je klepać gdy mnie wyloguje a na Kaonie tmobile wybieram z listy login i hasło uzupełnia się samo.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...