Skocz do zawartości

CANAL+ online - oferta dla abonentów platformy CANAL+


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@praspp Tak, rzeczywiście leci średnio 1 Mbps na tym profilu 8 :).

Ale jak tak patrzę to generalnie mało który kanał trzyma te widełki z profili, Eleven też jest mocno poniżej. Przynajmniej w Firefoxie via DASH. No ale C+ Sport 2 wygląda zdecydowanie najgorzej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

0.78 na milisekundę to miałbyś bitrate większy niż na bluray ;).

Nie mam apki teraz pod ręką, ale na komputerze wygląda to tak:

 

C+ Sport 2:

cplus.jpg

 

Dane są pobierane paczkami co około 2 sekundy, więc widać wyraźnie, że ten birtate jest niski.

Ogólnie u mnie na Firefoxie dla wszystkich kanałów z C+ w tym momencie, ilość pobranych danych nie przekracza tych 6-7 mega pobranych co 2-3 sek. (czyli realnie własnie 1.5-2 Mbps) mimo wyboru najwyższej jakości ("1080p/4K") w zębatce na górze.

C+ Sport 2 przy tym wygląda zdecydowanie najgorzej. Może jakieś kolejne testy kolejnych super zabezpieczeń ;).

Edytowane przez bgmnt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2500 to najwyższa dostępna jakość przy software DRM (Widevine L3), wyższe są dostępne tylko przy hardware DRM, czyli Widevine L1 (dostępny na Androidzie przy obrazie systemu autoryzowanym przez Google i braku roota) oraz PlayReady (dostępny tylko na Microsoft Edge + Windows 10 + procesor z wsparciem dla sprzętowego DRM, czyli w przypadku Intela od 7 generacji).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam ryzen 5600x :D  + GTX 1650 i windows 11 :D

fakt chrome, firefox max L3, edge idzie z playready

 

Key system : com.microsoft.playready.hardware, idzie po staremu :)

 

chyba zrobili to pod win11, odstrzelili starsze sprzęty tak jak to zrobił MS :)

wygląda za software drm nie objerzysz HD już :) wsparcie hardware potrzebne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 29.11.2021 o 21:59, bgmnt napisał:

Screen z "Cały ten Futboll. Przemysław Frankowski", który leciał w momencie gdy pisalem posta. To nie zależy od źródła, coś źle poustawiali przy kompresji.

To z meczu, który leci teraz ;).

Każdy ruch przy zbliżeniu, totalna rozsypka obrazu.

azz.jpg

aaazz.jpg

Ja mam taką pixeloze cały czas. Nie wskakuje w ogóle wyższy profil jakości. Wszystkie przeglądarki, windowsy, sterowniki mam aktualne także zapewne coś po stronie C+ odwalili 😛

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...