Skocz do zawartości

CANAL+ online - oferta dla abonentów platformy CANAL+


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, Bushiken napisał:

Nie zauważyłem tej subtelnej różnicy, wybacz @_Artek

 

Albo ktoś troluje trola albo masz rozdwojenie jaźnie @_Artek_

Nie przeszkadza mi to rozdwojenie jaźni nawet trochę mnie bawi nie zmienia to faktu że kolega ewidentnie zrobił  to celowo na szczęście póki co różnimy się sygnaturą.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, mattem napisał:

Zdecydowana wiekszość kontentu przeznaczonego do nadawania w TV jest realizowana w 1080p/i 50fps.

Taki jest standard.

Standard może i jest, jednak 50 fr/s to widziałem tylko na niemieckich programach na dawanych w 720p. Te, które odbieram z pakietu Extra+ nie mają takiego odświeżania. Natomiast gdy miałem piłkę nożną z Posatu, to bitrate był bliski 20 Mbit/s i widać było różnicę w jakości obrazu na "+" względem Canal+ Sport.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przeszkadza mi to rozdwojenie jaźni nawet trochę mnie bawi nie zmienia to faktu że kolega ewidentnie zrobił  to celowo na szczęście póki co różnimy się sygnaturą.  

Używajać Tapatalk sygnatur nie widać. Na Twoim miejscu bym to zgłosił 

 

Co do usługi C+ to dla mnie jest bardziej przejrzysta niż Player. Szkoda, że nie ma możliwości wykupienia tylko całej paczki C+

 

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Pawop napisał:

Co do usługi C+ to dla mnie jest bardziej przejrzysta niż Player. Szkoda, że nie ma możliwości wykupienia tylko całej paczki C+

 

Zgadzam się w 100%. Byłoby idealnie, gdyby była możliwość wybrania jeszcze wszystkich pakietów jak w tv sat.

Edytowane przez sebczak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, ircios napisał:

Tylko patrzeć jak C+ zniknie z Player+ i kanały C+ pozostaną w domu. Czyli w MyCanal i na sat. A TVNik niech w Player puszcza sobie złomiarzy i inne twory spod znaku Discovery.

Zastanawiało mnie właśnie dlaczego kanały C+ dalej są na Player+. Widocznie im się to opłaca. Co do argumentu, że mieli umowę na X czasu. Canal+ o tym że będzie wprowadzał swoją własną usługę wiedział już dawno + czas związany z opóźnieniem jej wprowadzenia.

Umowa raczej nie była na 5 lat a 1 lub 2 i była przedłużana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, stonka napisał:

Z playera nic nie zniknie - to ich marka i nie mają powodu do jego ubijania. Player stał się rozpoznawaną marką......

Satelita+Player+MyCanal bogaty ten Polski CP :lol2:?

Rozdaje miesięczny testowy dostęp do swojej nowej usługi. Ojj, ale oni mają pieniędzy :D

 

4 minuty temu, ircios napisał:

MyCanal testują. Nikt inny o tym nie słyszał, z wyjątkiem forum tematycznych i pracowników operatora.

To jest najśmieszniejsze  :mrgreen:

Takie pytanie a co się podziało z tymi testami co się ludzie na nie zapisywali kiedyś tam w przeszłości?? Wychodzi na to ,że takich testów nigdy nie było.

Edytowane przez kingofsouth
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, stonka napisał:

Player.pl jest rozpoznawalny, rozreklamowany i ma mnóstwo użytkowników - również wykupujących dostęp do canal+. Te usługi będą działały równolegle aż i tylko tyle :)

PC+ lubi jak coś dziala rownolegle.

Kolejny przykład:

NC+GO vs MyCanal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@stonka

A co za problem przejść do MyCanal? Żaden, bo na bank będą ceny zachęcające. Ludzie w Player się przyzwyczają do C+, zniknie, to się przeprowadzą. Zwłaszcza dzięki C+4k.

@kingofsouth Mylisz.  nc+go jest dla abonentów i mają za free. MyCanal usługa komercyjna w której chodzi o pozyskanie dodatkowej kasy. Większej niż w Player, bo tylko dla siebie.

 

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, ircios napisał:

nc+to jest dla abonentów i mają za free. MyCanal usługa komercyjna w której chodzi o pozyskanie dodatkowej kasy

 

Racja @ircios. Tylko mam nadzieje , że nam abo PC+ przez tą sytuację nie zafundują aplikacji z tendencją zniżkową.

Wystarczy zajrzeć do działu NC+GO tam wrzuciłem 3 perełki ;)

Edytowane przez kingofsouth
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z playera nic nie zniknie - to ich marka i nie mają powodu do jego ubijania. Player stał się rozpoznawaną marką i zostanie z nami na bardzo długo wraz z bogatą ofertą kanałów telewizyjnych.
Player jest marką TVN, a nie C+. To czy Player zostanie długo też nie jest przesądzone, ponieważ TVN i Polsat zamierzają uruchomić wspólną platformę streamingową.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...