Skocz do zawartości

CANAL+ online - oferta dla abonentów platformy CANAL+


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

9 godzin temu, seatibiza napisał:

Witam. Próbowałem się przed chwilą zalogować i mam taki komunikat: "The requested URL was rejected. Please consult with your administrator...." Tak jest na przeglądarce Opera. Na IE nie ma żadnej reakcji i komunikatu. Czy to wina mojego dostawcy internetu czy może ustawień? Jak blokery reklam wyłączę jest to samo.

 

To jest wina dostawcy internetu. Jeśli to UPC, to należy zgłosić konsultantowi na czacie. Konsultant zmieni na routerze dostęp z IPv6 na IPv4 i będzie działać. Mi powiedziano, że strona kupowania Canal+ Online nie działa na IPv6. Po zmianie na IPv4 zaczęło działać prawidłowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, kingofsouth napisał:

@ircios, napisałem wczoraj na czacie na swoim koncie internetowym do konsultanta,  czy te kanaly są w usludze. Odpisał mi , że tak i wysłał uprawnienia.

Nie minęło 10 minut i faktycznie: Cinemax , H2, Figthtbox, Adventure pojawiły się. 

Ja dzisiaj napisałem to dostałem info ze kanały są dostępne ale maja w tej chwili awarie. Podpytałem o tvp, Polsat, tvn to dostałem info ze nie ma w planach ich wprowadzania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, mgaw89 napisał:

Ja dzisiaj napisałem to dostałem info ze kanały są dostępne ale maja w tej chwili awarie.

U mnie wyżej wymienione kanały działają. Teraz  sprawdzałem.

Napisz , do nich później  by ci uprawnienia odświeżyli. To podstawa ;)

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwne i to bardzo, gdyby nie , że tak  sobie napisałem wczoraj na czacie o 21:40 , do konsultanta, to byśmy nie zdawali sobie sprawy , że są Cinemaxy, H2, FIghtbox , Adventure w usłudze i nie jest to ściema.   Być może jest jeszcze Sundance , ale tego kanału nie mam  w Online. Mam go w UPC TV GO.

 

Cinemax:

 

1.jpg
 

 

Cinemax 2:

 

2.jpg

 

Fightbox:

 

3.jpg

 

H2

 

 

4.jpg

 

 

 

 

 

 

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość lakiman

@kingofsouth albo Ciebie ktoś lubi w PC+ , albo masz jakieś specjalne chody .

Nie mam uprawnień i trzeba czekać bo jest  ogólnopolska awaria.

 

Czy ta usługa będzie kiedykolwiek działać bezawaryjnie...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Canal się mota jak tampon w p. przedłuzenie umowy, dostęp do całej oferty C+ online, obiecane, wszystko gra, jak rozszerzyli ofertę , to obcięto odbiór wcześniej gwarantowanych, bo uznali  ze to nowy pakiet, oszukują, uwaga na konsuli, bo nie mają wiedzy, reklamację uznają, tylko na nowych warunkach, z nową datą przedłuzenia, utracili prawa do Bundesligi, i Premiership, liga francuska chyba tez im odpadła, a canal premiuem serwuje kilera co dwa dni, dajcie na luz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...