Skocz do zawartości

CANAL+ online - oferta dla abonentów platformy CANAL+


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, ircios napisał:

Z ograniczeniem czasowym.  Nie wierze aby to tak pozostawili. W końcu za MR wołają 10 zeta.

Ograniczyli to do jednego urządzenia , do tego licencje , brak pełnej oferty programowej , więc pewnie to tyle

 

 

5 minut temu, Arystofanes napisał:

Podobno od wczoraj na tv samsunga dostepna jest aplikacja canal+. U mnie nie ma. Mam tv z 2018, czytalem ze jest to wymóg minimum.

Sprawdz zakładkę Video w aplikacjach na Tizenie.

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Pawop napisał:

Apple TV może płynnie chodzi, ale jego podstawową wadą jest brak części aplikacji.
Uważam, że Mi Box S jest przeciętnym urządzeniem sprawdzi się jako MM, ale nie jako główny sprzęt do oglądania.

A czego Ci brakuje? 

 

Jest Apple TV+, Canal+, DAZN, Eurosport Player, HBO GO, Ipla, Netflix, Player, Vimeo, YouTube…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Prime Video

- CDA Premium

?

Szybkie pytanko, ile taki gadżet kosztuje?

Jest jakaś promocja związana z zakupem urządzenia na Apple TV+?

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, lakiman napisał:

W takim razie pozostaje chyba zakup porządnego telewizora.

 

To najgorsze co można zrobić. Wydawać kasę na „upgrade” telewizora, bo SMART przestał być smart. 

 

Ja mam LG OLED B8, którego kupiłem dla samego ekranu. SMART mnie wcale nie insteresuje, bo to działa dość ociężale. Lepiej kupić przystawkę i masz spokój na kilka lat. Wymiana telewizora dla zapewnienia wsparcia doprowadzi do tego co obecnie dzieje się w świecie mobilnego Androida. 

 

Teraz, lakiman napisał:

- Prime Video

- CDA Premium

?

Prime jest. CDA nie. 

Edytowane przez shevchenko1987
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do grudnia może coś więcej wyjaśni się z funkcjonalnością Canal+Boxa( najbardziej zależy mi na C+ 4K).

A na Apple może zacznę co nieco odkładać ;-)

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby oglądać 8K trzeba będzie posiadać telewizor obsługujący taką rozdzielczość, więc jak ze wszystkim konieczna kiedyś będzie wymiana sprzętu. Mówimy o tym co jest tu i teraz. Gdybanie i spekulacje zostawmy w spokoju ;) 

Edytowane przez shevchenko1987
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po odliczeniu kosztów subskrypcji Apple + to cena 599 trochę lepiej wygląda

32 giga są już wystarczające do komfortowego korzystania z urządzenia od Apple?

 

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, lakiman napisał:

Po odliczeniu kosztów subskrypcji Apple + to cena 599 trochę lepiej wygląda

32 giga są już wystarczające do komfortowego korzystania z urządzenia od Apple?

 

Oczywiście. 

 

32 minuty temu, Pawel napisał:

W elektronice nie ma czegoś takiego jak spokój na lata. Ty za ten "spokój" płacisz po prostu dużo więcej.

Nie ma, dlatego również twoje dywagacje są nie na miejscu. Zawsze jest tak, że za wygodę się płaci. Nauczyło mnie tego użytkowanie taniego sprzętu. 

 

Przykładem jest tutaj często przywoływany Mi Box. Pamiętam kiedy przyszedł update Androida 9. Nie dało się tego używać przez kilka miesięcy. Sprzęt mulił, gdy długo przebywał w „standby”, pilot się rozparowywał, złe zarządzanie RAM’em, i wiele więcej…

 

45 minut temu, kingofsouth napisał:

To jak z tym , że jeden uwielbia BMW a drugi Audi.

 

Dzisiaj wolę Volvo… Chociaż wcześniej miałem BMW ;)

Edytowane przez shevchenko1987
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, shevchenko1987 napisał:

 

Przykładem jest tutaj często przywoływany Mi Box. Pamiętam kiedy przyszedł update Androida 9. Nie dało się tego używać przez kilka miesięcy. 

To prawda początki były ciężkie. Wiem, bo też kosztowało mnie to sporo nerwów, natomiast trzeba uczciwie przyznać, że Xaomi nie zostawiło klientów na lodzie. Dało aktualizacje i cały czas trzyma rękę na pulsie. I nawet jeśli Mi Box to nie Apple co wszyscy wiemy, to ważne jest oprócz renomy, czy marketingu to, jak firma wspiera swój własny produkt. I tu ani jednej, ani drugiej firmie nie można nic zarzucić. 

A jak jest w tym kontekście z Canal + widzimy wszyscy. Klient został sam i odbija się od ściany. Jest albo milczenie, albo idiotyczne, nie mające sensu odpowiedzi. 

Edytowane przez Toma441
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...