Skocz do zawartości

CANAL+ online - oferta dla abonentów platformy CANAL+


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Eleven to znośnie wygląda na tablecie lub telefonie.

17 minut temu, Toma441 napisał:

Ja drugi raz się nabrać nie dam. Chciałem kiedyś Player + Boxa, ale wstrzymałem się w nadziei, że wyjdzie coś lepszego, ciekawszego. I taki z początku był produkt C+. Dziś właściwie z dnia na dzień rośnie moje rozczarowanie. Wolę kupić kolejny egzemplarz Mi Boxa lub doinwestować w Apple, którego polecają użytkownicy tego sprzętu. Sugerowałem się trochę tym, że jeżeli sprzęt ma logo Canal +, to jednak będzie to synonim jakości. Pomyliłem się. 

Już to skreśliłeś.

Ja bym poczekał na startujące serwisy streamingowe.

Nie będzie apek to klienci " zjedzą" Canal+..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, lakiman napisał:

... bym poczekał na startujące serwisy streamingowe.

 

Nie tyle skreśliłem, co srogo się zawiodłem i oczywiście kolejnym punktem odniesienia będzie dla mnie start Viaplay i (miejmy nadzieję tegoroczny) start Disney +. Jeśli będzie tak, że tutaj cokolwiek "nie zagra" i to na co czekam nie pojawi się na BOXie będzie to dla mnie koniec współpracy, przynajmniej w zakresie korzystania z ich dedykowanego sprzętu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie pozostaje chyba zakup porządnego telewizora.

3 minuty temu, Pawop napisał:

Apple TV może płynnie chodzi, ale jego podstawową wadą jest brak części aplikacji.
Uważam, że Mi Box S jest przeciętnym urządzeniem sprawdzi się jako MM, ale nie jako główny sprzęt do oglądania.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, lakiman napisał:

W takim razie pozostaje chyba zakup porządnego telewizora.

 

 

Wystarczy konsola do gier

Disney+, HBO MAX, Netflix , Amazon, Apple TV+ na takim sprzęcie, będzie śmigało bez zająknięcia.

Canal+ Online też miało sie pojawić , ale co w tym temacie się dzieje. Nie wie nikt, nawet PC+ 🤣 ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, MisterRondel napisał:

 

..... oni się zatrzymali na jeden krok przed metą z przenoszeniem kanałów i coś nie mogą drgnąć dalej.

Jaka meta? Może kolejny etap to jesień :

  • reszte kanałów z NC+GO (zamnknięcie usługi )  + treści 4K

To jest realny scenariusz , według mnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak przed świętami, żeby sie usługa lepiej sprzedawała.

to będzie kolejny etap.

2 minuty temu, MisterRondel napisał:

Ale jaki jest sens przenosić 40 kanałów, a 5 zostawić na za pół roku? Ja rozumiem jakby została połowa, ale tyle to chyba lepiej przenieść od razu?

Nie każdy dostanie dostęp do 4K a parę kanałów dorzuca to się klientela ucieszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, MisterRondel napisał:

Ale jaki jest sens przenosić 40 kanałów, a 5 zostawić na za pół roku?

A taki , że te 5 kanałów dorzucą z nowymi jak będą mieli na nie licencje.

Jeśli by mieli wrzucić resztę to już by to teraz zrobili. Zaraz sezon urlopowy, to co ma się ze sportu dziać już jest w usłudze. Jesień , będzie sie działo , tak sobie pewnie PC+ wymyśliło ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, lakiman napisał:

Eleven to znośnie wygląda na tablecie lub telefonie.

Już to skreśliłeś.

Ja bym poczekał na startujące serwisy streamingowe.

Nie będzie apek to klienci " zjedzą" Canal+..

Czegoś tu nie rozumiem, jak to "nie będzie apek"? To w Canal+ Box nie ma sklepu Google Play i możliwości pobierania apek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@jupiter zapoznaj się z kilkoma stronami  wstecz.

Przez dekoder Canal+ nie ma możliwości zainstaliwania Prime Video, Apple TV + I nie wiadomo co będzie z Viapley, Disney, HBO Max..

To tak w skrócie.

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dużo było naobiecywane,  a jest jak jest.

Jak to było:  we wrześniu w każdej recenzji boxa , dostęp do treści 4K to miała być   kwestia najbliższych tygodni.

A mamy już czerwiec.

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie to wygląda, że Canal+ z swoim Online ma wywalone na klienta. Jak się jakiś znajdzie będzie dobrze.

Rynek usług streamingowych jest tak wielki , że nie wybacza błedów.  Skończy się na tym , że będzie to wyłącznie darmowy mobilny MR dla nas abo PC+.

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej. Podobno od wczoraj na tv samsunga dostepna jest aplikacja canal+. U mnie nie ma. Mam tv z 2018, czytalem ze jest to wymóg minimum. Co tez jest niezlym absurdem bo kazda inna platforma streamingowa z filmami jest u mnie i nie patrzy na date produkcji tv. Jako dodatkowy wymóg, zeby bylo jeszcze bardziej elitarnie wynalazlem, ze jest konieczna wersja tizen 4.0. Tyle ze jaka mam wersje tego nigdzie sprawdzic sie nie da. czy ktos ma tv samsunga i też nie widzi dalej aplikacji canal+?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...