Skocz do zawartości

CANAL+ online - oferta dla abonentów platformy CANAL+


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

9 godzin temu, ircios napisał:

A my chcemy fikołków. A tu takie numery wyprawiają.  Ciężko zrozumieć tych co to tworzą 

Tutaj ewidentne zabrakło ustawień blokady kanalow/ programów 18+.  To user decyduje,  czy mają one być zablokowane. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można powiedzieć, że nadal jesteśmy testerami aplikacji.

 

Na VOD brakuje czasami odcinków,  całych sezonów, a niekiedy zamiast obrazu kręci się czerwone kółeczko.

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesteśmy testerami, ale tu przynajmniej jest co testować. Czego nie można powiedzieć o ipli na Tizena, która od 2 lat woła o pomstę do nieba.

 

Mam problem, żeby przełączyć kanał. Przy ponownym włączeniu aplikacji, przy włączeniu kanału Live najpierw zawsze kręci i jest błąd, trzeba wyjść z live i wejśc i potem już jest "odczarowane" i działa dobrze. Ulubione działają, ale zawsze po wejściu w zakładkę live, wrzuca nas na "wszystkie kanały". Ponadto nawet odpalając kanał z ulubionych, przy skakaniu P+/P- są wszystkie kanały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na razie nie będąc abonentem PC+, najciekawsza propozycja to pakiet C+/ HBO.

O ile w przyszłosci HBO GO zmieni się w Max i będzie zawierał tytuły z Cinemax.

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy sądzi według siebie.
U mnie budżetowe przystawki zdają egzamin.
Nie będę się rozpisywał o Netflixie, Amazonie , Apple TV+ to ogladam na lepszym sprzęcie, ale UPC TV GO, Play Now TV , Canal+Online na właśnie tym budżetowym dzialaja bardzo dobrze , nie mam zastrzeżeń.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się, dlatego ja już wiem, że nie warto się męczyć z Androidem, który poza nVidia Shield nie jest w zasadzie wspierany. O płynności działania i błędach w oprogramowaniu nawet nie wspominam. 

 

Prosty przykład: Apple TV 4K (wersja 2018) kładzie na łopatki Canal+ BOX 4K, który nie potrafi płynnie odtworzyć 2 strumieni na raz z czym Apple TV 4K radzi sobie bez zająknięcia (i to nie z 2, a z 4).  

 

Żeby było śmieszniej jest to przecież urządzenie firmowe Platformy Canal+, które przecież taką funkcjonalność powinno wspierać. Nie dziwię się, że we Francji postawiono właśnie na urządzenia od Apple. 

Edytowane przez shevchenko1987
  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, shevchenko1987 napisał:

Apple TV 4K. Te zabawki androidowe to poza nVidia Shield TV są nic nie warte. 

Mi Box od Xiaomi sprawdza się bardzo dobrze. Jest często aktualizowany. Ma androida 9, pewnie za czas jakiś "wrzucą" 10.0. Widać, że dbają o ten produkt. Mogę go polecić, bo posiadam. Natomiast Apple trzyma generalnie swój dosyć wysoki poziom, jeśli chodzi o jakość i ma  swój własny pomysł na streaming. Ja po prostu nie używałem tego produktu, więc nie mam porównania. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam, bo zaczynałem od Mi Box S własnie. Następnie przesiadłem się na nVidia Shield TV 4K, który był bardzo dobry. Jednak po nim przyszedł czas na ekosystem Apple w którym jestem od roku. To jest zupełnie inne doświadczenie. 

 

Wcześniej przez wiele lat korzystałem na komputerze z różnej maści Linuksów i Windowsa. Telefony z Androidem, tj. Samsungi, Sony, LG oraz Google Pixel. Pixel oczywiście najlepszy, gdyż jest to czysty system z pewnym, długim wsparciem (2-3 lata). 

 

Apple gwarantuje wsparcie na lata. Nie martwisz się czy i kiedy wyjdzie kolejna aktualizacja dla twojego modelu. Płynność działania jest zawsze topowa. 

 

Testując ostatnio Canal+ BOX 4K czułem się jakbym się przesiadł z Mercedesa AMG (może nie na „Malucha”), ale do Opla Calibry. Niby fajnie, niby spoko, ale tu błąd, tam przycinka, tu stary system bez aktualizacji, tam znowu coś. To już po prostu nie dla mnie ;) 

 

Jak to się mówi… Kupuje się zawsze dwa razy. Pierwszy raz tanio, a drugi raz dobrze ;) 

 

Edytowane przez shevchenko1987
  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli C+ 4K będzie śmigał  na przytawce od Apple,  to nawet byłbym skłonny zainwestować w takie urządzenie.

Skoro recenzje ma lepsze od Anroid TV.

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Toma441, zapomnij. To jest korporacja, czyli maszynka do robienia pieniędzy. Tam nikt nie ma takich ludzkich odczuć. Dla nich liczą się tylko wyniki.

 

Martwi tylko to, że po niewypale jakim był Player+BOX popełnili drugi raz podobny błąd, czyli wypuścili mało wydajne i nieprzyszłościowe urządzenie. 

Edytowane przez shevchenko1987
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja drugi raz się nabrać nie dam. Chciałem kiedyś Player + Boxa, ale wstrzymałem się w nadziei, że wyjdzie coś lepszego, ciekawszego. I taki z początku był produkt C+. Dziś właściwie z dnia na dzień rośnie moje rozczarowanie. Wolę kupić kolejny egzemplarz Mi Boxa lub doinwestować w Apple, którego polecają użytkownicy tego sprzętu. Sugerowałem się trochę tym, że jeżeli sprzęt ma logo Canal +, to jednak będzie to synonim jakości. Pomyliłem się. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...