Skocz do zawartości

CANAL+ online - oferta dla abonentów platformy CANAL+


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Na razie nie chcę włączać tego systemu, więc powiedzcie, jak wygląda biblioteka VOD? Rozumiem, że jest HBO Go i co jeszcze? Canal+? Czy to ta sama oferta co nc+ go, czy dużo uboższa? Dodam ze interesują mnie filmy, sport raczej nie. Dzięki z góry za informacje.

Edytowane przez kate1974
dopisanie informacji
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, _Artek_ napisał:

Czekam na premierę na apple tv narazie zastanawiam się czy kupić xh95 ag9 czy poczekać jeszcze rok a chciałbym ograć The last of us part 2 na jakimś dobrym tv. 

 

No Artek nie sądziłem, że kiedykolwiek pochwale Cię lub się z Tobą zgodzę ale wybrałeś "jedyną słuszną" ?markę TV i modele.

4 godziny temu, kingofsouth napisał:

Poważne pytanie będzie :mrgreen:  

Czy ktoś z was drodzy forumowi koledzy zostawi sobie usługę , po miesięcznym darmowym okresie testowania?

Ja na pewno pakiet Sport, być może także Film.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, _Artek_ napisał:

Polska wersja Mycanal  na apple tv już działa  trzeba zainstalować/przeinstalować aplikacje MyCanal i wybrać region "polska"

Wszystko fajnie, tylko: aplikacja jest nadal podpisana MyCanal, logo zmienia się (na Canal+ z MyCanal) tylko gdy najedziesz na apkę (wygląda to komicznie) na większości kanałów/audycji w trakcie oglądania nie da się przeczytać informacji dot. tytułu, bo pokazuje się kółko wczytywania, a aplikacja ma w paru miejscach pozostałości po Francji i napisy w tym języku, no i jest problem z przewijaniem o 10s za pomocą pilota.
Problem z nazwą aplikacji i francuskimi pozostałościami dotyczy tez iOS. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, sebczak napisał:

Czy zauważył Ktoś problem z odtwarzaniem kanałów na żywo? Na Mi box S (ATV9) po kilkunastu minutach odtwarzania zawiesza się dzwięk i następuje reset urządzenia. Na VOD nie zauważyłem tego problemu. 

Ja nadal nie mam dostepu do kanalow na zywo. Caly czas info " Żadne treści nie są dostępne w tej chwili ". Problem zgloszony na czacie. Zobaczymy czy zostanie rozwiazany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, regedit32 napisał:

Też wam się zacina odtwarzając przez AirPlay? Mam na myśli zatrzymywanie się obrazu, szczególnie po przełączeniu kanału. 
 

Czy na aplikacji ios można znaleźć backward epg na 14 dni?

Wycofali tę funkcję z wersji testowej i już w ogólnodostępnej, podobno było w niej wiele błędów. Wybrane programy nadane powyżej 8h temu możesz obejrzeć w kolekcjach, lecz musisz się liczyć z tym, że ich ilość jest mocno ograniczona. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

qrcze.. ale opcja Multi w live jest wypas.. nie mogę wyjść z wrażenia.. szczególnie po tym jak szajsu tak bardzo pokastrował PIP'a w swoim TV... 

 

IMG-1216.jpg

Edytowane przez gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, frankie1905 napisał:

Gdzie zgłaszać uwagi techniczne do Canal+ odnośnie działania usługi?

 

ja im zgłaszam na: pomoc@kontakt.canalplus.pl ale cały czas odpisują jedno i to samo: 

Cytat

Nasz dział techniczny pracuje nad rozwiązaniem tego problemu. Postaramy się jak najszybciej przywrócić pełną funkcjonalność serwisu.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak to wygląda jak Platforma Satelitarna bierze się za Platformę Internetową i boi się zrobić coś lepszego żeby nie stracić abonamentów SAT. Ale czas tyka i niech przypadkiem się zdarzy że prawa sportowe kupi jakaś platforma internetowa z prawdziwego zdarzenia to szybko pogrążą telewizje satelitarna i będzie szybki koniec:rofl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak pisałem muszą zrobić coś co nie będzie lepsze niż satelita (zresztą tak robi każda platforma w Europie)

Ale fakt wyszłoto strasznie słabo...działa jakotako a wygląda dość biednie jak za sumę pieniędzy jaką sobie za to wołają...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie, mam apel do Was drodzy forumowicze. Kto może i ma ochotę, niech napisze maila do nich odnośnie tych 50 fps. Oni to forum na pewno śledzą, ale tylko zbiorcze uświadomienie im problemu być może coś da. Może jestem naiwny, ale to przecież nic nas nie kosztuje - raptem 5 min na sklecenie rozsądnego maila.

5 minut temu, umek napisał:

Tak jak pisałem muszą zrobić coś co nie będzie lepsze niż satelita (zresztą tak robi każda platforma w Europie)

Ale fakt wyszłoto strasznie słabo...działa jakotako a wygląda dość biednie jak za sumę pieniędzy jaką sobie za to wołają...

O przepraszam kolego - Sky Ticket - 50 fps, Now TV Italia - 50 fps, myCanal Francja - 50 fps, NOW TV - UK - 50 fps, Viaplay - 50 fps. DAZN - 50 fps. 
 

Także nie jest tak, że tam na zachodzie dają celowo gorszy obraz przez neta niż z satki. Odpal sobie na Apple TV Sky Ticket, Sky Sport News HD nadaje za free w 50 fps. Można? Można.

Edytowane przez frankie1905
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie za 135 zł powinna być porównywalna jakość do telewizji satelitarnej. Nie rozumieją że nie wszyscy mogą mieć talerza na balkonie. Na pewno nie jeden by chętnie wykupił ale musi być jakość do ceny inaczej nie ma to racji bytu?

BT Sport również 50 FPS i wygląda bardzo dobrze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...