Skocz do zawartości

CANAL+ online - oferta dla abonentów platformy CANAL+


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Też wykupię to tylko dla jakiś pojedynczych rzeczy w C+ 4K, o ile kiedykolwiek będzie dostępne.

Jako zastępstwo tv tradycyjnej do normalnego codzienniego używania w przeciwieństwie do usługi Playa czy CP IPTV ta usluga się nie nadaje, a po co mi kolejna niedorobiona apka, w której nie dostaje na ten moment nic ponadto co już mam ;).

 

Edytowane przez bgmnt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krzysiek11:)
Godzinę temu, kingofsouth napisał:

Poważne pytanie będzie :mrgreen:  

Czy ktoś z was drodzy forumowi koledzy zostawi sobie usługę , po miesięcznym darmowym okresie testowania?

Ja nie mam zamiaru płacić podwójnie, więc nie, ale moi rodzice zastanawiają się nad rezygnacja z CP i zakupem Play Now TV BOX za dyszkę i dokupieniu CANAL+ FILM za 50 zł - dostaną więc ofertę DVB-T, Pakiet podstawowy Play i CANAl+, HBO, Filmbox za łącznie 60 zł. 

 

@kingofsouth, możesz sprawidzić, jak myCANAL działa na Play Now TV BOX?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, SzYcHa_2012 napisał:

@DominoDoman @Krzysiek11:) grafiki z plików strony są w webpacku, co ciekawe jest też logo Ligi Mistrzów oraz Discovery....

193a7e549003834ab0b25706c4d4b090.png

65f23b1f4b476b946eb28885d86191f2.png

 

Dzięki za info. Sory, że może głupie pytanie, ale jak otworzyć pliki w webpacku? Kompletnie zielony w tym temacie jestem :P

1 godzinę temu, PIOOLE napisał:

31 dni testów i pewnie pod koniec czerwca oficjalny start! 

To nie jest właśnie taka głupia myśl. Dlatego, jak zauważyłem, że gdzieś ktoś daje info o lipcu jako rebrandingu nc+go w okolicach lipca i w pewnym sensie "nowe otwarcie" dla C+ to się zapytałem czy ci wszyscy co się chwalili znajomościami nie mają jakiejś informacji. Miało by to jakiś sens, choć o ten w przypadku polskiego C+ ciężko ostatnio.

Godzinę temu, kingofsouth napisał:

Canal+4K w MyCanal wykupię , jak się będę miał udać gdzieś na urlop, ferie czy za granicę.

No dla mnie to śmieszność, że za 4K chcą żeby dodatkowo im płacić. We francji pakiet, który miałem okazje sprawdzać był (na AppStore) za 87zł, był dość podobny do połączenia u nas Fun&Info z Film z domieszką Kids (a nawet nieco lepszy, bo mial praktycznie wszystkie podstawowe dostępne we Francji kanały). Cenowo był drożej tylko o 2 zł, a 4K było w pakiecie. 

Edytowane przez DominoDoman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Pawop napisał:

Ja prawdopodobnie na jakiś czas wezmę pakiet Fun&Info, bo chce obejrzeć American Dad i Family Guy na Fox Play.
Tak na marginesie, to pakiet film, w skład którego wchodzi oferta na żądanie C+, HBO, Filmbox Live i Fox jest bardzo atrakcyjna.

To już lepiej wziąć Play Now TV Box za 10 zł miesięcznie masz tam Fox i dużo innych kanałów no i amazon na 6m za free

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, maciekmm napisał:

Czy ktos z uzytkownikow otrzymal dostep do VOD ale nie do kanalow na zywo ? Po jakim czasie dostep do kanalow na zywo sie pojawil ?

Był problem z dostępem do kanałów na żywo na android TV, wczoraj to zgłosiłem, obiecali do weekendu naprawić - na Mi Box S już działa :)

Edytowane przez sebczak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To już lepiej wziąć Play Now TV Box za 10 zł miesięcznie masz tam Fox i dużo innych kanałów no i amazon na 6m za free
Trzeba lojalke podpisać i płacić 10 PLN miesiecznie, poza tym Fox Now jest mocno okrojone względem Fox Play. Jednym słowem jest to nieopłacalne.
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Pawop napisał:
40 minut temu, wojtmen napisał:
To już lepiej wziąć Play Now TV Box za 10 zł miesięcznie masz tam Fox i dużo innych kanałów no i amazon na 6m za free

Trzeba lojalke podpisać i płacić 10 PLN miesiecznie, poza tym Fox Now jest mocno okrojone względem Fox Play. Jednym słowem jest to nieopłacalne.

 

Nie wiem jak wygląda Fox Now, ale w kolekcji Foxa w naszym "MyCanal" to jest kilkanaście tytułów raptem, więc trudno mi sobie wyobrazić jeszcze wieksze okrojenie.

 

Swoją drogą dziś główny promowany hit tego serwisu to dostepna za darmo na YT "Zabawa w chowanego", dumnie nosząca logo C+ Premium ;).

Edytowane przez bgmnt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od rana chłopie o tym tu piszemy...

Edytowane przez umek
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...