Skocz do zawartości

CANAL+ online - oferta dla abonentów platformy CANAL+


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

56 minut temu, umek napisał:

Już jest w wersji polskiej na iOS właśnie sprawdzam na Apple TV 

W AppStore na Apple TV apka zmieniła nazwę na Canal+, ale póki co nie ma update’u. 
Ogólnie znowu beka trochę z C+, bo apka na iOS, po instalacji jest cały czas podpisana MyCanal. A w ustawieniach (tych iPhone’owych) aplikacji nadal pojawiają się francuskie zakładki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, DominoDoman napisał:

W AppStore na Apple TV apka zmieniła nazwę na Canal+, ale póki co nie ma update’u. 
Ogólnie znowu beka trochę z C+, bo apka na iOS, po instalacji jest cały czas podpisana MyCanal. A w ustawieniach (tych iPhone’owych) aplikacji nadal pojawiają się francuskie zakładki.

miesiac beta testerów za free mają, to spkojnie dopracują ;-) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 
W artykule na temat usługi w portalu z siecią pająka jest informacja, że 8h jest przy odtwarzaniu danego kanału na żywo. Jak chcemy do 14 dni wstecz to trzeba wejść przez zakładkę kolekcja.
Powiedzmy, że każdy program po tych 8h trafia do VOD. Logiczne zwłaszcza, że wiele programów to powtórki. Wystarczy wrzucić raz na serwer a nie kilka.
A czy wszystkie kanały mają te min. 8h wstecz czy wybrane (i jakie)? Może ktoś obadac i dać znać? Z góry dzięki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, NobelM napisał:
5 godzin temu, Bushiken napisał:
 
W artykule na temat usługi w portalu z siecią pająka jest informacja, że 8h jest przy odtwarzaniu danego kanału na żywo. Jak chcemy do 14 dni wstecz to trzeba wejść przez zakładkę kolekcja.
Powiedzmy, że każdy program po tych 8h trafia do VOD. Logiczne zwłaszcza, że wiele programów to powtórki. Wystarczy wrzucić raz na serwer a nie kilka.

A czy wszystkie kanały mają te min. 8h wstecz czy wybrane (i jakie)? Może ktoś obadac i dać znać? Z góry dzięki.

Opcji 8h wstecz nie ma: (o dziwo) Canal+ Premium, CNN oraz AXN. 
A co do 14 dni wstecz, to kolega ma częściowo racje, sporo rzeczy jest w „kolekcji”, ale tez niemałej części nie ma.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, frankie1905 napisał:

Najgorsze jest to, że na Canal+BOX na testach te 50 FPS było. IPLA potrafi to ogarnąć na PSP, UPC na Horizon TV również, a tak duża międzynarodowa firma jak Canal+ nie. Żal. Nawet nie ma do kogo formalnie napisać w tej sprawie do działu technicznego. 

Czekaj co? Po pierwsze, ciekawe info, że ktoś z abo testował tego boxa, możesz coś więcej na jego temat powiedzieć? Po drugie, jak mają nadawać kanały 25FPS w 50 (oczywiście poza sportowymi)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, DominoDoman napisał:

Czekaj co? Po pierwsze, ciekawe info, że ktoś z abo testował tego boxa, możesz coś więcej na jego temat powiedzieć? Po drugie, jak mają nadawać kanały 25FPS w 50 (oczywiście poza sportowymi)?

Nie z abo, lecz byłem na początku kwietnia w jednym z APS i po uprzejmości kolega z APS pokazał mi jak testowo śmiga Canal+BOX. Obraz na kanałach sportowych był w bardzo dobrej jakości, bez porównania lepszej niż to co jest na apkach. 

Edytowane przez frankie1905
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, frankie1905 napisał:

Obraz na kanałach sportowych był w bardzo dobrej jakości, bez porównania lepszej niż to co jest na apkach. 

No to tak, jak wyżej pisano wielokrotnie, całe odpalenie teraz tej usługi jest pewnego rodzaju beta testem. Część funkcji względem testowej wersji, nawet tej dla prasy wycięto, apki wpadają z opóźnieniem, a i tak są niedorobione, kanały sportowe wyglądają źle i można by tak długo jeszcze wymieniać. No i pamiętajmy, że poza portalami o tematyce tech i centrum prasowym PC+ nigdzie usługi nie reklamowano, wszystkie strony C+ na fb milczą, więc ewidentnie chcą, żeby teraz wszyscy zapaleńcy, którzy się interesują takimi usługami, wyłapali wszystkie błędy, bugi itp. Jeszcze takie pytanie a propos Box'a, hulał w końcu na Android TV z DVB-T?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, DominoDoman napisał:

No to tak, jak wyżej pisano wielokrotnie, całe odpalenie teraz tej usługi jest pewnego rodzaju beta testem. Część funkcji względem testowej wersji, nawet tej dla prasy wycięto, apki wpadają z opóźnieniem, a i tak są niedorobione, kanały sportowe wyglądają źle i można by tak długo jeszcze wymieniać. No i pamiętajmy, że poza portalami o tematyce tech i centrum prasowym PC+ nigdzie usługi nie reklamowano, wszystkie strony C+ na fb milczą, więc ewidentnie chcą, żeby teraz wszyscy zapaleńcy, którzy się interesują takimi usługami, wyłapali wszystkie błędy, bugi itp. Jeszcze takie pytanie a propos Box'a, hulał w końcu na Android TV z DVB-T?

Widziałem wersję z DVB-S. Obyś miał rację z tymi beta testami. Muszą to poprawić. NIe ma opcji.

Edytowane przez frankie1905
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, frankie1905 napisał:

Widziałem wersję z DVB-S

A to ciekawe, czyli jednak zmienili z DVB-T względem targów z Września, choć w sumie mógł być to zwyczajny prototyp. ?

14 minut temu, frankie1905 napisał:

Obyś miał rację z tymi beta testami. Muszą to poprawić. NIe ma opcji.

Nawet, jak na nc+ to byłby straszny [beep]izm oferować przeciętnemu kowalskiemu tak okrojoną i niedopracowaną usługę. No, a jednak nie reklamowanie w żaden sposób usługi przy jej starcie jest dość wymowne. Jedyna wzmianka o niej na ich stronie jest w zakładce "pomoc", a jako telewizja online w zakładce "kup" nadal widnieje Player+ i Player+ BOX, którego strona już nawet nie istnieje.

Edytowane przez DominoDoman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś na necie, z 2/3 razy natknąłem się na (oczywiście niesprawdzone) info o rebrandingu nc+go i ogólnie ostatecznym usunięciu nc+ z dekoderów w końcu w okolicach lipca. Ktoś z tego mnóstwa osób co tak dumnie pisali o posiadaniu informatorów C+ w rodzinach, znajomych, znajomych sprzątaczkach ? etc. mógłby się z ciekawości podpytać o jakiekolwiek info w tym temacie?

Edytowane przez DominoDoman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W źródłach strony kup.pl.canalplus.com są dwie grafiki z dekoderem, jeden ma "myCanal" na froncie, drugi zaś "Canal+", dodatkowo są jeszcze grafiki z napisem DVB-T i logiem Netflixa. DVB-S nie widziałem.

Na Twitterze był zrzut ekranu przedstawiający interfejs ze strojeniem anteny satelitarnej


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

"Treści dostępne na kanale CANAL+ PREMIUM są zależne od pakietu, który posiadasz. Jeśli wybrałeś pakiet SPORT, dostępne dla Ciebie treści obejmują programy sportowe. Jeśli wybrałeś pakiet FILM, dostępne dla Ciebie treści obejmują filmy i seriale."

czyli na ten moment aby mieć Ten kanał w całości trzeba będzie mieć pakiet Film i Sport

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, On0818 napisał:

 

"Treści dostępne na kanale CANAL+ PREMIUM są zależne od pakietu, który posiadasz. Jeśli wybrałeś pakiet SPORT, dostępne dla Ciebie treści obejmują programy sportowe. Jeśli wybrałeś pakiet FILM, dostępne dla Ciebie treści obejmują filmy i seriale."

czyli na ten moment aby mieć Ten kanał w całości trzeba będzie mieć pakiet Film i Sport

To niezła oferta xD, teraz wyjaśnia to, dlaczego na tym cofać nie mogę, gdy mam tylko pakiet film.

16 minut temu, SzYcHa_2012 napisał:

W źródłach strony kup.pl.canalplus.com są dwie grafiki z dekoderem, jeden ma "myCanal" na froncie, drugi zaś "Canal+", dodatkowo są jeszcze grafiki z napisem DVB-T i logiem Netflixa. DVB-S nie widziałem.

Gdzie je widzisz, bo znaleźć nie mogę.

25 minut temu, _Artek napisał:

Możesz wskazać konkretne wpisy takich ludzi?

Jeden ziomek mi na PPE odpisał na koma, że ma info z pierwszej ręki, a dwóch pozostałych szczerze mówiąc nie pamiętam może coś na TT i Spider's Web, ale ręki sb uciąć nie daje. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, DominoDoman napisał:

To niezła oferta xD, teraz wyjaśnia to, dlaczego na tym cofać nie mogę, gdy mam tylko pakiet film.

Gdzie je widzisz, bo znaleźć nie mogę.

Jeden ziomek mi na PPE odpisał na koma, że ma info z pierwszej ręki, a dwóch pozostałych szczerze mówiąc nie pamiętam może coś na TT i Spider's Web, ale ręki sb uciąć nie daje. 

na okres próbny mogłeś spokojnie aktywować wszystkie pakiety

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, On0818 napisał:

na okres próbny mogłeś spokojnie aktywować wszystkie pakiety

Aktywowałbym wszystko, ale i tak sportem się zbytnio nie fascynuje, a i teraz nic ciekawego nie leci, to sb odpuściłem podawanie im dodatkowych danych.

Edytowane przez DominoDoman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krzysiek11:)
8 godzin temu, SzYcHa_2012 napisał:

W źródłach strony kup.pl.canalplus.com są dwie grafiki z dekoderem, jeden ma "myCanal" na froncie, drugi zaś "Canal+", dodatkowo są jeszcze grafiki z napisem DVB-T i logiem Netflixa. DVB-S nie widziałem.

Na Twitterze był zrzut ekranu przedstawiający interfejs ze strojeniem anteny satelitarnej

 

Możesz wrzucić link do tej grafiki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, stanley840 napisał:

Ja miałem tak samo jak ty wczoraj. Dzisiaj już chodzi całe VOD ale programów na żywo dalej brak. Może się pokażą z czasem czekamy:rofl:

Dzis zaczelo dzialac VOD. Niestety nadal nie mam dostepu do kanalow na zywo. Czy ktos tez tak mial czy moze uzywajac zagranicznego ip kanaly na zywo nie beda dzialac ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, maciekmm napisał:

Dzis zaczelo dzialac VOD. Niestety nadal nie mam dostepu do kanalow na zywo. Czy ktos tez tak mial czy moze uzywajac zagranicznego ip kanaly na zywo nie beda dzialac ?

Też nie mam kanałów LIVE od czasu zakupu pakietów. Wczoraj na chwile pojawiły się dwa kanały ale szybko zniknęły ale i tak przy próbie włączenia wyskakiwał błąd 

Edytowane przez Denas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...