Skocz do zawartości

CANAL+ online - oferta dla abonentów platformy CANAL+


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

7 godzin temu, szyzag123 napisał:

Dostałem na maila dzisiaj od Rossmanna kod na pakiet sport i pakiet film : pierwszy miesiąc za 10zł, przez kolejne 3 miesiące 35zł. Jak ktoś chce to zapraszam na PW. :)

Ja też , można z tego zrezygnować po miesiącu czy ten voucher zmusza do płacenia przez 4 miesiące?;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cieszymy się, że nie ma loga czy znaczka wiekowego a tymczasem podczas filmu "Stan up girl" (kolekcja Ale Kino) mamy w prawym dolnym logu osobę, która "czyta" film na język migowy. To jakaś kpina z abonentów, bo takiego filmu nie da się oglądać. Szanuję osoby, które tego potrzebują ale wystarczy wrzucić do serwisu 2 wersje filmu i każdy będzie zadowolony.

Edytowane przez Rasheed
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są pewne niedociągnięcia, dobrze o tyle, że nie jest to  norma.Wspominalem o tym , że w jakimś jednostkowym przypadku brakuje odcinków  w serii na History na żądanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Socios1899 napisał:

Warto kupić canal+box tylko dla samej przystawki? Dodam że wcześniej miałem Mi stick i cięło się przy netflix oraz Player 

Najbardziej to chyba jednak Mi Box S, chociaż canalplus box posiada np wejście Ethernet i wejście antenowe do odbioru naziemnej, czego MiBox nie ma. 

https://satkurier.pl/news/198864/novelas-nowym-kanalem-w-platformie-canal.html wygląda na to, że Novelas + powinno dołączyć jako kolejny kanał z paczki C+. Okaże się 28.12.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Toma441 napisał:

Najbardziej to chyba jednak Mi Box S, chociaż canalplus box posiada np wejście Ethernet i wejście antenowe do odbioru naziemnej, czego MiBox nie ma. 

https://satkurier.pl/news/198864/novelas-nowym-kanalem-w-platformie-canal.html wygląda na to, że Novelas + powinno dołączyć jako kolejny kanał z paczki C+. Okaże się 28.12.

Jakoś nie mam przekonania do tych mi box po przygodzie z mi stick, gdzie przy słabym wifi zrywał połączenie... I bym gorący jak kotlet na patelni 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Socios1899 napisał:

Jakoś nie mam przekonania do tych mi box po przygodzie z mi stick, gdzie przy słabym wifi zrywał połączenie... I bym gorący jak kotlet na patelni 

Podstawa to dobry internet WiFi. Mi box to generalnie bardzo dobre urządzenie. Zresztą Box C+ działa na podobnej zasadzie. Tu trzeba wyważyć co spełni swoje zadanie lepiej. 

5 minut temu, kingofsouth napisał:

Mi Box S (Wifi) , Play Now Box TV(połączenie kablowe) od ponad pół roku u mnie w domu i nie narzekam.

 

Miałem starego Play Now Boxa i go oddałem przed końcem umowy, teraz jest nowy i faktycznie zbiera dobre recenzje. Poprzedni model to był koszmar, przy nim Box C+ to cacuszko :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od 16 grudnia zestaw zakupiony w promocji z konta Canal+ z Allegro nadal bez kanałów i aktywacji. Nie potrafią tego naprawić. Już nawet dekoder wymieniony w punkcie na nowy i dalej nic. Macie jakieś pomysły co zrobić, bo telefony i e-maile nic nie dają. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Socios1899 napisał:

Ja chyba wybiorę box c+... Zamówię przez internet... W razie czego mam 14 dni na odstąpienie od umowy 

Tylko Zamów bezpośrednio u nich z dedykowanej strony  usługi "C+przez internet". Ja tak zrobiłem. Następnego dnia kurier był u mnie ze sprzętem, działa bez zarzutu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedługo ma się pojawić nowy kanał Novelas+.

Można przypuszczać , że  zostanie dołączony do oferty C+OTT dla abonentów.

Pewnie to  już będzie   limit grudniowych niespodzianek w ramach usługi  ? po dodaniu kanałów TVP .

Edytowane przez lukimann
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Toma441 napisał:

Tylko Zamów bezpośrednio u nich z dedykowanej strony  usługi "C+przez internet". Ja tak zrobiłem. Następnego dnia kurier był u mnie ze sprzętem, działa bez zarzutu. 

Czytałem że gość po zamówieniu z oficjalnej strony... Chciał po kilku 

odstąpić od umowy... To napisali mu  że 299 zł to kwota z której 178.5 kosztuje box, reszta to cena za Pakiety. Myślisz że jest możliwośc zrobienia takim sposobem? Kupuje zestaw, zgłaszam zwrot na drugi dzień... Mam możliwość zostawienia boxa za 178.5, resztę oddają. Uda się to? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Socios1899 napisał:

Jakoś nie mam przekonania do tych mi box po przygodzie z mi stick, gdzie przy słabym wifi zrywał połączenie... I bym gorący jak kotlet na patelni 

Ale kogo to wina?  Napewno nie urządzenia. Słaby sygnał wifi i problem prawie w każdym urządzeniu.

Mam Mi Box Stick. Słabe wifi, ale nie rwie, a gdyby rwało to zapewniłbym lepszy sygnał.  .

  • Dzięki 1
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...