Skocz do zawartości

CANAL+ online - oferta dla abonentów platformy CANAL+


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

17 minut temu, Tomo21 napisał:

W wersji webowej przez przeglądarkę faktycznie doszły i działają: TVP Info, TVP Seriale i TVP 3. Niestety bez catch upu.

TVP Sport nie widzę.

Tylko, że to o czym piszecie w żaden sposób nie dotyczy klientów posiadających tylko ofertę internetową 

Może w pewnym momencie dojdzie do scalenia ofert, na ten moment jest wyraźny podział w kwestii ilości dostępnych kanałów TV. Klienci "satelitarni" mają ich więcej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Toma441 napisał:

 Klienci "satelitarni" mają ich więcej. 

Mamy więcej, gdyż jesteśmy abonentami PC+.

Daja nam to co posiadamy w swoich abonamentach tzn. starają się dać ;)

Nie będzie scalenia. Pisałem o tym , ze udostępniają zewnętrznym klienta to co mogą i sie dogadali z CP

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, kingofsouth napisał:

Mamy więcej, gdyż jesteśmy abonentami PC+.

Daja nam to co posiadamy w swoich abonamentach tzn. starają się dać ;)

moim zdaniem takiego podziału być nie powinno, bo kupując subskrypcję, czy boxa też jestem abonentem C+. Nie twierdzę, że powinno być 1:1 , bo nie taki jest zapewne cel i strategia, ale jakiegoś znaczącego rozdziału w ilości kanałów TV być nie powinno, być może w przyszłości to się zmieni, np kupując bogatszy pakiet otrzyma się nieco wiecej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, marrak napisał:
@Jakub471 @Tomo21 macie usługę z abo czy wykupiony pakiet oddzielnie? Ja mam oddzielnie może tu jest różnica w dostępach?
BTW. brakuje jeszcze Eurosportów, mam nadzieję że w nieodległej przyszłości też dodadzą

Ja mam abonament w Canal+
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość ogladajacymichas
3 minuty temu, marrak napisał:BTW. brakuje jeszcze Eurosportów, mam nadzieję że w nieodległej przyszłości też dodadzą :)
BTW. brakuje jeszcze Eurosportów, mam nadzieję że w nieodległej przyszłości też dodadzą emoji4.png

Eurosporty dodali w dniu dzisiejszym player :) pewnie w ramach Discovery+

Edytowane przez ogladajacymichas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Toma441 napisał:

moim zdaniem takiego podziału być nie powinno, bo kupując subskrypcję, czy boxa też jestem abonentem C+. Nie twierdzę, że powinno być 1:1 , bo nie taki jest zapewne cel i strategia, ale jakiegoś znaczącego rozdziału w ilości kanałów TV być nie powinno, być może w przyszłości to się zmieni, np kupując bogatszy pakiet otrzyma się nieco wiecej.

Korekta , bo właśnie przed chwilą zauważyłem zmiany :TVP Sport,TVP Seriale,TVP info się u mnie pojawiły zarówno w wersji na przeglądarkę jak i w aplikacji android TV - posiadam boxa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...