Skocz do zawartości

CANAL+ online - oferta dla abonentów platformy CANAL+


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Najbliższe tygodnie..   jakkolwiek rozumieć ten " termin". :D

Swoją drogą C+4K bez 50 fps może jeszcze dziwniej wyglądać niż sport na PSP.

Edytowane przez lukimann
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3.12.2020 o 13:05, kingofsouth napisał:

55-65 cali , zobaczysz różnicę ;)

 

Pod warunkiem, że nie ogląda ktoś z 4 metrów. Znam takich, którzy mówią, że HBO wygląda cudownie na 60" ale zapomnieli dodać, że kanapę mają postawioną na drugim końcu olbrzymiego salonu :)

 

Jak to wygląda z dostępnością filmów z Canal+ i Ale Kino ? Czy wszystkie filmy są dostepne w bibliotece ? Przez jaki czas, czy w tym samym czasie ile trwają emisje w normalnym kanale ?

Edytowane przez Rasheed
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Początek,  to może być:

Styczeń,  luty , marzec.

Jak ja kocham moje PC+, nie da się was nie lubiec ?

Skonczy sie darmowe ogladanie , to i aplikacja sie zmieni. Trzeba było na ostatni moment brac ta aplikacje? Nie mogliście sobie odpuścić. Juz dawno , byśmy mieli  4KHDR 50 FPS ?

Edytowane przez kingofsouth
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pobawiłem się dziś po raz pierwszy tą aplikacją, mając dostęp w ramach abo do m.in filmów z C+ i Ale Kino. Na pierwszy rzut oka wygląda całkiem nieźle ale wystarczy "poklikać" parę razy i widać ogromne niedociągnięcia. Po takim czasie nadal tyle błędów ? Wydawało się już, że przynajmniej w napisach pobili na głowę HBO GO czy Netflixa. Mnogość opcji, wszystkie ładnie ale zabrakło najważniejszej dla właścicieli tv Sony. Brak ustalenia wysokości napisów. Na Sony są ustawione za wysoko, nie wiem jak w innych telewizorach. Z drobniejszych spraw, za duży przeskok pomiędzy czcionką normalną a małą. Aplikacja zapamiętuje wybór audio "oryginalny" ale napisów już nie i za każdym razem trzeba je włączać. Dlaczego nie ma takiej opcji w ustawieniach ? Idźmy dalej. Informacja, że dany film jest dostępny 3 miesiące nic mi nie mówi, ponieważ nie wiem jak długo ten film już jest. Wystarczyłaby informacja, że dostępny np. do 15.01.2021. Oczywiście nie będe już powtarzał najważniejszego zarzutu czyli słabej jakości obrazu. Jest taka jak na tv sat a powinna być w 1080p, bitrate conajmniej 5 mb/s. Błędów pewnie jest więcej, skoro kilka poważnych znalazłem już po kilku minutach.

 

Niech nie będzie tylko tak, że narzekam więc pochwalę też Canal+ :) Brak znaczka wiekowego to wielkie "wow". Czyżby "jechali" na koncesji francuskiej z tą aplikacją ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...