Skocz do zawartości

CANAL+ online - oferta dla abonentów platformy CANAL+


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Krzysiek11:) napisał:

Czas na podsumowanie na koniec pierwszego dnia usługi w Polsce.

 

Plusy:

+ Większa dostępność niż nc+GO m.in. Android TV, appleTV

+ szybkość działania,

+ dostępne 1080p, wkrótce także 4K

+ bezpłatny miesiąc,

+ Chromecast, Airplay

+ Funkcje dodatkowe: backward EPG, Multi Live

 

Minusy:

- jakość obrazu,

- sport w 25FPS,

- uboga oferta,

- brak podstawowych kanałów TVP, TVN czy Polsatu,

- wystrzałowe ceny,

- brak nPVR w chmurze,

- brak powiązania z usługą DTH,

- brak dedykowanego BOXa w dniu startu,

- brak aplikacji na SmartTV

 

 

Czy jak materiał został nagrany w 25FPS, to przy odtworzeniu ile ma być?Nie widzę aby jakiś sport leciał na żywo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, mojwiekszyniztwoj napisał:

ciekawe czy jak wejdziesz przez PC masz aktywne pakiety?

Lepiej jest wejść na androidzie,ustawienia/moje konto i jest aktualizacja uprawnień.(nie widzę tego na przeglądarce) Po kliknięciu na każdym urządzeniu dostałem dostęp,wcześniej działało tylko na pc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, DominoDoman napisał:

Takie luźne pytanie, czy tylko ja zauważyłem brak jakiegokolwiek kanału w oficjalnych mediach nc+. poza centrum prasowym? Na wszystkich stronach na fb, stronie platformy itd. cisza.

 

 

No dziwnie to wygląda.

Inna sprawa, że te usługi, ich nazwy i adresy domenowe to jest teraz taki misz-masz, że nie wiem jak to oni mieliby to zrozumiale promować...

 

canalplus.com - telewizja przez Internet dla zewn. klientów,

playerplus.pl - kolejna oferta tv przez Internet, prawie to samo co na canalplus.com i dalej z ich plusem w logo,

pl.canalplus.com (i przekierowanie canalplus.pl) - na stronie platforma satelitarna, telefon, Internet i oferta player+,

tv.pl.canalplus.com - kanały telewizyjne C+ (ciekawe o ile spadła ilość odwiedzin na tej stronie bo adres jest totalnie nieintuicyjny),

no i jeszcze do kompletu ncplusgo.pl - tv przez internet dla klientów platformy satelitarnej ;).

 

Strony powiązane na zasadzie luźnych linków, layout każdy "od innej matki" itd. Bajzel na kółkach.

Edytowane przez bgmnt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość GrubyBubu
Np. Google Cloud nie akceptuje kart prepaid.
Obojętnie czy Revolut czy Dipocket czy jakakolwiek.
Azure podobnie.
Curve akceptuje z podpiętym Revolutem, więc średnio im to pykło ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Buziaczek1982 napisał:

Wystarczy przeczytać regulamin. "który ma miejsce stałego pobytu na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej,? - To jak chcecie się zarejestrować w Uk,czy innym kraju.

 

"Dostępność Usług dla Klienta przebywającego poza terytorium Rzeczypospolitej Polskiej może zostać ograniczona w całości lub w części, chyba że Usługi zostaną udostępnione zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa Klientowi, który ma miejsce stałego pobytu na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej, ale korzysta z Usług na terytorium innego państwa członkowskiego Unii Europejskiej, zgodnie z przepisami Rozporządzenia online portability"

Gdybys w ogóle czytał co się pisze a nie proponował to innym...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 
 
No dziwnie to wygląda.
Inna sprawa, że te usługi, ich nazwy i adresy domenowe to jest teraz taki misz-masz, że nie wiem jak to oni mieliby to zrozumiale promować...
 
canalplus.com - telewizja przez Internet dla zewn. klientów,
playerplus.pl - kolejna oferta tv przez Internet, prawie to samo co na canalplus.com i dalej z ich plusem w logo,
pl.canalplus.com (i przekierowanie canalplus.pl) - na stronie platforma satelitarna, telefon, Internet i oferta player+,
tv.pl.canalplus.com - kanały telewizyjne C+ (ciekawe o ile spadła ilość odwiedzin na tej stronie bo adres jest totalnie nieintuicyjny),
no i jeszcze do kompletu ncplusgo.pl - tv przez internet dla klientów platformy satelitarnej ;).
 
Strony powiązane na zasadzie luźnych linków, layout każdy "od innej matki" itd. Bajzel na kółkach.


Marketingowy [beep] to tu chyba norma a z reklamami pewnie czekają na start ekstraklasy i w reklamie przecież nie powiedzą że dekoder będzie za chwile :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, kkzk81 napisał:

Nie wprowadza ludzi w błąd bo na androidzie w smartfonie działa aplikacja.

Właściwie to prawda leży po środku.
Wczoraj cały dzień działała mi apka na tablecie.

Po powrocie do domu miałem ten error po francusku jak chciałem odpalić na Android TV.

Chciałem zalogowac się na telfonie, to samo natomiast tablet działał bo już byłem zalogowany. Chromecastu z tabletu an TV nie sprawdziłem już.

Dzisiaj w dalszym ciągu możliwość logowania pierwszego na telefonie nie działa  a tablet już zalogowany działa bezproblemowo.

Może mieli duże obłożenie i w ten sposób blokują się przed padnięciem totalnym??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...