Skocz do zawartości

CANAL+ online - oferta dla abonentów platformy CANAL+


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

23 godziny temu, Marek99 napisał(a):

Czy u Was kolekcje takie jak Series FUN, FX, Comedy Central Extra, Warner TV działają, czy są puste?
Dzięki za odpowiedz.

U mnie tylko FX zostało, reszta zniknęła, do tego usunęli serial "Trzy siostry" z novelas +

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 29.12.2023 o 09:42, lakiman napisał(a):

@Bunio Bunio kontaktowałeś się w tej sprawie z działem technicznym Canal+?

 

Nie warto kontaktować się z działem obsługi klienta, człowiek tylko traci ostatnie nerwy. Obsługa to same dno. Sami nie wiedzą co w danej ofercie jest udostępniane. A takie rzeczy to powinni mieć w małym paluszku. Człowiek czeka z miesiąc czasu na konkretną odpowiedz, a potem niestety rozczarowanie. To już mogli w pierwszym kontakcie z klientem napisać, że nic w tej sprawie nie wskóramy. 

Godzinę temu, kowol80 napisał(a):

U mnie tylko FX zostało, reszta zniknęła, do tego usunęli serial "Trzy siostry" z novelas +

Turecka telenowela straciła pewnie licencję na udostępnianie wszystkich odcinków, choć nie powiem była dość krótko terminowa, usunęli zaraz po zakończeniu serialu w samym kanale.

Pozostałe telenowele:

Za głosem serca - do 31 marca
Bogaci też płaczą - do 23 kwietnia
Smak zemsty - do 01 maja
Bezduszna - dostępność przez okres dłuższy niż 6 miesięcy
Zmłamane życie - dostępność przez okres dłuższy niż 6 miesięcy
Dziedziczka - dostępność przez okres dłuższy niż 6 miesięcy
Rubi - dostępność przez okres dłuższy niż 6 miesięcy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość lakiman

@Marek99 masz rację. C+ przycinał na Apple TV 4K i problem był ogólnie zdany. Przekazując dane w celu poprawy usługi, czułem się jakby sprawa nie była na większą skalę, bo według ich interpretacji u mnie musiało być na pewno coś nie tak.

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie: czy u Was też na kanale Eleven 4K obecnie podczas meczu Roma - Atalanta obraz wygląda jakby „pikselował”? Sytuacja występuje gdy kamera się oddalona a piłka jest w ruchu. Tydzień (lub dwa) temu na meczu Juventusu było to samo. Mecz podobno jest w natywnym 4K, jednak wygląda słabo. 2 godziny temu mecz Arsenal - Liverpool był upscalowany i taki problem nie występował (oczywiście kosztem ostrości). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W jakiej jakości w C+ online nadają Polsat Sport Premium? Przymierzam się, cenowo to lepsza opcja niż satelita, ale mam nadzieję, że nie jest to jakaś totalna zupa. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego? Jest to tutaj uwzględnione w "najlepsza piłka w jednym miejscu". Jeśli pomyliłem tematy (a na to wygląda), to przepraszam, ale ta opcja wydaje się być dostępna bez satelity. 

https://kup.pl.canalplus.com/oferta-online?sc_intcmp=MYCWEB:SHOWCASE:DISCOVER-TOP

 

I jest potwierdzenie tego w FAQ: https://kup.pl.canalplus.com/oferta-online/canalplus-elevensports-polsatsportpremium-lto

Czy pakiety Canal + online działają bez anteny?

Tak, z CANAL+ online możesz korzystać gdzie chcesz i na czym chcesz. Potrzebujesz jedynie dostępu do internetu.

 

Jeśli mogę, proszę o przeniesienie postu do C+ Online dla subskrybentów, ale pytanie pozostaje aktualne - jaka jest jakość Polsatu Sport Premium w apce?

Edytowane przez Radamantys
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na MiBox S kilka dni temu zniknęły kanały 4K… Na LG WebOs są dostępne. Masakra co oni robią z tymi aplikacjami. Nigdy nie wiesz czy akurat na twoim sprzęcie nagle coś nie przestanie działać. Tak naprawdę nie ma żadnego urządzenia z którym masz pewność, że wszystko będzie dostępne. Zależy jak im się akurat wylosuje. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Listę mogą sobie zmieniać każdego dnia jak im pasuje. W momencie zakupu MiBoxa te kanały były dostępne. Nie będę kupował 3 przystawek bo jedna aplikacja działa na tej dobrze a druga na tej nie, za to na innej dobrze. Nie o to w tym wszystkim powinno chodzić żeby mieć przystawki do każdej aplikacji osobno, lub zmieniać telewizor co 3 lata bo akurat przestał być wspierany a wcześniej był. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jak u Was wygląda sytuacja z kolekcją Crime & Investigation Play, u mnie jest tak, że na aplikacji jej nie mam widocznej, a na stronie internetowej w zakładce Kanały ona jest, czy Wy też tak macie? Czy warto zgłosić błąd techniczny?

Edytowane przez Marek99
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem w ustawieniach aplikacji na Android TV funkcję "uruchom po starcie" (lub jakoś tak), która jak się domyślam służy do automatycznego uruchomienia razem z systemem. Zaznaczyłem ją, ale pomimo to aplikacja nie startuje. Czy powinienem zrobić coś jeszcze? Mam Chromecasta z Google TV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...