Skocz do zawartości

CANAL+ online - oferta dla abonentów platformy CANAL+


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam do Was dwa pytanka czysto teoretyczne. 

 

Jak myślicie, jest szansa że za chwilę w tej usłudze pojawi się dostęp do Eleven 4k?

 

Nastepnie jeśli tak by było to ciekawe czy jest szansa (możliwości techniczne dekodera 4k ultrabox) na to żeby można było też ten kanał oglądać za pomocą dekodera 4k c+ na przyklad poprzez nc plus go tv? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

 

Mam do Was dwa pytanka czysto teoretyczne. .... ciekawe czy jest szansa (możliwości techniczne dekodera 4k ultrabox) na to żeby można było też ten kanał oglądać za pomocą dekodera 4k c+ na przyklad poprzez nc plus go tv? 

 

Nie ma szans. Zapomnij.

Eleven Sports 1 4K to bardziej super HD, nie przewiduje , że się pojawi w najbliższej przyszłości w MyCanal, bo po co ? default_smile.png

Tyle z mojej strony default_smile.png

 

 

 

 

 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My wiemy , że obecnie nie ma 4K , ale nieświadomy abonent , tego już nie wie.

https://pl.canalplus.com/pomoc/czym-jest-nowy_canal

 

U nas znajdziesz:

  • prosty, przejrzysty interfejs i bardzo szybką nawigację;
  • zaawansowany system rekomendacji oraz ekspercki zespół redakcyjny;
  • dostępność na każdym ekranie (zarówno w domu, jak i mobilnie);
  • możliwość oglądania programów w technologii 4K;
  • nowoczesne funkcjonalności telewizyjne;
  • nowoczesne funkcjonalności biblioteki na życzenie

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszce jedno pytanko, obecnie są trzy kanały 4k z czego jeden sensowny, czy przewiduje się że z tymi kanałami będzie jak kiedyś z HD? Najpierw był jeden a później większość przeszła w HD. Tak samo będzie z 4k czy raczej zostanie kilka takich kanałów a nie ma szans na większość? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracając do tego wpisu :

  • możliwość oglądania programów w technologii 4K

Co się napisało , już się nie odpisze ;) Kto wie , może już w tym miesiącu pojawi się Canal+4K.  

Jestem ciekaw jego zarówno jakości oraz dostępności. Czy tylko ten mityczny dekoder , czy wszystko z Android TV.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 30.05.2020 o 21:31, kingofsouth napisał:

Dobra, oczekujemy aplikacji na Tizen. Tylko, czy to będą Tizeny najnowsze czy też te kilku letnie? O to jest pytanie :mrgreen:

To dość istotna kwestia o której nigdzie nie było pisane. Chyba ;)

Tizen w telewizorach Samsunga jest od 2015 roku, jeśli powstanie apka ną tą platformę to raczej na pewno zadziała na wszystkich TV (bez względu na wersję systemu) od modeli z 2015 roku wzwyż. 

Edytowane przez sebczak
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, tyrla napisał:

Ale nie wiem czy nie trzeba mieć osobnego konta :D

Nie trzeba,testowane na HBO GO swego czasu :D

8 godzin temu, kingofsouth napisał:

U mnie model 2017 wiec powinna być apka na Tizen :)Na tym drugim Samsungu z 2010 juz nawet HBO GO nie ma.

@kamil2505, nie przypominam sobie by w jakies usludze streamingowej można było korzystać bez podpiętej karty. 

Sporo mam tych usług i wszedzie trzeba karte mieć podpieta. 

U mnie model z 2019 i wczoraj rozmowa z konsultantem z Samsunga,to nie zależy od nich tylko od twórcy apki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy nie widzisz , że tam nic nie ruszyło, bo to nie działa. Błąd jest. :lol2:

Nie wiem jak ty , ale ja nie jestem zainteresowany 4K w HD :rofl:

A czy ja wczoraj nie napisałem , że w czerwcu będzie się działo w MyCanal :mrgreen:

Edit:

Jest aktualizacja apki na Android TV.

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez mi box uwazam ze obraz w kanalach sportowych w canal i player w mi box jest gorszy niz przez playera smart tv na samsungu. Dziwne myslalem ze przez mi box obraz bedzie lepszy. Czekam cierpliwie na zapowiadany box od canal bo tu jest drogo chyba ze zrobią  jakies promocje. Plusem jest brak umowy bo przez dwa lata nie wiadomo jakie prawa filmowe stracą c+ I hbo bo tylko te kanaly mnie interesują.

Edytowane przez PIOOLE
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obraz przetworzony dodatkowo przez zewn. urządzenie raczej nie będzie lepszy niż taki bezpośrednio  z TV.

To samo jest w przypadku porównania modułu CAM bezpośrednio w tv i dekodera.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesteście niesamowici jak emejzing appla :P  , nie ma co testować ot co pobawiłem się 1 dzień i mam zwis i powiew na to :D , wszyscy zgodnie prawie twierdza ze to kpina i nadal oferta nie zrozumiana , to nadal beta , nadal wiele braków , naście stron jarania sie 25 a 50 klatek ( chyba schodowych ) , nadal lejemy wode , nadal marzenia , nadal to nic speszyl !!! ale ...

 

55 stron grubo nawalone az milo przy kawie czytac te powieść :D

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...