Skocz do zawartości

Comedy Central z CP


_MICHAL_
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

kto wie, Cyfra jest chetna do podwyżek. ludbi podnoscić ceny. ja tez bym chciał mieć super kanały w super jakosci za niskie pieniadze, ale tak sie nie da. Co do pakietu za 30 złotych to powinnien być, ale w takim rodzaju jak pakiet familijny CP, czyli podstawowe kanały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo jesień to nowy sezon sprzedarzy! nie tylko dla platform cyfrowych! Dlatego na jesieni dodaje się zawsze nowe żeczy do sprzedazy!

 

Wogóle Polsat ostatnio jakos przyspieszył! Szybko zdobywa nowych klientów, dodaje kanały, podczas gdy Cyfra+ stoi lekko w miejscu lub ślimacząc się dalej....

 

Cyfra+ już własciwie nie ma co dodawać do swojej oferty.

Chyba że kanały typu Romatnica które prawie nikogo nie interesują.

Wszystkie najlepsze kanały c+ już ma,oprócz sportklubu ale to nowość więc pewnie dołączą w najbliższym czasie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nawet niewiesz ile moga dodać:

 

AXN SciFi

AXN Crime

Viasat Explorer

Viasat History

Travel Channel

Zone Europa

TMT

Romantica

Jetix Play

Boomerang

 

Tojest mało! tylko C+ szkoda jest kasy nato....

 

no zapomniałem jeszcze o axn reszta kanałów byłaby dla większości bezużyteczna.

 

nie wiem czemu wy tak chcecie ten Sport klub, przeciez to beznadziejny kanał. le nowosć i nowoc trzeba dołączyć, a jak się go dołączy tonikt go nie ogląda.

 

Jest tam bundesliga a to łakomy kąsek dla kazdego kibica.

Zresztą każda stacja sportowa jest godna uwagi.Od czasu do czasu oprocz ligi Niemieckiej znajdą się ciekawe transmisje.Poza tym stacja się rozwija więc oferta będzie coraz ciekawsza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka stacja by sie przydała.Jeśli mają tam być programy typu Jackass czy Penetratorzy to czekam z niecierpliwością.Ostatnio Polsat ma coraz więcej kanalów więc i może ten wykupią.

To ja w takim razie ja już podziękuję za ten kanał, na [beep]e mi jakieś tam "MTV2 Polska", jak ja już mnie dobija to co leci na MTV Polska...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka stacja by sie przydała.Jeśli mają tam być programy typu Jackass czy Penetratorzy to czekam z niecierpliwością.Ostatnio Polsat ma coraz więcej kanalów więc i może ten wykupią.

To ja w takim razie ja już podziękuję za ten kanał, na [beep] mi jakieś tam "MTV2 Polska", jak ja już mnie dobija to co leci na MTV Polska...

 

wiesz co dokładnie nie wiem co tam jest.ale poprzednicy pisali o reality-show,talk show,programach rozrywkowych i komediach więc tak jakoś mi się skojarzyły te 2 seriale.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...