Skocz do zawartości

Żałoba w telewizji


adi12112
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Polsat 2 natomiast wprowadziła takie zmiany w ramówce niedzielnej:

 

16:30 i 17:00 Ewa gotuje (zamiast ''Ludzie Chudego'')

21:00 Dlaczego ja? (zamiast ''Pamiętniki z wakacji'')

22:00 Dlaczego ja? (zamiast ''XV Rybnicka Jesień Kabaretowa - Ryjek 2010'')

23:00 Dlaczego ja? (zamiast ''Świat według Kiepskich'' i ''Rodzina zastępcza'')

0:00 Rodzina zastępcza (zamiast ''Daleko od noszy'')

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Także dojdzie do przesunięcia programu ''Między ziemią na niebem'' o godz. 10:25, gdzie o 11:00 zostanie pokazany Pogrzeb Tadeusza Mazowieckiego, a o 12:30 zostanie wyemitowana retransmisja modlitwy Anioł Pański.

Pogrzeb mogli by transmitować na TVP info, TVP Historia, TVP 2 a Anioł Pański powinni zostawić bez zmian na TVP1.

 

Dokładnie. Niby mamy tv cyfrową, a więc dostęp do stacji tematycznych TVP się zwiększył (w niektórych przypadkach zrównał z głównymi stacjami), a nie korzystają z tego :/.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TVP Rozrywka tego dnia natomiast zamiast kabaretów i programów rozrywkowych wyemituje koncerty:

http://www.tvp.pl/prasa/TVPRozrywka/p1103_TRO.txt

Taka ramówka pasowałaby mi codziennie ze względu na dużą ilość koncertów.
W niedzielę STARS.TV będzie nadawała swój normalny program, playlista bez modyfikacji.
Trafna decyzja :]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To pytanie do Prezydenta - warto dodać, że śp. p. Mazowiecki był doradcą prezydenta i to może byc powód.

Tylko przypominam, że Prezydent powinien sprawować wolę Narodu

 

Nie nie dlatego ale jak widać nie znasz historii Polski. W Czechach po śmierci Vaclava Havla tez była chyba żałoba a są mniej wierzący od nas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śmieszny argument bo żałoba nie jest w żaden sposób powiązana z wiarą:) Żałoba jest dla uczczenia danej osoby, z szacunku do niej i w ramach podziękowania za to, co dana osoba w swoim życiu zrobiła. A także trochę na zachętę, żeby ludziom pokazać, że jak zrobią "coś" w swoim życiu to zostaną uczczeni przez cały naród. Choć ten ostatni argument przemawia do mnie najmniej.

 

Mi nie przeszkadza, bo i nie oglądam programów, które wylecą z ramówki, choć tak samo nie oglądam tych, które w ramówce pojawią się w zamian:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To dziwne i niesmaczne zakłopotanie. Przekładanie żałoby na jakiekolwiek zachcianki programowe z telewizji. Ja wiem, mój ból nie musi być czyimś bólem. Ale czyż człowieczeństwo nie zależy od człowieka.

"Nie bój się i nie unikaj cmentarza, bo kiedyś wnet i ty tam trafisz"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam nic przeciwko żałobie. Ale pogrzeb w niedzielę?

Pogrzeb Tadeusza Mazowieckiego zostanie zorganizowany w niedzielę zapewen dlatego aby umożliwić ludziom pracy uczestniczenie w nim, tj. obejrzenie go w telewizji lub pójście na mszę. W końcu umarł Wspaniały Człowiek, myślę, że w tym przypadku żałoba powinna być nawet kilkudniowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...