Skocz do zawartości

Żałoba w telewizji


adi12112
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Boże! żałoba i co? mam płakać cały dzień słuchać stonowanej muzyki, oglądać smutne filmy i najlepiej potem się powiesić z żalu? Jaka żałoba? Mi się nic nie stało. Moim znajomym też. Problem mnie nie dotyczy, jak i większości Polaków. Jasne. Tragedia. Ale lokalna! po prostu ktoś s[beep]olił sprawę z bezpieczeństwem i są tego skutki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Polsacie dziś rano dawali film "W pustyni i w puszczy " [..] więc słabo przestrzegają żałoby,

Ale głupoty piszesz to szok. Puścili "W pustyni i w puszczy", zamiast powtórki "Jak Oni Śpiewają"!

 

pózniej dawali koncert Rubika więc słabo przestrzegają żałoby

Koncert Rubika to był koncert Wielkanocny.

 

TVP Info dodała szare tło do kiru, logo na czarne zmieniło też 4fun TV.

Jeszcze kilka zapów.

avertv2009041412571795.th.png 91665742.th.png tvn7.th.png 4funtv.th.png

 

 

Problem ma również Polsat Sport i Polsat Sport Extra - przez to, ze wprowadzili inny styl, ich loga teraz nie są przystosowane do formatu 16:9 i są dziwnie rozciągnięte.

36834836.th.png pse.th.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boże! żałoba i co? mam płakać cały dzień słuchać stonowanej muzyki, oglądać smutne filmy i najlepiej potem się powiesić z żalu? Jaka żałoba? Mi się nic nie stało. Moim znajomym też. Problem mnie nie dotyczy, jak i większości Polaków. Jasne. Tragedia. Ale lokalna! po prostu ktoś [beep]ł sprawę z bezpieczeństwem i są tego skutki.

 

 

chciałem to napisac, ale bałem się ze mnie tutaj zjedzą ;] Bardzo życiowe słowa napisałeś. Jesli jest ktos kto tak na prawdę teraz ma załobę, ręka do góry?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie sądzę żebyś kogoś znalazł a jeżeli już to żalobę przeżywa ze swoimi bliskim lub znajomymi a to co dziej się teraz to zwykła szopka. Moje zdanie jest takie: powiedzieć w wiadomościach zaprosić ekspertów i finito. Nie zmieniać ramówek, pokazywać jak było zaplanowane w programie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4fun.tv i TVN 7 przypomnieli sobie dopiero w południe, że jest żałoba. Do 11 loga obu stacji były takie jak zawsze. Mam jedno zastrzeżenie do TVP2 - czemu przełożyli film ''Dlaczego nie!'' skoro żałoba miała zacząć się od północy (z poniedziałku na wtorek)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam cichą nadzieję, że może pokażą mecz UEFA Champions League dzisiaj, bo to mnie doprowadza do szału, a przez tą żałobę nudy w telewizji (oprócz angielskiej Channel 4 i niemieckich kanałów) tam coś lepszego leci np.: Grasz czy nie grasz, czy Simpsonowie, żałożę się że Canal+ też ma wprowadzony czarny żałobny znaczek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a przez tą żałobę nudy w telewizji (oprócz angielskiej Channel 4 i niemieckich kanałów) tam coś lepszego leci np.: Grasz czy nie grasz, czy Simpsonowie

 

Bo w tej chwili w Wielkiej Brytanii i w Niemczech nie ma żałoby, dlatego dają co chcą. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wszystko się kupy nie trzyma. Albo niech ramówki kanałów zostawią w spokoju, albo niech wszystko co prezentuje rozrywkę, komedię i dobrą zabawę zawieszą, a nie będa wybierać sobie pojedyncze programy. Tyczy to się zarówno TVN-u ,Polsatu, a o TVP to juz nie wspomnę. Oni juz wczoraj pokazali swój szacunek do ofiar :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Patio TV zapomniało logo kanału jest takie jak zwykle.

Patio to kanał młodzieżowy i raczej młodych nie odchodzi ta żałoba to i loga nie zmieniali...

Ogólnie to przeginają ze zmianami w ramówkach... Ja jestem tym ze tak powiem zbulwersowany bo pozbawiają mnie ciekawych programów jak np: wspomniany Wojewódzki... A niech jeszcze zrezygnują z meczyku to już całkowita porażka... Jak ktoś odemnie z rodziny umrze to interesuje tylko mnie i rodzinę i ktoś obcy będący akurat na cmentarzu nie jest tym zainteresowany ani przejęty, podobnie mam z tym co się ostatnio wydarzyło...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, ładna pogoda, nie rozstrząsajcie już tej żałoby i nie dzielcie włosa na czworo bo i tak niektóre posty są bardziej żenujące niż ta żałoba.

A co do LM to wg To i owo w TVP2 NIE MA BYĆ zadnego meczu :( Podobnie na TVP Sport. Jedynie pozostaje nsport z 1 meczem na żywo. Beznadzieja.

PS Kubę Wojewódzkiego to powinni zdjąć na stałe. Jedyny pozytyw z tej żałoby :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego ''zaskoczenie''? Przecież skoro została ogłoszona żałoba narodowa to chyba oczywiste, że wygląda to tak jak wygląda. Nie wiem co Cię zaskoczyło...

 

FO lub jak Polsat News (bardzo pozytywne zaskoczenie ze strony Polsatu :) ).

 

A czy to ważne czy logo jest czarne czy obok niego znajduje się kir? :) Chyba nie. W ogóle dziwię się, że tak to bardzo roztrząsacie. Jest tak jak co żałobę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...