Skocz do zawartości

Żałoba w telewizji


adi12112
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Rydzyk pewnie (podobnie jak Putin, który nie składał kondolencji) nie lubił Mazowieckiego, stąd i żałoby nie było na TT.

A jest albo był obowiązek lubienia pana Mazowieckiego ?

 

Poza tym przypominam, ze ten pan - oprócz tego że był pierwszym premierem niekomunistycznego rządu :D - to jednocześnie był wielokrotnym posłem w komunistycznym Sejmie Polski Ludowej

 

cyt.

W 1958 roku Tadeusz Mazowiecki został posłem na sejm – godność tą piastował przez trzy kolejne kadencje.

http://teatrnn.pl/leksykon/node/2717/ta ... zowiecki#2

 

:D:D:D

 

Raczej pierwszym niekomunistycznym premierem rządu. Bo czy rząd był niekomunistyczny to bym polemizował. Ale to nie miejsce na to.

 

Rząd na koniec był niekomunistyczny na początek były komuchy ale to był jeszcze PRL mimo wszystko desygnował go na premiera go Jaruzelski. Ale reformy demokratyczne wprowadził

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pana Mazowieckiego, bo jeśli to byłby ktoś inny, kto miałby podobne zasługi dla kraju to również byłbym przeciwny.

Czy miał on jakieś zasługi do naszego kraju to bym się spierał , Armia Ludowa też miała zasługi dla Polski bo nas wyzwoliła a jakoś nikt nie czci dnia Armii Ludowej.

 

Ok, faktycznie trochę źle to ubrałem w słowa. Zamiast zasługi równie dobrze mogłem napisać tam "kto miałby podobne znaczenie dla kraju".

 

Peace 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...
  • 3 miesiące temu...

Był w TVN 24 żółty pasek. Natomiast troszkę mnie irytuje, że Polsat Sport News, który daje 2 paski i na obu paskach pisze to samo. Aż taki mają problem, żeby ten niebieski pasek był w skali szarości, jak to robił TVN 24, po śmierci Dariusza Kmiecika?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A taki TVN24 kompromitacja. Dają kilka razy dziennie żółte paski przy byle głupocie, a jak legendarny komentator umiera nawet się nie zająkną.

Kompromitacja?? A może poszli po rozum do głowy?? Naprawdę nie powinno się epatować kolorowymi paskami. Umarł człowiek wielce zasłużony, legenda, czzłowiek, który dożył pięknego wieku, ale naprawdę wystarczy jak będzie o tym na zwykłym pasku. Zamiast może się ekscytować logami, askami, może zmówić zdrowaśkę w Jego intencji??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o pasek, o który tu już kłótnia była, to był na pewno ok. 10 rano (nawet na zapie który ilustruje na jednym z portali artykuł, niezwiązany z osobą zmarłego dzisiaj Bohdana Tomaszewskiego, jest widoczny ten pasek). Widocznie uznano że można ok. 11-12 dać to na zwykły pasek. Zresztą gdy wspominano o zmarłym około 13 to dano to na żółtej belce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kompromitacja?? A może poszli po rozum do głowy?? Naprawdę nie powinno się epatować kolorowymi paskami. Umarł człowiek wielce zasłużony, legenda, czzłowiek, który dożył pięknego wieku, ale naprawdę wystarczy jak będzie o tym na zwykłym pasku. Zamiast może się ekscytować logami, askami, może zmówić zdrowaśkę w Jego intencji??

 

Tyle w tym temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiś czarny motyw wypadałoby zastosować.

 

Facet był legendą polskiego dziennikarstwa, propagatorem sportu, ikoną telewizji publicznej; przeczytałem w telegazecie, że obsługiwał aż dwanaście Igrzysk Olimpijskich!

 

Wiem, że nie pracował w TVP Sport, ale gość był kojarzony przede wszystkim ze sportem w Telewizji Polskiej... skoro Polsat mógł dlaczego nie TVP? No ludzie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...