Skocz do zawartości

Player.pl


Pihał102
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jeszcze nie mam, napisałem do niej wczoraj na messengerze. Do tej pory nie odczytała .

 

Edit.

Ściągnąłeś ją telepatycznie.

Właśnie mi odpisała:

"No wiem...masakra. Chyba rinke z reżyserem snla namieszali. TVN wystraszył się praw"

 

Miała na myśli oczywiście Rinke Rooyensa producenta programów dla wielu stacji szefa firmy Rochstar.
Być może skoro Showmax padł to Rinke jako producent ma prawa do SNL i przycisnął TV. Po upadku Showmaxa bardzo długo chciał wcisnąć SNL telewizji linearnej.

Edytowane przez Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 29.06.2020 o 15:30, bugmenot napisał:

@Bushiken Drugi odcinek miał być opublikowany w piątek. Masz już te "insiderskie" newsy? ;).

Wczoraj napisała mi jeszcze:

 

"Jutro będę wiedzieć więcej...sama mało wiem. Wystraszyli się pozwani o plagiat, to na pewno"

 

Napisałem, dziś jak tam rozmowy z TVN, zobaczymy jaki feedback.  Wiadomo, że kręcą z tygodnia na tydzień aby odnieść się do świeżych tematów. Może jak dojdą do porozumienia albo prawnicy po brainstormie zapewnią ich, że nikt nie będzie miał podstaw do pozwania o plagiat to wrócą??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za info :). Czyli tak jak pisałem. Zdecydowanie brakuje profesjonalnego podejścia w Playerze, skoro nie sprawdzili takich podstawowych kwestii zanim wyprodukowali program...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nawet nie profesjonalizm, a zdrowy rozsądek.

Biorą całą taką samą ekipę jak w SNL i w "Weekend Update" i wrzucają do formatu identycznego pod zmienioną nazwą. I na dzień dobry nie wydało się im to podejrzane?

Swoją drogą, brakuje mi aby w naszej TV był oryginalny Amerykański SNL.

Nawet z tygodniowym opóźnieniem w stosunku do amerykańskiego.
Z Johnem Oliverem można, bo to produkcja HBO ale ktoś mógłby licencję wykupić i tylko tłumaczyć.

Edytowane przez Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dlatego przestałem subskrybować player i podłączyłem satelitę. Dziwie się, że tak bardzo chcesz tak miernie działającą aplikcję, mając w dodatku dekoder 4k działający 100x lepiej niż ten serwis.

 

Po co się najpierw denerwować na brak obiecanej aplikacji a potem jak ją w końcu opublikują, na jej wadliwe działanie. Życia szkoda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba zależy od łącza ja mam 600mb i mi nie tnie jak miałem 300 to może 2 razy się przyciski poza tym 7xl miesięcznie to nie jest jakiś majątek a najnowsza Szadź jest moim zdaniem dużo lepsza od Żmijowiska chodzi tylko o to że mam starego Androida w tv a na ATV4k chodziłoby jak złoto :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość playerpl

Cześć wszystkim! Dziękujemy za komentarze, te pozytywne i te negatywne też, bierzemy wszystkie sugestie oraz pomysły pod uwagę :) Chcemy aby aplikacja i strona działały jak najlepiej. Jeśli macie jakieś pomysły lub sugestie, którymi chcielibyście się podzielić, aby pomóc nam w udoskonalaniu aplikacji, zapraszamy do kontaktu na hello@player.pl - Gaspar / player.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sugestia: na Android TV brak swobodnego i szybkiego przełączania między kanałami Live TV w trakcie oglądania kanału live - wymaga zawsze cofnięcia do menu z kanałami Live TV i wybrania innego kanału; nie da się przełączyć na inny kanały czy nawet podejrzeć nazwy audycji bieżącej/przyszłej w trybie oglądania kanału w Live TV

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...