Skocz do zawartości

FRANSAT


Wanderer
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

TV Corner może sobie mówić co chce poniżej jest link do artykułu który wyraźnie mówi że dostęp do kanału TF1 4K mają nieodpłatnie subskrybenci opcji SFR-SAT. Na portalu parabola.cz też widziałem podobne info.

 

https://satkurier.pl/news/170961/francja-ms-2018-na-tf1-4k-na-5w.html

 

No chyba że w pierwszym miesiącu promocyjnie jest dostęp, ale nie chce mi się w to wierzyć ponieważ miesiąc temu rejestrowałem kartę Fransata i promocyjnie miałem włączonych kilka pakietów w tym SFR-SAT a tam jest kanał SFR 4K i on nie działał. Inne HD z pakietu działały. Dla kanałów 4K ważne jest też to żeby moduł miał najnowsze oprogramowanie. Ze starszym softem moduły mogą z 4K nie działać. 

Subskrypcję pakietu SFR można wykupić na stronie Fransat. Koszt to 10 Euro/miesiąc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam, kupiłem kartę fransat przez stronę tvcorner. Nie działają mi jednak kanały dodatkowe BeIN Sport Max. TV corner informuje mnie ze nie ma ich w ofercie a jak przegladam stronę fransat to jest info ze są w ofercie, to samo Rmc Sport, który będzie miał ligę mistrzów.

Ktoś miły wytłumaczy mi dlaczego nie mogę mieć tych kanałów?

Edytowane przez Barti
Przeniesiono wątek do odpowiedniego działu forum i połączono z istniejącym już wątkiem o platformie Fransat. Nie dublujemy wątków na forum.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupowałem kartę przez tvcorner właśnie wraz z pakietem beIN sport, który aktywowali mi po tym jak napisałem im że inne kanały DZIAŁAJĄ. Chciałem też kanały max i Rmc ale powiedzieli ze nie ma takiej opcji a na stronie fransat czytam że jest.

 

Nie mam zarejestrowanej karty, nie mam adresu we Francji. Karta chodzi w dedykowanym module CI+ w telewizorze sony 4k XBR-65X900B

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby działały pakiety dodatkowe karta musi być zarejestrowana i musi być założone konto w BOK Fransat. Skoro BeIN działa ona jest zarejestrowana i BOK jest założony. A TV Corner dał Ci dostęp do BOK-u Fransat? Jak opłacasz BeIN? Co miesiąc czy z góry np. na 12 miesięcy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kanały z pakietu BeIN Sport RMC - SRF Sport działają jak wyżej napisali tylko dekoderze dedykowanym. Mając moduł CI+ Fransat zadziała na każdym dekoderze HD - UHD.

Ponadto karta powinna być w Viaccess PC 6.0 Orca a nie w Viaccess PC 5.0

Edytowane przez tweed77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze kolega @tweed77  napisał karta musi być jeszcze w wersji Viaccess PC 6.0

U mnie po rejestracji karty w 15 dniowej promocyjnie miałem pakiet BeIN łącznie

z ich wersjami MAX. Czyli to normalnie działa. Ale nie wzięliśmy jednej sprawy pod

uwagę. Być może kolega kupił kartę w jakiejś 12 miesięcznej wersji prepaid gdzie

oferta jest ograniczona do kilku podstawowych kanałów BeIN Sports bez wersji MAX.

Przy czymś takim nie można wykupić dodatkowych pakietów. Może dopiero po wygaśnięciu

opcji prepaid. Wtedy wyjaśnienia TV Corner że kanały MAX i pakiet RMC nie będą działały

miały by jakiś sens.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://www.amazon.fr/Neotion-Fransat-Option-Sport-illimit%C3%A9e/dp/B077XHSHWB/ref=mp_s_a_1_12/259-0577892-9645521?__mk_fr_FR=%C3%85M%C3%85Z%C3%95%C3%91&qid=1533571604&sr=8-12&pi=AC_SX236_SY340_FMwebp_QL65&keywords=Module+Fransat

 

To jest taki zestaw, w pudełku niczym gra komputerowa była karta moduł, ulotka. I aktywowali mi BeIN na 12m

 

Kupowałem w tv Corner ale to ten zestaw

Edytowane przez kacperek14
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o pakiet jaki masz wykupiony i jakie uprawnienia masz nadane.

Jeśli masz pakiet z kanałami 1-3 BeIN Sports to automatycznie nie masz

pakietu 1-3 BeIN Sports + 4-10 kanały  BeIN Sports MAX.

Ten drugi pakiet z kanałami MAX a także kanały RMC i kilka innych pakietów

są tylko w opcji abonamentowej opłacanej co miesiąc. I oni czyli TV Corner

Cię nie blokują bo masz wykupiony na cały rok inny pakiet - BeIN bez MAX

I tego się nie da zmienić. Jeśli dobrze podejrzewam że chodzi tu o jakąś

formę prepaidu lub dlatego że kanały są opłacone na rok z góry to innych

pakietów też nie są w stanie włączyć bo w systemie Fransat może nie być

takiej opcji. I dlatego tak się upierają przy tym że nie są w stanie nic zrobić.

Pozostaje czekać do końca aż wygaśnie zapłacony pakiet i wtedy męczyć ich

o opcje abonamentowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://www.tvcorner.com/fr/offre_consult.php?_iof=8338&_is=18682628&_ireq=520749&__wo_var=_icat::202%7C202,

 

To był taki pakiet z modułem, była promocja na mundial i nie ma info ze mam kanały max ale jak pisałem trochę to nielogiczne mi się wydawalo. Pewnie tak wyszłoby drożej? Może dlatego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten link przenosi tylko na główną stronę TV Corner a nie do konkretnej oferty.

Na innym forum jest koleś który na takim samym zestawie ma wykupioną

opcję RMC i ściągają mu kasę za pakiety co miesiąc. Czyli się da.

No możesz sobie policzyć - pakiet BeIN z kanałami MAX kosztuje 14,99 Euro

za miesiąc, X 12 miesięcy  + koszt karty i modułu + przesyłka nawet gdy 

jest promocja to wychodzi niezła sumka

Edytowane przez kondon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kanały BeIN te 3 z wykupionego pakietu na 12 miesięcy będą działać.

Czyli wychodzi na to że kanały RMC Sport  - 19 euro miesięcznie - możesz dokupić dodatkowo za opłatą.

Pisz w tej sprawie do TV Corner.

 

https://www.fransat.fr/rmc-sport/

https://www.fransat.fr/videopage/rmc-sport/

Edytowane przez tweed77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie bo ta oferta wygląda na prepaid. Fransat zrobił ją razem z BIS TV.

Będzie można coś zdziałać ale dopiero po wygaśnięciu pakietu po 12 miesiącach.

Parę lat temu miałem podobną kartę w prepaid Bis TV z wtedy tylko 2 kanałami

BeIN Sports bez MAX nawet bez podstawowych francuskich jakie są dostępne

we Fransat lub TNTSAT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kanały BeIN te 3 z wykupionego pakietu na 12 miesięcy będą działać.

Czyli wychodzi na to że kanały RMC Sport  - 19 euro miesięcznie - możesz dokupić dodatkowo za opłatą.

Pisz w tej sprawie do TV Corner.

 

https://www.fransat.fr/rmc-sport/

https://www.fransat.fr/videopage/rmc-sport/

 

Bardzo wątpię że na tej karcie da się teraz wykupić jakiś pakiet dodatkowy. Oczywiście mogę się mylić.

Też miałem ta kartę i byłem zły że nie mam bein3 a potem wyniesli się z Hotbird i pewien czas nie miałem BeIN

No właśnie byli na 13E, czyli mieliśmy to samo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...