Skocz do zawartości

Platforma CANAL+ – opcje dodatkowe


vattax
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wierzę że będziemy płacić od września 10 zł za CANAL+4k, przecież płacimy 15 zł za dekoder . To nie możliwe że tak by potraktowali swoich klientów. Nie wierzę to jest niemożliwe

Czyżby powrót do opłaty za luksus jak to miało miejsce za czasów Cyfry+ gdy płaciło się za HD?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opłata boli, ale z czegoś to 4K trzeba sfinansować. Zarówno content jak i miejsce, które równie dobrze mogliby przeznaczyć na 8-10 kanałów HD ;).

Edytowane przez bgmnt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opłata boli, ale z czegoś to 4K trzeba sfinansować. Zarówno content jak i miejsce, które równie dobrze mogliby przeznaczyć na 8-10 kanałów HD ;).

Myślę, że bardziej na kanały SD, ale nie tego oczekujemy od rozwoju jakości TV. Lepiej mniej, a konkret, rzecz jasna najtaniej też nie będzie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przedłużałem umowę w maju i nie dostałem żadnego maila o przedłużeniu 4k do końca sierpnia

edit: no niestety na czacie potwierdzają że do końca sierpnia jest "promocja", a potem "nieznane są warunki przedłużenia". Wiecznie oszustwo i krętactwo. 

Brakuje tylko by na nowych kanałach c3 i c4 przenieśli cały sport i kazali za to dodatkowo płacić.

Edytowane przez utd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja przedłużyłem umowę 18 lipca i dziś złożyłem odstąpienie od tej telefonicznej umowy,właśnie przez te kanały 4K , chociaż cenowo i programowo było ok. Mam jeszcze czas do końca roku ,wtedy wszystkie pytania na temat 4k i ligi mistrzów się wyjaśnią

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up

No i prawidłowo. Poczekam na oficjalne info i sprawdzę czy można zrezygnować z dekodera. 15zeta płacić za nic bo postanowili oszukać abonentów i zabrać kanały 4k... żenada

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie ale po co narazie wałkować temat słowami "nie wierzę", "nie możliwe", czy "to pewne"? Przyjdzie sierpień, druga połowa, to się wszystko wyjaśni, czy obecni już klienci z dekoderami 4K będą mieli jakieś opłaty (i w jakiej formie) czy nie.

PS. Ci co twierdzą, że zostali oszukani są w błędzie - niestety. Płacicie 15zł za nowy dekoder który daje możliwość oglądania UHD. A kanał który udostępnili był gratis, to inna inszość. Nie był on i na obecną chwilę nie jest częścią składową żadnego pakietu, czy samej umowy. Kanał C+Now a obecnie C+4K jest świadczony na warunkach promocyjnych. I jak widać według NC+ promocja się skończy. Nikt nie został oszukany bo dekodera za który płacicie 15zl wam nie zabierają. Zabierają jedynie a raczej kończą promocję na darmowy kanał UHD. I z racji tego, że w TV jest to nowość oraz NC+ jest na obecną chwilę jedyną TV w Polsce z takim kanałem, chcą na tym zarobić. Może i jest to świństwo ale tak działa prywaciarz "i co mu zrobisz" :P. Nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem, stało się, NC+ dał przynętę, złowił rybki, a teraz próbuje je trochę jeszcze poskubać, ale nie obowiązkowo, tylko która rybka chce :). Nic z tym nie zrobicie, z czasem ten kanał powinien być bezpłatny, albo "może" się poszerzy o większą ilość zarówno kanałów jak i treści.

Edytowane przez Riddick1500
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam odmienne zdanie od twojego. 

To nie jest moje zdanie, tylko stwierdzenie faktu - 2 kanały 4K zajmują miejsce 8-10 kanałów HD, więc kasa musi się zgadzać, nie mogą być po 2 zł jak History albo Sundance.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc co stoi na przeszkodzie by teraz cały sport nc+ wrzuciło na nowe kanały i kazało sobie płacić? Gwarantowane są tylko C+ sport 1 i 2 więc mogą wrzucić wszystkie prawa na nowe kanały i wtedy też będzie ok? No nie, takie praktyki to zwykłe świństwo wobec klientów moim skromnym zdaniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie jest moje zdanie, tylko stwierdzenie faktu - 2 kanały 4K zajmują miejsce 8-10 kanałów HD, więc kasa musi się zgadzać, nie mogą być po 2 zł jak History albo Sundance.

W Polsce z manrym bitrate to się zgadza, że taki jest stosunek zajętości kanałów HD <--> UHD. ;)

Więc co stoi na przeszkodzie by teraz cały sport nc+ wrzuciło na nowe kanały i kazało sobie płacić? Gwarantowane są tylko C+ sport 1 i 2 więc mogą wrzucić wszystkie prawa na nowe kanały i wtedy też będzie ok? No nie, takie praktyki to zwykłe świństwo wobec klientów moim skromnym zdaniem.

Dokładnie, mam jakieś dziwne przeczucie, że te nowe kanały będą w paczce razem z Canal+ 4K, bo chyba wiedzą, że jednego kanału za 10 zł im nikt nie kupi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

 

Dokładnie, mam jakieś dziwne przeczucie, że te nowe kanały będą w paczce razem z Canal+ 4K, bo chyba wiedzą, że jednego kanału za 10 zł im nikt nie kupi.

A kto powiedział ,że to tylko będzie Canal+4K? Obstawiam , że  to będzie również TVP 4K i kolekcje VOD 4K

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@shevchenko1987 już za 3-4 lata 8K i kanały 4K też zjadą o 1/3 :D.

Też tak myślę. ;)

 

A kto powiedział ,że to tylko będzie Canal+4K? Obstawiam , że  to będzie również TVP 4K i kolekcje VOD 4K

Mimo wszystko dalej nie będzie warto.

Edytowane przez shevchenko1987
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość lukimann

Dokładnie, mam jakieś dziwne przeczucie, że te nowe kanały będą w paczce razem z Canal+ 4K, bo chyba wiedzą, że jednego kanału za 10 zł im nikt nie kupi.

A co stoi na przeszkodzie nc+ by zaproponować np.5-10 zł za TVP 4K.?

Biznes to biznes.

Edytowane przez lukimann
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że to naciągactwo, tak samo jak CP każe przedłużać umowy aby otrzymać LM. Przed Mundialem pytałęm Pana na czacie czy dobierając paczkę 8C+ będę miał udostępnieone kanały tvp4k i C+4k również po mistrzostwach i Pan oczywiście potwierdził, że tak tylko nie dodał, że do momentu aż sobie nie zażyczą o to pieniędzy. Nie będę z nimi walczył bo to oczywiście bez sensu i tak bym nic nie wskórał bo na papierze w tym pakiecie nie ma C+4k, jakoś przeżyje a dek mi jest głównie potrzebny do nagrywanie kilku programów jednocześnie. Z nowymi kanałami jak będą chcieli nas wykiwać i kazać płacić dodatkowo to tylko w przypadku jeśli kupią np. ligę francuską czy jeszcze coś innego, gorzej jak przerzucą tam np kilka meczów angielskiej czy ekstraklasy zostawiając kilka w obecnych kanałach ale myślę ze takiego czegoś nie zrobią. Inaczej sie ma sprawa z hiszpanską bo tu moga zrobic tak jak polsat. Nowe rozgrywki nowe programy alew  ich przypadku świnstwo byloby gorsze niz w cp bo oni te rozgrywki nie dawno mieli i nie powinni zadac dodatkowych oplat za to ze maja je znowu. Ogólnie takiego kabaretu dawno nie było, Eleven też kupili bundeslige i sprzedali mecz drugiego i czwartego wyboru do nc+, polsat wiadomo od dawna nowe droższe rozgrywki nowe płatne kanały. Wszyscy naciągają ile mozna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"takiego czegoś nie zrobią"? Nic nie stoi na przeszkodzie by tak jednak zrobili...

- Stracili już raz prawa do hiszpańskiej/włoskiej/francuskiej i wrócili z nimi za dopłatą,

- dołożyli 4 kanał eleven ale do pakeitu extra a nie tym co płacą za pakeit 3 kanałów, 

- wdrożyli mega drogi dekoder 4k a teraz jak gdyby nigdy nic będą pobierać opłatę za kanały 4k

Więc dlaczego by nie mogli odwalać kolejnych numerów typu wrzucenie jakiś praw na nowe kanały i kazać sobie dodatkowo płacić ?

Edytowane przez utd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...