Skocz do zawartości

Platforma CANAL+ – opcje dodatkowe


vattax
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Na początku stycznia włączyłem sobie opcję HBO (włącz / wyłącz). Tego samego dnia przez czat ICA od razu zleciłem wyłączenie usługi z końcem lutego. Zaczął się luty, a w ICA mam: "Jeżeli chcesz wyłączyć opcję Napisz do nas". Pytałem wczoraj na czacie to u nich w systemie niby widnieje wyłączenie z końcem lutego tylko dlaczego nie jest to widoczne w moim ICA? To ma tak być?

 

Jak w grudniu włączyłem Eleven na tej samej zasadzie i zleciłem wyłączenie z końcem stycznia to od razu pojawiło się to w szczegółach mojej oferty, że taka akcja jest zaplanowana.

 

Pytam, gdyż po prostu nie chcę płacić za marzec pełnej stawki ;)


Opcja 3xEurosport w cenie 15 zł oficjalnie do właczenie w ICA.

Ci co mają paczkę C+ mają w gratisie ;) Bo u mnie takiej oferty w ICA nie ma.

 

Za to pojawiło mi się dopełnienie do Extra+ za 15 zł, więc chyba zadzwonię i zapytam czy jest dla mnie możliwość za 10 zł ;)

Edytowane przez shevchenko1987
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, że zainteresowałem się tematem opcji dodatkowej HBO (włącz / wyłącz), bo mimo zapewnień dwóch konsultantów ICA w miesiącu styczniu opcja ta nie była przeznaczona do wyłączenia z końcem lutego mimo napisania zgłoszenia. Trafiłem przed chwilą na kumatego konsula, który skutecznie zlecił tę opcję do wyłączenia i pojawiło się w końcu: "Zaplanowano wyłączenie dnia 28-02-2018". 

Edytowane przez shevchenko1987
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. W jakiej kwocie proponuja opcje HBO? Czytalem ze niby na 12 mcy za 12.50 lub opcja z darmowymi miesiacami. Prosze o pomoc :)

 12,50 wychodzi przy opcji 12 m-cy w promocji 6 m-cy za 0 zł i 6 m-cy za 25 zł.

To będzie najtańsze rozwiązanie jeżeli interesuje cię jakieś dłuższe zobowiązanie na HBO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przedłużyłem umowę w grudniu na Comfort za 22,50 i Canal+ za 25 zł na 6m i całość 2 miesiące gratis. Dostałem Extra do końca stycznia gratis. Dziś telefon w sprawie dopełnienia do Extra do końca umowy. Konsultant twierdził, że jest za 15 zł. Powiedziałem, że konsultantka przy przedłużaniu umowy mówiła, że w każdej chwili będę mógł dokupić Extra za 10 zł(nic takiego nie mówiła). Konsultant kazał chwilkę poczekać, że niby sprawdzi w systemie i stwierdził, że może mi włączyć do końca umowy za 10 zł płatne od marca. Cała rozmowa trwała 6 minut. Także nie dajcie sobie wmówić, że nie można Extra za 10 zł bo można bez większych problemów i składania reklamacji.

 

Moja obecna umowa Comfort+ 22,50 Extra+ 10 zł. Razem z Canal+ 8 wychodzi 57,50 zł miesięcznie. Licząc średnią z darmowymi miesiącami wychodzi 52,70 zł. Dla mnie oferta super. Canal+ mam do końca czerwca. Tracą LM, jeżeli nie będzie tego za max 20 zł to chyba sobie odpuszczę te kanały.

Edytowane przez ShinobiQWE
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja generalnie zadzwoniłem z takim nastawieniem, że uda się za 10 zł to się uda, jak nie to trudno. Mogę żyć bez tych kanałów, ale lubię zajrzeć sobie na Discovery Science, BBC Earth, czy nagrać film na TNT.  Te kanały są dla mnie warte te 10 zł, ale nie więcej.

 

Przy przedłużaniu umowy dostałem też HBO z HBO GO do końca stycznia. Kanały HBO i HBO GO na dekoderach już nie działają, ale na SMART TV nadal mogę oglądać HBO GO. Zostanie tak, czy po prostu opóźnienie w wyłączeniu usługi?

Edytowane przez ShinobiQWE
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę nie jestem w temacie, więc wybaczcie. ;)

 

To 22,5 zł za Comfort+ to jest na jakiś specjalnych warunkach bo na stronie jest 39,99 zł?

Comfort to nie opcja tylko pakiet więc dyskusja na ten wątek.Na stronie są oferty dla nowych za 22.50 zł jest dla stałych abonentów.Co wynegocjujesz to masz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja generalnie zadzwoniłem z takim nastawieniem, że uda się za 10 zł to się uda, jak nie to trudno. Mogę żyć bez tych kanałów, ale lubię zajrzeć sobie na Discovery Science, BBC Earth, czy nagrać film na TNT.  Te kanały są dla mnie warte te 10 zł, ale nie więcej.

 

Przy przedłużaniu umowy dostałem też HBO z HBO GO do końca stycznia. Kanały HBO i HBO GO na dekoderach już nie działają, ale na SMART TV nadal mogę oglądać HBO GO. Zostanie tak, czy po prostu opóźnienie w wyłączeniu usługi?

 

Platforma HBO GO z reguły raz/dwa razy w miesiącu czyści serwery także pewnie Ci niebawem wyłączą dostęp. Jednakże na NC+GO HBO pewnie bd mieć dostępne bo tam serwerów nie czyścili od dawien dawna  :mrgreen: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 
Panowie proszę o podpowiedź z tym podbiciem zestawu. Mam obecnie Extra+ z 6xC+ za 69,90zł/mc oraz opcje ManPack 5zł, MR 0 zł. Umowa do lutego. 
 
Gdybym walczył o Comfort+ za 22,50zł/mc na 24 m-ce to dobieram do tego Canal+ za 25 zł przy negocjacjach czy miesiąc pożniej i czy to jest cena za Canały cennikowa czy do walki i podobnie z dobraniem dopełnieniem do Extra+ za 15 zł miesiąc pózniej czy odrazu przy negocjacjach?
 

 

ktoś odpowie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz w czasie negocjacji włączyć te opcje lub zaraz po klepnięciu Comfort za 22.50zł.Cennikowa cena za dopełnienie do Extra to 30 zł a C+8 to 80zł.Choć podobno raz możesz włączyć za 40zł i zastosować opcję włącz wyłącz.Najlepiej25 zł 6/m i następnie negocjacje lub wyłączenie i znowu ta sam opcja.Oczywiście konsule będą kręcić nie da się nie ma jak przy aneksie ale cierpliwość popłaca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

shevchenko1987@ daj znać jak Ci poszły negocjacje

 

Ja wczoraj włączyłem dopełnienie do Extra za 10 zł bez większych problemów i negocjacji.

U mnie również poszło bez problemu. Dopełnienie do Extra+ za 10 zł na cały okres trwania umowy. ;)

 

Dodatkowo zapytałem czy po obecnym zakończeniu pakietu Canal+ x8 za 25 / 6 m-cy (koniec: 30.06) będzie można bezproblemowo przedłużyć tę opcję do końca umowy na tym samym poziomie cenowym? Podobno bez problemu. Konsultant wpisał mnie w kalendarz i będzie dzwonił w okolicach kwietnia - maja by przedłużyć tą opcję na dotychczasowych warunkach :)

Edytowane przez shevchenko1987
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak Canal+ nie dokupi ciekawyh praw filmowych bądź sportowych to niedługo będą dawać te kanały za 20 zł. Ja też mam do koncs czerwca, ale tylko dla LM. Czasami jeszcze obejrzę Premier Leauge albo jakiś film, ale jak nie zaoferują czegoś konkretnego za LM to nie dam za te kanały więcej niż dwie dychy.

Edytowane przez ShinobiQWE
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...