Skocz do zawartości

Platforma CANAL+ – opcje dodatkowe


vattax
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam 

 

Czy orientuje się ktoś czy można dokupić kanały ligi mistrzów w strefie Canal+ u siebie nie widzę takiej możliwości.

 

Pozdrawiam 

Edytowane przez Sentence
Przeniesiono do odpowiedniego wątku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, roc45 napisał(a):

 

Jak dobrze widać masz (ADB ITI-2849ST) ?

Czy coś innego jeszcze?

Powinno się dać bo jest Conax i inni mają dostęp z poziomu strefy.

Edytowane przez Sentence
Nie cytujemy ostatniej odpowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wracając do tematu reklamacji, tak jak ktoś pisał, zaproponowali 0 pln przez 4 miesiące, 20 zł zobowiązania do końca umowy. można samemu włączyć w strefie canal+ do końca sierpnia.

 

to w moim przypadku mając umowę do końca maja 2026, bardziej opłaca się opcją włącz/wyłącz

 

VPm7UqJ.jpeg

Edytowane przez 123czarodzieje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skąd macie taką wiadomość, że musicie włączyć pakiet super sport przyznany w ramach reklamacji do końca sierpnia. W dwóch przeprowadzonych rozmowach, żaden konsultant nie kazał mi włączyć pakietu w sierpniu. Umowę mam do końca marca 2025r. Czekam na wrzesień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi też uznali reklamację na Mistrzowską Piłkę, ale w strefie Canal+ nie mam widocznej tej oferty (jedynie opcja bez zobowiązania za 30 zł). Pisałem już do nich wiadomości, polecają wyczyścić pliki cookie i historię przeglądania (przeglądarka to najnowszy Chrome), oczywiście nie pomaga to :) Ktoś ma podobny problem może?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, p_gruszka napisał(a):

Mi też uznali reklamację na Mistrzowską Piłkę, ale w strefie Canal+ nie mam widocznej tej oferty (jedynie opcja bez zobowiązania za 30 zł). Pisałem już do nich wiadomości, polecają wyczyścić pliki cookie i historię przeglądania (przeglądarka to najnowszy Chrome), oczywiście nie pomaga to :) Ktoś ma podobny problem może?

Ja też nie miałem możliwości włączenia w strefie, tylko na infolinii. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie 

Czy jest możliwość wykupienia w Canal + opcji Max bez zobowiązania? 

Przed Igrzyskami, jak dzwoniłem na infolinię nie było takiej możliwości.

 

Czy coś się zmieniło i Max jest sprzedawany w Canal + tylko z zobowiązaniem?

Edytowane przez Sentence
Przeniesiono do odpowiedniego wątku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy może ktoś napisać ile obecnie kosztuje max premium i viaplay total przy przedłużeniach ?

Bo max premium na rok kosztuje teraz 41,58 za miesiąc przy opłacie na rok z góry.

 

Edytowane przez Sentence
Przeniesiono do odpowiedniego wątku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 26.08.2024 o 10:15, 123czarodzieje napisał(a):

wracając do tematu reklamacji, tak jak ktoś pisał, zaproponowali 0 pln przez 4 miesiące, 20 zł zobowiązania do końca umowy. można samemu włączyć w strefie canal+ do końca sierpnia.

 

to w moim przypadku mając umowę do końca maja 2026, bardziej opłaca się opcją włącz/wyłącz

 

VPm7UqJ.jpeg

Dostałem identyczną propozycję po reklamacji tylko w moim przypadku z uwagi na fakt że umowę mam do końca sierpnia bardziej się opłaca wziąć to niż włącz/wyłącz. 

W dniu 26.08.2024 o 11:42, watorek1 napisał(a):

Skąd macie taką wiadomość, że musicie włączyć pakiet super sport przyznany w ramach reklamacji do końca sierpnia. W dwóch przeprowadzonych rozmowach, żaden konsultant nie kazał mi włączyć pakietu w sierpniu. Umowę mam do końca marca 2025r. Czekam na wrzesień.

W wiadomości od nich dostałem informacje że trzeba włączyć do końca sierpnia inaczej przepada. 

W dniu 26.08.2024 o 12:39, andrzejgratis napisał(a):

U mnie również nie ma żadnej wzmianki o tym do kiedy muszę włączyć Super Sport na reklamacyjnych warunkach… jedyna informacja która jest zawarta to, że mam 30 dni na ewentualne odwołanie się na reklamacje.

Też mam informacje że mogę się odwołać od decyzji konsula w ciągu 30 dni. Tylko teraz pierwsze pytanie czy ktoś w ogóle tutaj na forum dostał to gratis dłużej niż na 4 miechy? A drugie pytanie to czy jak się odwołamy to ta ich propozycja czasem nie przepada i cała reklamacja startuje od nowa bo jeżeli tak to bez sensu ta cała zabawa.   

16 godzin temu, Nasir napisał(a):

Panowie 

Czy jest możliwość wykupienia w Canal + opcji Max bez zobowiązania? 

Przed Igrzyskami, jak dzwoniłem na infolinię nie było takiej możliwości.

 

Czy coś się zmieniło i Max jest sprzedawany w Canal + tylko z zobowiązaniem?

od momentu kiedy hbo zmieniło się w max zniknęły mi oferty bez zobowiązania 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Nasir napisał(a):

Panowie 

Czy jest możliwość wykupienia w Canal + opcji Max bez zobowiązania? 

Przed Igrzyskami, jak dzwoniłem na infolinię nie było takiej możliwości.

 

Czy coś się zmieniło i Max jest sprzedawany w Canal + tylko z zobowiązaniem?

Są dostępne również oferty bez zobowiązania. 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...