Skocz do zawartości

Platforma CANAL+ – opcje dodatkowe


vattax
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tak wygląda terminarz 

1. kolejka fazy grupowej LM: 17-19 września 2024

2. kolejka: 1-2 października

3. kolejka: 22-23 października

4. kolejka: 5-6 listopada

5. kolejka: 26-27 listopad

6. kolejka: 10-11 grudnia

7. kolejka: 21-22 stycznia 2025

8. kolejka: 29 stycznia

play-offy: 11-12 lutego i 18-19 lutego

1/8 finału: 4-5 marca i 11-12 marca

1/4 finału: 8-9 kwietnia i 15-16 kwietnia

1/2 finału: 29-30 kwietnia i 6-7 maja

finał 31 maja 2025 roku

 

Biorąc od 1 października w opcji włącz wyłącz do maja płaci się jedynie 4x30 zł=120 zł za sezon.  

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Proxxximus napisał(a):

byłoby jakby dali na kilka miesięcy w gratisie Lm dla posiadaczy pakietu Polsat Premium

No przecież dają wszystkim jak leci 4 miesiące gratis, gdy napiszą reklamację 

2 minuty temu, Proxxximus napisał(a):

Umowa kończy mi się w styczniu to się pomyśli. 

+20 i będziesz od lutego oglądać :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, carmelo napisał(a):

Czyli jak aktywuje 1 września to wrzesień mam za darmo, a place za październik i wyłączam ten pakiet z końcem października? A 1 listopada znowu sobie włączam i tak w kółko? 

Niektórzy, sprytniejsi jeśli wyłączą końcem października to sobie włączą na początku stycznia a nie w listopadzie. Każdy liczy na tyle na ile potrafi. Nie pytaj dlaczego, tak po prostu wynika z prostych obliczeń i mają 2 miesiące gratis. :) Styczeń włączą więc znowu gratis, płacą za luty, a marzec i kwiecień gratis. Kolejne włączenie w maju i powoli kończy się sezon. Więc łatwo można policzyć koszty.

Edytowane przez opensource
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Motyl1987 niby wszystkim dają ale gorzej jest z tymi którym kończy się umowa niedługo.Mam umowe do końca listopada i najpierw miałem telefon z możliwoscią właczenia na 4 miesiące za 0zł ale warunkiem było przedłużenie umowy oczywiście na warunkach które mnie nie zadowalają.Jak się nie zgodziłem to otrzymałem odpowiedź na reklamacje że jej nie uznają gdyż miałem kontakt z duk i nie zaakceptowałem przedłużenia umowy oraz że Mistrzowska Piłka była gwarantowana do końca czerwca. I co mam im jeszcze coś odpisać??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 19.08.2024 o 20:13, opensource napisał(a):

To że jeżeli ktoś się bawi w włączanie/wyłączanie pakietów, bo o tym była wcześniej mowa to dodatkowo korzysta z tego co umożliwia system.

Na czym jeszcze działają Wam blokery?

Jakie karty / dekodery?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć! Powiedzcie mi, jakie opcje dodatkowe można sobie obecnie dobrać do pakietu Superpremium+4K przy przedłużaniu umowy na kolejne dwa lata? Chodzi mi o wymienienie wszystkich możliwych opcji i napisanie o ile można je maksymalnie zrabatować po złożeniu wypowiedzenia. Pytam o to, ponieważ pakiet Superpremium+4K nie jest już widoczny w ofercie na stronie Canal+, a chciałbym po prostu wiedzieć jakie mam przed sobą możliwości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć! Powiedzcie mi, jakie opcje dodatkowe można sobie obecnie dobrać do pakietu Superpremium+4K przy przedłużaniu umowy na kolejne dwa lata? Chodzi mi o wymienienie wszystkich możliwych opcji i napisanie o ile można je maksymalnie zrabatować po złożeniu wypowiedzenia. Pytam o to, ponieważ pakiet Superpremium+4K nie jest już widoczny w ofercie na stronie Canal+, a chciałbym po prostu wiedzieć jakie mam przed sobą możliwości.

Wszystko jest na stronie w zakładce przedłuż umowę. Możesz sobie dodać opcję bądź usunąć i jest podana cena dla ciebie. Chyba że złożyłeś wypowiedzenie to oferta ze strony znika. Ja mam superpremium za 114.90. Np Cinemax jest za 15 ale jak to pominiesz i dodasz w drugim kroku cena zmienia się na 10 zł. To samo z najemem modułu CAM. Są 2 opcje za 10 i za 0 zł
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mikoko Ja już się logowałem na stronę, a pytanie zadałem dlatego, że na stronie nie ma wszystkich opcji dodatkowych, o których wiem, że można z nich skorzystać. Dlatego też, zadałem pytanie tutaj, żeby mi to ktoś fajnie rozpisał :)

Poza tym, tak jak napisałeś, złożyłem wypowiedzenie, więc nie widzę wszystkich dostępnych opcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla tych co mniej zaglądają do regulaminów usług, a bardziej stawiają na słowa konsultantów:

 

"Kanały CANAL+ EXTRA 1, CANAL+ EXTRA 2, CANAL+ EXTRA 3, CANAL+ EXTRA 4 są świadczone do dnia 30 czerwca 2027 r.;
Kanały CANAL+ Sport 3 i 4 są świadczone do dnia 30 czerwca 2027 r"

 

Żeby nie było zdziwienia 😆

Edytowane przez muza_tv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej! Może mi Ktoś tak w jednym miejscu napisać jakie są opcje Viaplay przy przedłużeniu umowy?

Obecnie mam za 19 zł. Teraz słyszę o Medium (za ile) i Total (za ile) - jaka jest różnica między nimi?

Czy coś jeszcze pominąłem?

Dzięki!

Edytowane przez Sentence
Przeniesiono do odpowiedniego wątku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...