Skocz do zawartości

Platforma CANAL+ – opcje dodatkowe


vattax
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie wisi. Już 3 razy mi anulowali od soboty.  4 wisi. Po wejściu w zakładkę  Netflix jest komunikat "
OFERTA Z NETFLIX
Nie posiadasz Netflix w swoim pakiecie. Wybierz zakładkę Poszerz ofertę i zobacz jakie oferty dla Ciebie przygotowaliśmy.
POSZERZ OFERTĘ"
Klikam i następny komunikat, który wisi już kilka godzin i tak było poprzednio "TWOJE ZAMÓWIENIE DOTYCZĄCE ZMIANY OFERTY JEST W TRAKCIE REALIZACJI I MOŻE TRWAĆ KILKANAŚCIE MINUT"
Jeszcze nigdy nie miałem problemu z aktywacją.  Może dlatego, że konsul aktywuje, zamiast ja z meila. 
Ten komunikat miałem ze dwie - trzy minuty po klepnięciu oferty.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ircios Dział techniczny pewnie teraz przepnie Ci moduł CAM w systemie jako dodatkowy do Multiroom. Jak dwa sprzęty są jako główne, to może potem wystąpić jakiś błąd w systemie na danej umowie. Ja tak samo miałem przy przedłużeniu umowy, że miałem dekoder 4K i moduł CAM jako oba sprzęty główne. Nie chciała mi przejść wtedy w systemie oferta przedłużenia i jak przepięli mi w tamtym roku moduł CAM z głównego na sprzęt dodatkowy do Multiroom, to oferta wtedy mi się aktywowała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 marca aktywowałem filmbox bez zobowiązania za 15 pln, gdzie w aneksiku zawarto, że płatność za okres od 1 kwietnia będzie wynosić 15 pln, a przed aktywacją była informacja, że miesiąc aktywacyjny jest bezpłatny. Stary numer wł/wył, wiadomo. Teraz już przy bieżącym rachunku doliczyli 15 pln i po kilku mailach upierają się, że jest okey. Przecież opłata powinna być naliczona dopiero za pełny kwiecień przy majowym rachunku, czyż nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W marcu zapłaciłem za filmbox aktywowany i wyłączony  bezpośrednio lutym, za który policzono uzupełniająco 13 pln. Także, zarówno w marcu jak i w kwietniu mam płacić?

 

Ok już to widzę, to w marcu płaciłem karnie za luty, a teraz już kwiecień za kwiecień, więc wyłączając na koniec miesiąca nie będzie już następnych 15 pln.

Edytowane przez boberthinho
oświecenie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, lukx95 napisał:

@ircios Dział techniczny pewnie teraz przepnie Ci moduł CAM w systemie jako dodatkowy do Multiroom. Jak dwa sprzęty są jako główne, to może potem wystąpić jakiś błąd w systemie na danej umowie. Ja tak samo miałem przy przedłużeniu umowy, że miałem dekoder 4K i moduł CAM jako oba sprzęty główne. Nie chciała mi przejść wtedy w systemie oferta przedłużenia i jak przepięli mi w tamtym roku moduł CAM z głównego na sprzęt dodatkowy do Multiroom, to oferta wtedy mi się aktywowała.

Temat ogarnięty. Netflix 4k świeci za 38.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, lakiman napisał:

Zobaczymy, czy to się potwierdzi i jest mocny "kandydat" na oferowanie serwisu Disney+ w korzystniejszej cenie.

https://hdtvpolska.com/disney-plus-polska-w-polsce-oferta-cena-u-operatora-canal/

Po co w ogóle cytujecie ten portal? "Źródło" 🤣 Czyzby była nim osoba z forum Sat kurier, która wrzuciła to info? 🤣

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, ircios napisał:

Temat ogarnięty. Netflix 4k świeci za 38.

Wcześniej korzystałeś z Netflixa, a pośrednikiem był Canal+?

W każdej chwili możesz zrezygnować, czy umowa na czas oznaczony?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...