Skocz do zawartości

Platforma CANAL+ – opcje dodatkowe


vattax
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

14 minut temu, mafe napisał:

przeszedłem z karty na abo

pakiet entry+(9,99 pln)

Teraz chcę dobrać paczkę Canal+, jaką cenę mogę wynegocjować ?

W marcu, także przechodziłem z modułem niebieskim i kartą Cayman  z TNK na abo.
Pakiet Entry + za 9,90 (24mies) , następnie następnego dnia na infolinii, dobrałem paczkę Canal+ za 19.90 ,choć licytacja z konsulem ,zaczęła się od 25zł :)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Frog W trakcie trwania umowy nie można wziąć paczki kanałów CANAL+ na miesiąc za free na próbę. Przy przedłużeniu umowy ewentualnie można czasem na 3 miesiące dostać paczkę CANAL+ z możliwością odłączenia z końcem okresu darmowego. W trakcie trwania umowy albo bierzesz bez zobowiązania na jeden miesiąc za 80 zł i potem wyłączasz lub tylko możliwe oferty promocyjne ze zobowiązaniem do końca trwania umowy w promocjach w cenie 19,90 zł/m lub 25 zł/m lub 30 zł/m. W trakcie trwania umowy jest też możliwa paczka CANAL+ na 3 miesiące za free, ale jest to tylko w zobowiązaniu do końca okresu oznaczonego umowy, bo po 3 miesiącach wchodzi opłata 30 zł/m. Paczka kanałów CANAL+ oczywiście nie zawiera kanału CANAL+ 4K Ultra HD, który jest osobną opcją dodatkową.

Edytowane przez lukx95
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, lukx95 napisał:

@Frog W trakcie trwania umowy nie można wziąć paczki kanałów CANAL+ na miesiąc za free na próbę. Przy przedłużeniu umowy ewentualnie można czasem na 3 miesiące dostać paczkę CANAL+ z możliwością odłączenia z końcem okresu darmowego. W trakcie trwania umowy albo bierzesz bez zobowiązania na jeden miesiąc za 80 zł i potem wyłączasz lub tylko możliwe oferty promocyjne ze zobowiązaniem do końca trwania umowy w promocjach w cenie 19,90 zł/m lub 25 zł/m lub 30 zł/m. W trakcie trwania umowy jest też możliwa paczka CANAL+ na 3 miesiące za free, ale jest to tylko w zobowiązaniu do końca okresu oznaczonego umowy, bo po 3 miesiącach wchodzi opłata 30 zł/m. Paczka kanałów CANAL+ oczywiście nie zawiera kanału CANAL+ 4K Ultra HD, który jest osobną opcją dodatkową.

A to chyba jakies nowe zmiany ? Bo jak podpisywalem umowe na poczatku roku to mi mowiono ze bede mogl sobie dodawac piakety i odejmowac dowoli....i kojarz ze kiedys dawno tak robilem.....80zl za miesiac ? wow.. jakos miesiac temu mi proponowali 40zl... A cena 19,90/25/30 do czego zalezy ? Od umiejetnosci negocjacji czy pakietu jaki mamy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Frog Bez zobowiązań cennikowo paczka CANAL+ kosztuje za 80 zł/m i za tyle można ją próbować włączyć lub rzeczywiście czasem też bez zobowiązań bywa opcja promocyjna za 40 zł/m. Jeśli chodzi o oferty promocyjne ze zobowiązaniem to cena 19,90 zł / 25 zł / 30 zł zależy od Twoich negocjacji z konsultantem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi dali. Za pierwszym razem za 55. Nie mogli aktywować z powodów technicznych. Zostało anulowane z przyczyn technicznych. Wczoraj zadzwoniłem,  konsul stwierdził, że miałem mieć ofertę 4k za 38, ale coś nie pykło. Uruchomił mi ponownie. Teraz w aktywacji wisi plan 4k za 38, ale znów problem. 🤣

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie wisi. Już 3 razy mi anulowali od soboty.  4 wisi. Po wejściu w zakładkę  Netflix jest komunikat "

OFERTA Z NETFLIX

Nie posiadasz Netflix w swoim pakiecie. Wybierz zakładkę Poszerz ofertę i zobacz jakie oferty dla Ciebie przygotowaliśmy.

POSZERZ OFERTĘ"

Klikam i następny komunikat, który wisi już kilka godzin i tak było poprzednio "TWOJE ZAMÓWIENIE DOTYCZĄCE ZMIANY OFERTY JEST W TRAKCIE REALIZACJI I MOŻE TRWAĆ KILKANAŚCIE MINUT"

Jeszcze nigdy nie miałem problemu z aktywacją.  Może dlatego, że konsul aktywuje, zamiast ja z meila. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...