Skocz do zawartości

Platforma CANAL+ – opcje dodatkowe


vattax
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

37 minut temu, TomPure napisał:

Suma summarum wyszło na to że tej konkretnej oferty na C+ nie można wyłączyć przed upływem okresu oznaczonego umowy. Także zostałem z całą paczką do końca umowy. Mój błąd, piszę to w ramach ostrzeżenia. Czytajcie uważnie tabele nr1. 

W mojej okres gwarantowany był od 4miesiaca do końca okresu oznaczonego umowy. Przy opcjach wyłączenia też był zapis że ze skutkiem na koniec okresu gwarantowanego...który jest do końca okresu oznaczonego.

Oferta C+ 3x0zł, a potem 30zł.

Myślę, że gdyby ś skorzystał z tabeli wklejonej nad Twoim postem to byś się nie pomylił.Jest najbardziej czytelna. Nie sposób nie odczytać prawidłowo okresu gwarantowanego. Natomiast tabela umieszczona zaraz na początku regulaminu jest tabelą dynamiczną (aktualizuje automatycznie kwotę należności) i nie raz w niej znajdowałem błędy. Nie zawiera tez najistotniejszych informacji odnośnie warunków włączenia/wyłączenia pakietu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, korzystał już ktoś może z tej opcji? 

Wg tabeli da się ją wyłączyć w dowolnym momencie, 2 miesiące za 0 a potem 10 zł, zgadza się? 

Czym różni się w takim razie ta promocja, od C+4k za 20 zł skoro można ją wyłączyć? 

 

Wybrane promocje CANAL+ 4K ULTRA HD za 0 zł 1 m i 10 zł/m dla Abonentów (03/20)
Usługi dodatkowe dokupione 
w promocji
CANAL+4K ULTRA HD
Szczegóły wybranych usług 
(prognoza* na dzień zamówienia 
usługi)
CANAL+4K ULTRA HD
Opłata 
miesięczna
Data
0,00 zł
Od 01/06/2020 
do 30/06/2020
10,00 zł
Od 01/07/2020 
do czasu dezaktywacji 
usługi

Edytowane przez PawelTSW
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, robertokot25 napisał:

TomPure a nie możesz odstapic od tej umowy zawartej na odległosć w ciągu 14dni?

Nie mogę ponieważ umowa została aktywowana od 10.04. ze skutkiem od maja więc te 14dni już minęło.

1 godzinę temu, Pawel napisał:

Myślę, że gdyby ś skorzystał z tabeli wklejonej nad Twoim postem to byś się nie pomylił.Jest najbardziej czytelna. Nie sposób nie odczytać prawidłowo okresu gwarantowanego. Natomiast tabela umieszczona zaraz na początku regulaminu jest tabelą dynamiczną (aktualizuje automatycznie kwotę należności) i nie raz w niej znajdowałem błędy. Nie zawiera tez najistotniejszych informacji odnośnie warunków włączenia/wyłączenia pakietu.

Zgadza się więc dlatego pisałem że mój błąd. Wcześniej nie miałem takiego zapisu i mnie to zmyliło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopełnienie do Extra+ można dobrać jako opcje dodatkową? Z tego co czytam to są coraz większe problemy z dostaniem dopełnianienia do pakietu Comfort+ w dobrej cenie. Więc może by korzystał z tego jako opcji dodatkowej włącz/wyłącz.

Edytowane przez ShinobiQWE
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jest taka możliwość, czy też robią jakieś problemy? Dla mnie nawet jakby było za 15, ale mógłbym w dowolnym momencie włączyć i wyłączyć to byłoby ok. Latem oglądam na tyle mało telewizji, że kanały z Extra mi niepotrzebne. Włączałbym tylko na okres jesienny i zimowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swego czasu nie chcieli aktywować tej opcji bez zobowiązania. Ale to może kwestia na kogo się trafi. Osobiście wolałbym dopłacić 5 zl i mieć paczkę HBO, bo tam faktycznie coś obejrzę.A przez ostatnie dwa miesiące promocyjnego dostępu tylko utwierdziłem się w przekonaniu, że dodatek Extra to żadna atrakcja. Oczywiście to moja opinia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 6.05.2020 o 15:45, Pawel napisał:

Osobiście wolałbym dopłacić 5 zl i mieć paczkę HBO, bo tam faktycznie coś obejrzę.

W sumie to 2,5 zł w opcji w/w z HBO GO - 17,5 m-c.

Ewentualnie 12,5 m-c bez GO w opcji w/w. Na infolinii można było kiedyś otrzymać tę paczkę.

Zainteresowani mogą zapytać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Panowie, jak tu teraz najtaniej paczkę Eleven włączyć? :D W ICA mam z 0zł na 1 miesiąc, a później 15,90 albo od razu 15,90, tylko że chyba ta druga opcja to włącz/wyłącz?Jak ta opcja dokładnie działa?

Edytowane przez Barti
Usunięto zdublowaną treść postu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Han92 najlepiej zapoznać się z szczegółami promocji,  ale to najprawdopodobniej oferta, gdzie jeżeli włączysz dzisiaj to do końca czerwca masz za darmo,  a od lipca płacisz 15,90zł, chyba że wcześniej zgłosisz wyłączenie tej opcji (czyli do końca czerwca). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...