Skocz do zawartości

Platforma CANAL+ – opcje dodatkowe


vattax
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Aktywowałem na drugiej umowie Multi Man Packa w promocji i mam do końca maja za free. W ICA jest napisane że okres gwarantowany kończy się 01.05.2020 ale według regulaminu jak i prognozy płatności okres płatny zaczyna się w czerwcu. Już zleciłem wyłączenie z końcem maja ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ci co korzystali z MMP w promo walentynkowej lub później niech sprawdzą sobie w ICA (szczegóły mojej oferty) czy za kwiecień nie mają kwoty 30 zł.

Zepsułem sporo nerwów po kontakcie ws. z niedouczonym BOK.

Podobno to błąd systemu i jutro to kwota nie będzie doliczona do płatności kwietniowej.

Chodzi tu o 2 zbitki.

1. 12.02 włączona waletynkowa za free do końca marca, zlecenie wyłączenie na 31,03. przyjęte...ale 17.03 była aktywowana kolejna promocja (do końca kwietnia za free) i to rodzi ten błąd.

2. podobnie u osób ,które w ICA włączyły MMP w marcu do końca kwietnia za free i w kwietniu włączyły MMP do końca maja za free...  mimo, ze wszystko za free,i do końca kwietnia można wymówić tą marcową promo...system nalicza 30 zł 9do sprawdzenie jak opisane wyżej w szczegóły mojej oferty).

Jutro, gdy PC+ na ICA wstawi płatności za kwiecień sprawdzę czy faktycznie nie zaliczy tych 30 zł.

 

Osobna sprawą jest niechlujność informatyków PC+ (vide grafika z poprzedniej strony).

Zachęca się klienta "do końca maja", potem coś o końcu kwietnia, i znów maja. .  niechlujom nie chciało się sprawdzić tekstu po edycji poprzedniej wersji promo...

Edytowane przez zuzik1111
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja otrzymałem z BOK 3 różne opinie.

1. że to moja wina i walentykowa wprawdzie wyłączona prawidłowo  w czasie została ponownie włączona tą promo z marca. Zostaje mi reklamacja. Bulić 3 dychy za IV i ew. się bujać.

2. konsultant chciał mi wyksięgować te 30 zł (oczywiscie nie zadziałało). ten choć próbował zrozumie problem...

3. ten pan z kolei obśmiał zdanie poprzedników stwierdził , że system nie doliczy w kwietniu tych 30 zł mimo, ze widać je w "szczegółach....

Trzeba poczekać do jutra... oczywiście te zacne rozmowy nagrane w PC+."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w marcu włączyłem w promo MMP i Paramount Play. Wczoraj zleciłem przez formularz w Strefie Canal+ wyłączenie z końcem ostatniego dnia promocji na te kanały i MMP będzie wyłączony z końcem dnia 30 kwietnia, Paramount Play z końcem dnia 31 maja. Wszystko bez problemu i bez dołączonych kwot za opcje

Edytowane przez ircios
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, A&G napisał:

@Ozzy666 - ale Dorcel po polsku.

Dokładnie :D

Prócz tego kanału warto zajrzeć do kolekcji  VOD ZestGo18+ .

Najsłabszy programowo  jest co by tu nie pisać Playboy TV , a jakościowo (obraz) Blue Hustler. 

 

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednakoż pozwolę się nie zgodzić z kolegą. B)

 

Jak dla mnie to jakościowo i programowo najgorszy jest Blue Hustler. Canal+ powinien zrobić to co CP - wywalić go i dać w zamian choćby EroX od SPI. Na Playboy TV czasami można przynajmniej zobaczyć "myśkę", a na Blue Hustler poza cyckiem i tyłkiem nie zobaczysz nic. O jakości już nie wspomnę. Więc krótko - do kasacji jest Blue Hustler.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   2 użytkowników

×
×
  • Dodaj nową pozycję...