Skocz do zawartości

Platforma CANAL+ – opcje dodatkowe


vattax
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, maks27 napisał:

Tylko jeżeli zarejestrowane wypowiedzenie i sygnał ma być wyłączony z końcem marca może nie da się włączyć opcji dodatkowych.

 

4 godziny temu, Pawel napisał:

To już całkiem inna kwestia. Założyłem, że skoro ktoś pyta to sprawdził możliwość włączenia. ;)

Oczywiście ,że mam możliwość załączenia opcji dodatkowej : Cinemax, MMP , H i H2 i kilku jeszcze innych kanałów mniej znaczących w opcji cennikowej ma się rozumieć.

Opcji promocyjnej ze zrozumiałych przyczyn nie posiadam.

Tylko tak sobie pomyślałem ,że skoro załączę kanał Cinemax np. to dam im do zrozumienia że chcę być nadal z nimi i mogę nie wywalczyć od nich oferty która mnie interesuje podczas ew.przedłużenia umowy:

 Nowy Comfort+ 22,50 zł 2

 dopełnienie do Extra za 10zł

 CANAL +25 zł

 

         

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opcja włączania dodatków na koniec umowy raczej  dla tych co nie planują jej przedłużać. Każdy dodatek podnosi ARPU i ciężej zejść poniżej. Jeśli celujesz w ofertę j/w to pozostań przy obecnej zawartości.

Dopełnienie otrzymasz na miesiąc, więc potem kolejna potyczka o ten dodatek.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O taką odpowiedź i potwierdzenie mi chodziło :)

Wiem ,że jest problem z dopełnieniem do Extra za 10 zł i w ogóle z dopełnieniem ,ale jak to się mówi : ,,Pożyjemy zobaczymy"

Z ciekawości co oznacza skrót: ARPU ?

Edytowane przez teson
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 3/5/2020 at 2:51 PM, utede said:

Dziwna akcja z pakietem Mistrzowska Piłka. 2 dni temu zleciłem włączenie promocyjnego pakietu MMP oraz MP- pierwszy za 0zł do końca kwietnia, a drugi za 30zł (opcja wł/wył), po czym napisałem na drugi dzień by zaplanować wyłączenie obu z nich z końcem kwietnia, tj z 30/04.

Dziś otrzymałem odpowiedź że MMP faktycznie bedzie wyłączony z końćem kwietnia...natomiast MP bedzie wyłączona z ostatnim dniem marca. Dlaczego? Co dziwniejsze napisał że opłata będzie taka sama jak dotychczas- czyli jakbym miał za darmo miesiąc MP...

Wysłałem o wyjaśnienie i poprawili: pakiet MMP za free a MP 30zl na dwa miesiące. Wcześniej się pomylili i faktycznie bym miał miesiąc za free MP ale i tak chciałem do końca kwietnia tylko wiec teraz pasuje 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, teson napisał:

O taką odpowiedź i potwierdzenie mi chodziło :)

Wiem ,że jest problem z dopełnieniem do Extra za 10 zł i w ogóle z dopełnieniem ,ale jak to się mówi : ,,Pożyjemy zobaczymy"

Z ciekawości co oznacza skrót: ARPU ?

Wujek google ma wolne ? ;)

ARPU (skrót z ang. average revenue per user = średni przychód na użytkownika)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, Kristoff napisał:

Odwołują mecze Ligi Mistrzów. Dobrze że się nie skusiłem na włączenie MP. A tak w ogóle ciekawe czy jak w marcu nie będzie meczy to można się ubiegać o zwrot kasy za ten pakiet skoro nie będzie tego za co się zapłaciło?

A ja włączyłem sobie w poniedziałek Mistrzowską Piłkę jako opcję dodatkową przez internetowe centrum abonenta... Wysłałem do nich maila, że odstępuję od umowy w trybie 14 dni. :) Ciekawe jak mi naliczą opłatę za te kilka dni. :)


 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałeś reklamację na epidemie wirusa? No, no. Gratulacje. Może w ramach rekompensaty wynajdą szczepionkę albo po prostu jakiś lek. Gra warta świeczki. Trzymam kciuki za pozytywne rozpatrzenie reklamacji. 

A tak na poważnie to głupota ludzka jest jak wszechświat. Nieskończona...

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, tektyw85 napisał:

Ja właśnie napisałem reklamacje opcji Eleven gdyż  zamówiłem ją 5 marca a tu taki zonk panie i panowie.

Napisz im maila z odstąpieniem od umowy w trybie 14 dni, naliczą Ci tylko proporcjonalną opłatę.

@czerstwy, dzięki, rzeczywiście jest opłata aktywacyjna 15zł w regulaminie. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...