Skocz do zawartości

Platforma CANAL+ – opcje dodatkowe


vattax
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W jakiej cenie można uzyskać obecnie pakiet 6 Canal+ dokupując go na 1 pełen miesiąc do istniejącej umowy ? Jestem można powiedzieć w trakcie przedłużania umowy i konsultant na zadane w ten sposób pytanie wspomniał coś o 60-80 zł lecz myślę ,ze to zagranie celowe bym wziął pakiet z Canal+ ;)

Nie bajerował.W cennikach jest  6xC+ za 70 zł a 8xC+ za 80 zł

http://ncplus.pl/~/media/ncplus/dokumenty/szczegółowe%20warunki%20świadczenia%20opcji/11-05-2015/szczegolowe-warunki-swiadczenia-opcji-dodatkowej-canal-6-z-dnia-11,-d-,05,-d-,2015.pdf

http://ncplus.pl/~/media/ncplus/dokumenty/szczegółowe%20warunki%20świadczenia%20opcji/11-05-2015/szczegolowe-warunki-swiadczenia-opcji-dodatkowej-canal-z-dnia-11-maja-2015.pdf

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli włączając pierwszego danego miesiąca płacimy dopiero za kolejny co daje również kwotę 40zł/mc ale bez zobowiązania do końca umowy.

Za Comfort+ płacę 24,90 więc całość wyszłaby 64,90 a przy przedłużeniu oferowali paczkę 6C+ z Comfort+ w cenie 59,90 więc za 5 zł zyskujemy dodatkowe C+ ;)

Edytowane przez Pawel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak w marcu można było kupić na 2 miesiące po 20 zl plus jeden nie pełny. Później proponowano to po 29 zl ze względu na 2 dodatkowe kanały. Teraz 40 zl. Cena rośnie. Generalnie Tobie to już całkiem wychodzi fajnie cenowo, ale nawet mi wychodzi 79 zl, gdzie comfort plus 8 canal plus w przedłużaniu dają za 69 zl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Ja dostałem w promocji na 12 miesięcy średnio 5 zł na miesiac. Tzn 6x0 i 6x10. Nie wiem czy to ma znaczenie ale tę promocję dostałem przy przedłużaniu umowy. Chciałem dostać za darmo ale nie da się. Wiec tak wyszło najtaniej.

Edytowane przez referee
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Eleveny w cenie 7,95 tylko DO DZIŚ - od jutra aktywacja możliwa już tylko w w cenie 15,90 ale uwaga opcja będzie dostępna dla KAŻDEGO abonenta nie zależnie od posiadania opcji Canal+.

Edytowane przez Mr. Orbita
Przenoszę do wątku promocji, bo dyskusja na ten sam temat zrobiła się w dwóch miejscach na raz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od jutra nowe warunki abonowania Eleven w nc+ (oficjalne info jakie poszło do APS)

 

Szanowni Państwo,

Informujemy, że promocja na opcję Eleven Sports za 7,95 zł przez 12 miesięcy, dostępna jest tylko do 21 stycznia 2016 roku.

 

Od 22 stycznia opcja Eleven Sports dostępna będzie w cenie 15,90 zł - zarówno dla Abonentów, którzy zawarli umowy w ofertach premium, jak i non-premium (do 21 stycznia opcja ta jest dostępna tylko dla Abonentów, którzy zawarli umowy w ofertach premium).

 

Co oznacza że od jutra można wykupić Eleven nie mając w pakiecie Canal+  :jupi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...