Skocz do zawartości

Platforma CANAL+ – opcje dodatkowe


vattax
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, ircios napisał:

Normalnie na infolinie dzwonisz.

+48223104747

Witam,

 

W moje nc+ mam możliwość skorzystania z opcji Mistrzowska Piłka za 30zł. Rozumiem, że aby skorzystać z opcji włącz/wyłącz i nie ponosić kosztów opłaty aktywacyjnej (do 31.01.2019 miałem ten pakiet) należy zrobić to na infolinii.

 

Podsumowując:

Dzwonię np 02.02.2019 włączam (nie płacę za luty)

Dzwonię np 01.03.2019 i proszę o wyłączenie z końcem marca (płacę 30zł)

Dzwonię np 01.04.2019 włączam (nie płacę za kwiecień)

Dzwonię np 01.05.2019 i proszę o wyłączenie z końcem maja (płacę 30zł)

 

Dobrze zrozumiałem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta opłata za aktywację podobno ma być naliczana kiedy zrezygnujesz z kanałów w ciągu przysługujących Ci 14 dni na odstąpienie od umowy. I wcale im się nie dziwię. Gdyby nie ta opłata to w lutym niektórzy wlączyli by te kanały tylko na mecze LM,a potem mogliby bez żadnych  opłat zrezygnować. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, ShinobiQWE napisał:

Ta opłata za aktywację podobno ma być naliczana kiedy zrezygnujesz z kanałów w ciągu przysługujących Ci 14 dni na odstąpienie od umowy. I wcale im się nie dziwię. Gdyby nie ta opłata to w lutym niektórzy wlączyli by te kanały tylko na mecze LM,a potem mogliby bez żadnych  opłat zrezygnować. 

 

Tak jest w regulaminie opcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, shidishi16 napisał:

Również na tv nie mam dostępu do PSP , ale na nc go hula ? czyżby niedopatrzenie z ich strony ? Nie mam nic przeciwko aby to do końca sezonu podziałało ?

U mnie podobnie. :) Oby tak dalej. :)

21 minut temu, zetor2 napisał:

Czy jest jeszcze opcja C+ za 10zł ze zobowiązaniem na 2 miesiące lub coś podobnego?

Chyba żartujesz sobie. Za 10zł to możesz dokupić sobie Cinemax na całą umowę albo C+Seriale i C+Discovery.

Najtaniej to 25zł ze zobowiązaniem na 6 miesięcy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Może mi ktoś wytłumaczyć tak łopatologicznie czy lepiej jednak wsiąść MISTRZOWSKĄ PIŁKĘ ze zobowiązaniem po 20zł lub czy można dostać taniej bez przedłużania umowy? Czy lepiej, bez zobowiązania i móc włączyć i wyłączyć? Czytam ten wątek, ale nie do końca wszystko rozumiem, z tym włączeniem i wyłączeniem.

 

Z góry bardzo dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wlaczysz w lutym za 30 zl to zapłacisz w marcu.

Wyłączysz na koniec marca. 

Następnie wlaczysz w kwietniu a w maju wlaczysz. Znowu 30 zl,ale tylko za maj. 

LM kończy się w maju. 

Czyli przez 4 miesięce płacisz po 15 zl miesięcznie albo 30 zl co 2 miesiące. 

Do tego od czerwca do sierpnia to martwy czas (w sierpniu jest tylko 4 runda el. LM.)

Dalsze 60 zl jesteś do przodu, chyba że lubisz powtórki. 

Co się bardziej opłaca? 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, boss509 napisał:

Czy przedłużał ktoś ostatnio Eleven za 7,95 zł? Dobijam do półmetka 2-letniej umowy na Superpremium, od 1 marca 2018 mam Eleven za 7,95 zł na rok. Najchętniej przedłużyłbym to na takich samych warunkach.

Ja przedlużalem parę tygodni temu Eleven I bez problemu dostałem za 7.95

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serio. Trochę się zdziwiłem i w sumie nie wydawał się nieszczery, ale kto wie. Powiedział, że ta opcja włącz / wyłącz się w przypadku Mistrzowskiej Piłki nie opłaci ze względu na "haczyk"

 

Ale jaka jest prawda, to pewnie się przekonamy po kilku miesiącach.

 

Z drugiej strony jaki sens miałoby dawanie opcji za 20 złotych do końca umowy, jak można byłoby ją mieć za 15 bez zobowiązania?

Edytowane przez przemm82
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wychodzi na to, że ta opłata aktywacyjna jest naliczana zawsze. Tak wychodzi z dokumentów (tabelka) i tak twierdzą konsultanci. Nie będzie tak kolorowo jak np. z Eleven....

W dniu 2.02.2019 o 17:58, roberttosat napisał:

 

Tak jest w regulaminie opcji.

 

Gdzie tak jest?

 

W regulaminie widzę tylko zapis, że nawet odstępując w ciągu 14 dni za aktywację trzeba płacić, a nie że tylko odstępujący muszą płacić.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest tak jak napisano wcześniej. Jeśli uruchomisz sobie MP dziś i wyłączysz na koniec marca zapłacisz 30 zł, czyli średnio miesięcznie 15 zł, co jest < niż 20 zł z zobowiązaniem do końca umowy. Mam nawet podkładkę z czata z konta mojencplus, konsultant wprost policzył mi, ile będzie kosztować uruchomienie oferty 1 marca i wyłączenie na koniec kwietnia, będzie to kwota 30 zł, opłata aktywacyjna, cytuję "nie jest obecnie naliczana". Nic nie stoi też na przeszkodzie by ten manewr powtarzać. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Ja nie wiem czy ktoś z was zauważył , ale opłata aktywacyjna jest tylko przy MP.   I tutaj jest ten tzw. haczyk.

Inne kanały jak chce się włączyć tym waszym sposobem włącz/ wyłącz nie mają takiej adnotacji.

 

 

 

Eleven 15,99 pln:

 

2019-02-10-212022.jpg

 

MP:

 

psp.jpg

 

37 minut temu, Jawor86 napisał:

 opłata aktywacyjna, cytuję "nie jest obecnie naliczana". Nic nie stoi też na przeszkodzie by ten manewr powtarzać. Pozdrawiam

Dobrze napisane "obecnie".

Tak na marginesie, jeśli pan X nie zapłaci opłaty aktywacyjnej a pan Y zapłaci. To pan Y nie będzie nic mógł reklamować bo w regulaminie jest jasno napisane.

No, ale kto nie ryzykuje ten nie ma. ;)

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...