Skocz do zawartości

Platforma CANAL+ – opcje dodatkowe


vattax
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

....i uzyskać odmowę. Bo maniek pewnie nie dzwonił...a "wie"

Jeśli promocji brak w ICA to szansa na właczenie u konsultanta prawie zerowa.

 Tak się składa, ze promocję włączono niechlujnie w środę.  Niektórzy jej nie mieli od razu (przeważnie ci, którzy korzystali z MMP w listopadzie19), niektórzy mieli ale wczoraj dla wielu poprawiono i wyleciała w kosmos (jak ktoś zdążył w srodę to ma). A niektórzy jakim cudem mają... mimo korzystania z MMP z jesieni.

Po kontakcie z BOK konsul spokojnie poinformował , że się nie da włączyć w tej opcji za darmo do końca marca.

 

Edytowane przez zuzik1111
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja akurat miałem od razu widoczną promocję w Strefie C+ (a miałem MMP w listopadzie). Także dzwonić nie musiałem. 

 

W innym wątku ktoś napisał o telefonie na infolinię, tym się zasugerowałem. 

 

 

Edytowane przez maniek357
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I to właśnie PC+..

Ja mam wgląd do 5 umów..i jak popadnie. Posiadany pakiet nie ma znaczenia.

Na jednej z nich (MMP w XI19 wykorzystany)  nie było walentynkowej  promo w ICA. Od poczatku.

ale w identycznej (był MMP w listopadzie)   w środę była i gdybym włączył to by zadziałało..ale poczekałem do czwartku i w ICA ZONK. Dziś tel. do BOK i tez odmowa. Jak nie ma to nie ma.

Za to w 3. przypadku (MMP w XI19 wykorzystany)  była też walentynkowa i ale od razu w srode  włączyłem.

Na kolejnej  (brak wykorzystania promo w XI) była od poczatku w ICA i włączona

i w 5. nowej z grudnia też była i włączona .

Tak wiec zasób doświadczenia z opcją spory.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, ircios napisał:

U mnie MMP nie ma w Strefie C+ w tej cenie. Jest tylko do 2m. za 0, potem 20.

Zadzwoń na infolinię PC+ i zapytaj konsula o to. Mi włączył po konsultacji z kierownikiem bez żadnych problemów. To że czegoś nie ma w ICA nie znaczy że nie jest osiągalne na partyline PC+ :-)

P.S. Miałem MMP wlaczony w opcji Black Week poprzednio w terminie grudzień 2019/styczeń 2020 :-)

Edytowane przez pablo21
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam mniej niż pół roku do końca umowy, która kończy się w dn. 31.07.2020r. i nie mam w Strefie Canal+ możliwości włączenia tej promocji. Zostaje pewnie "partyline". 

 

---

Edycja:

Cytat

Niestety, w przypadku Pana umowy oferta nie jest dostępna, mogę natomiast umówić kontakt w celu przedstawienia oferty na przedłużenie umowy, być może wtedy pojawi się jakaś ciekawa propozycja.

Także tego...

Edytowane przez shevchenko1987
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...