Skocz do zawartości

Platforma CANAL+ – opcje dodatkowe


vattax
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

10 minut temu, jagoda3 napisał:

Jeżeli wybierzesz opcję włącz wyłącz i raz zapłacisz normalnie bo np. zapomnisz wyłączyć z końcem miesiąca to wszelkie oszczędności idą... 

 

Dlatego bardzo ważne jest, aby w przypadku korzystania z opcji "włącz/wyłącz" pilnować sobie terminów. B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam takie malutkie pytanie - czy za płacenie abo rzędu 150-160 zł (VIP i takie tam wersje abo), nie powinno się należeć niejako "z urzędu" posiadanie dostępu do wszystkich kanałów w ofercie, a nie płacić jeszcze 20 zł dodatkowo? Ot, takie malutkie pytanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z regulaminu Mistrzowska Piłka, na temat tej aktywacji 15 zł.

 

3. Abonentowi przysługuję prawo do odstąpienia od złożonego zamówienia w terminie 14 dni od Aktywacji Opcji dodatkowej.
W przypadku skorzystania przez Abonenta z prawa do odstąpienia od zamówienia, będzie on zobowiązany do zapłaty za
świadczenia spełnione do momentu odstąpienia, tj. Opłaty Aktywacyjnej w wysokości 15 zł oraz Opłaty za dostęp do Opcji
dodatkowej, w wysokości wyliczanej proporcjonalnie do zakresu spełnionego świadczenia.

 

czyli, jak się zamówi np. 1 lutego i zrezygnuje do 14 dni od włączenia to naliczą dodatkowo te 15 zł niby aktywacji.

 

Edytowane przez kauj1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli to działa w ten sposób to się wycwanili na wypadek, gdyby ktoś chciał włączyć np. w lutym i po kliku dniach zrezygnować, jak mecze LM się skończą. Ze względu na charakter tych kanałów, mogłaby to być częsta praktyka. Oby to 15 zł za aktywację było pobierane tylko wtedy, gdy zrezygnuje się z usługi do 14 dni od włączenia. Wtedy pełny miesiąc wychodziłby za 15 zł za włącz/wyłącz.

 

Edit. Napisałem do doradcy na czacie i okazało się, że to 15 zł za aktywację faktycznie ma być doliczane tylko i wyłącznie kiedy ktoś zrezygnuje do 14 dni od momentu włączania. Mam zapisaną rozmowę gdyby w razie czego chcieli mi to później doliczyć. Czyli jeżeli korzystamy standardowo z włącz/wyłącz przez 2 miesiące to wyjdzie nam 15 zł/msc. I tyle to mogę im zapłacić. 

Edytowane przez ShinobiQWE
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, jagoda3 napisał:

Do kiedy NC+ ma prawa na Mistrzowską piłkę, czyli Polsat Sport Premium?

Było kilka osób twierdzących o przedłużeniu umowy z Polsatem, ale ta informacja nie została oficjalnie potwierdzona.

Może to ja coś przegapiłem i już był komunikat?

Dzisiaj przedłużyłem i konsultant mówił, że M.P. mają już do końca zagwarantowane, jak Polsat ma wykupione.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, jagoda3 napisał:

Do kiedy NC+ ma prawa na Mistrzowską piłkę, czyli Polsat Sport Premium?

Było kilka osób twierdzących o przedłużeniu umowy z Polsatem, ale ta informacja nie została oficjalnie potwierdzona.

Może to ja coś przegapiłem i już był komunikat?

 

Prawa zostały przedłużone do czerwca 2021 roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się, czy wziąć  HBO z HBO Go na pól roku za 25 zł/miesiąc, a może lepiej do końca umowy za 20 zł, a może lepiej zostawić do końca umowy opcję C+? Co polecacie? Bardziej zależy mi na "Grze o tron", nowym sezonie "Billions", być może też trzecim sezonie "Opowieści  Podręcznej".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym też, aby redakcja się odniosła do tego, co mówią konsultanci na infolinii, że PSP 1 i 2 mają świecić do końca rozgrywek dla posiadaczy minimum opcji Extra z 8 C+, a dodatkowo płatne mają być jedynie serwisy PPV o nazwie PSP3, 4, 5, 6.

 

Ktoś coś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, jagoda3 napisał:

Czy w związku z tym będzie jakiś oficjalny komunikat?

Jak to się zazwyczaj odbywało?

Zazwyczaj chwalili się tym wszędzie. Tym razem owiane tajemnicą póki co.

 

---

Edycja:

 

U mnie już brak uprawnień dla PSP. Dobrze, że chociaż mam za darmo na IPLI :)

Edytowane przez shevchenko1987
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, Banan79 napisał:

Chciałbym też, aby redakcja się odniosła do tego, co mówią konsultanci na infolinii, że PSP 1 i 2 mają świecić do końca rozgrywek dla posiadaczy minimum opcji Extra z 8 C+, a dodatkowo płatne mają być jedynie serwisy PPV o nazwie PSP3, 4, 5, 6.

 

Ktoś coś?

Przed chwilą dzwoniłem, nic takiego nie ma, chcesz oglądać to płać i płacz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pod jakim nr telefonu można włączać opcje dodatkowe?

Próbowałem wczoraj na czacie przez "moje nc+" oraz pisząc w tym samym serwisie pod kategorią "zmiana pakietu/opcji" i w obu przypadkach otrzymałem informację, że tą drogą nie można tego już załatwić (wcześniej bezproblemowo).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 1.02.2019 o 11:47, shevchenko1987 napisał:

Zazwyczaj chwalili się tym wszędzie. Tym razem owiane tajemnicą póki co.

 

---

Edycja:

 

U mnie już brak uprawnień dla PSP. Dobrze, że chociaż mam za darmo na IPLI :)

U mnie także zgasło...

Najdziwniejsze jest to, że na stronie internetowej dla nowych klientów Mistrzowska Piłka jest gwarantowana tylko do 30 czerwca 2019 roku.

Teoretycznie więc reklamacja byłaby odrzucona gdyby doniesienia o przedłużeniu umowy z Polsatem na PSP się nie potwierdziły...

Cały czas przecież brak jakichkolwiek dokumentów to potwierdzających.

Edytowane przez jagoda3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...