Skocz do zawartości

Formuła 1 w Cyfrze ??


struz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam Ortona 4100C z Funkcją skanowania pasma całego nie po Transporderach a do tego obrotnice antenową oraz antenę Corab 90 i konwerter Inverto.Zestaw za 400zł a sprawuje się wyśmienicie prawie 4 lata.A by odbiornik Cyfry sterował obrotnicą czekam 12 lat,F1 odbieram naziemnie bo kto dziś nie odbiera Polsatu Analogowego zwykła antena i po kłopocie.A co do F1 albo Satelita Astra,albo są przekazy z innych satelitów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się mieszka w dużym mieście to faktycznie nie ma problemów z naziemnym Polsatem, ale już gdzie indziej Polsat odbiera bardzo słabo lub nie odbiera wcale. Przecież większość z tych prawie 700 tyś abonentów pakietu mini kupiło go właśnie dlatego że nie odbiera Polsatu naziemnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A napis "nieobsługiwany system kodowania" jak się wyświetlał tak dalej się wyświetla :(

Chyba C+ olewa temat problemu z odbiorem RTL. Kupiłem C+ tylko ze względu na to że będzie chociaż

1 kanał na którym będzie można obejrzeć Formułę 1. Szkoda że po niemiecku ale dobre i to.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem C+ tylko ze względu na to że będzie chociaż

1 kanał na którym będzie można obejrzeć Formułę 1. Szkoda że po niemiecku ale dobre i to.

 

Chyba trudno zrozumieć twój tok rozumowania, skoro kupiłeś C+ zamiast CP...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drogo.. Za 50 zł można dostać pojedynczy, a za 120 zł TWIN. Mowa o znanym portalu aukcyjnym i marce Inverto. :)

 

Przy okazji daje to darmowe oglądanie Ligi Mistrzów w środy na SAT.1 i wiele transmisji w HD (w tym MŚ 2010) na ARD HD i ZDF HD.. Więc inwestycja opłacalna ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to Cyfra nie przeszkadza. To feler dekoderów, które "myślą", że program jest zakodowany, a w rzeczywistości kodowanie jest wyłączone. RTL załączył do swojego programu CryptoWorks, które po prostu nie zostało aktywowane. Pewnie jest ustawione tak : [każdy inny system kodowania niż Seca IV, na który mamy wykupiony abonament] --> [Wyświetl komunikat o nieobsługiwanym systemie kodowania]

 

Pewnie naprawa tego nie jest taka prosta i kosmetyczna jak nam się wydaje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem C+ tylko ze względu na to że będzie chociaż

1 kanał na którym będzie można obejrzeć Formułę 1. Szkoda że po niemiecku ale dobre i to.

Chyba trudno zrozumieć twój tok rozumowania, skoro kupiłeś C+ zamiast CP...

Przez 2 lata miałem CP, chciałem zmienić na coś o lepszej jakości kanałów i ciekawszej/szerszej ofercie programowej.

Zostawienia CP na kolejne 2 lata po to żeby posłuchać "komentarza" Borowczyka przestało dla mnie mieć sens.

Oprócz kanałów BBC i F1 na PSE nic ciekawego nie widziałem, na chwile obecną oferta C+ jest dla mnie ciekawsza.

Moim zdaniem problem z odbiorem RTL powinna rozwiązać Cyfra przez poprawki w sofcie Pace PVR lub w inny sposób.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...