Skocz do zawartości

Formuła 1 w Cyfrze ??


struz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tego można był się spodziewać. Jak nie ma Polsatu w ofercie to "Polsyf" albo "Cyfrowy Polsat - moja ulubiona platforma!", a jak znalazł się w ofercie to "Miazga, F1, siatka, LM, LE"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie piszę o takich, jak Ty. Teraz to Polsat? Ciekaw jestem, co powiesz jak Cyfrowy Polsat przejmie Cyfrę+. Niemożliwe? Po wczorajszym dniu wszystko jest możliwe!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie właśnie Cyfrowy Polsat stracił około 300-400 tys abonentów pakietu mini i mini max, gdyby w cyfrze od początku był Polsat nikt by nie kupił Polastu z tymi pakietami. Ja osobiście płaciłem im już 6 lat za jeden kanał i właśnie piszę rezygnację z cyfrowego polsatu. Myślę, że wielu jest takich jak ja. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie nie obchodzi to czy jest Polsat czy go nie ma... Szykuje mi się dużo pracy z tego powodu, ale to dobrze. Nigdy nie mówiłem "Cyfrowy Polsat - moja ulubiona platforma!" na kanały Polsatu, tylko na platformę. Tak samo jak 99% tych, którzy używali tego słowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zasadzie temat już do zamknięcia. Nie wierzyłem, że kiedyś to napisze :)

 

Przynajmniej do momentu, w którym Polsat nie straci praw do F1, a nabędzie je telewizja, której nie ma w Cyfrze :).

 

 

czy jaka ewentualnie ? mało tych kanałów których nie ma w cyfrze a mogłyby zakupić F1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...