Skocz do zawartości

nFilm i nFilm 2


Karol
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Napisałem co najmniej trzy, bo cześć pozycji jest z Monolithu, a w styczniu pojawił się pierwszy film od nich na nFilm i kto wie czy nie oznacza to podkopywania pozycji C+ u tego dystrybutora. Dodatkowo jest Syrena, która też pojawia się na nFilm i na Canal wiec nie wiem gdzie ich filmy trafią. Przypominam jednocześnie, ze kanał startował gdy prawa były już rozdane na rynku, ma 1,5 roku i nieporównywalnie mniejszy zasięg niż HBO i Canal+.

I dwie ważne uwagi. nFilm większość ma w pakiecie lub za 9,90 zł. Druga to taka, że duża część z pozostałych będzie na HBO, w n za 68 możesz mieć pakiety plus te dwa kanały lub w cenie HBO w Cyfrze (35 zł) mieć także pakiet nFilm+HBO :)

Obiektywnie więc, nie jest źle i nie narzekam za bardzo ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Marcowe propozycje nFilm HD:

- "Złap mnie, jeśli potrafisz" (1 marca),

- "Pokój Leo" (2 marca),

- "Handlarz cudów" (3 marca),

- "Zabójcza gra" (4 marca),

- "Wszyscy święci" (6 marca),

- "Zapiski z Toskanii" (8 marca),

- "Nić" (9 marca),

- "Dobre serce" (13 marca),

- "Nostalgia Anioła" (15 marca),

- "Mecz ostatniej szansy" (17 marca),

- "Zawsze tylko ty" (22 marca),

- "Ja też!" (23 marca),

- "Jean Claude Van Damme" (24 marca),

- "Talhotblond" (30 marca),

- "Serafina" (31 marca).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ,,Nić" może pasować do ramówki jakiegoś kanału. Oczywiście można tak powiedzieć o jakimś kanale o krawiectwie:P @żαℓ мι ¢ιę, żal mi cię. By nie było off topu napiszę, że nie znam żadnego z tych filmów które będą tam emitowane, więc marcowej ramówki nie będę oceniał.

 

PS Wiem o co mu chodziło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak na pierwszy rzut oka, to tylko sobie "Nostalgię Anioła" obejrzę no i jak będę miał czas to "Mecz ostatniej szansy", bo bardzo lubię ten film.

 

EDIT: @p_96glin

Zapomniałeś o filmie "Millenium. Mężczyźni, którzy nienawidzą kobiet" i drugiej części.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Podobno Raczek juz nie jest dyrektorem programowym stacji. Tak pisze portal ktorego nazwy sie tutaj nie wymienia. Czy i co sie zmieni, pewnie serialu no wiecie tego dla gejow nie bedzie choc mi to osobiscie obojetne przeciaz nikt nie zmusza do ogladania choc nie wypial bym sie na to bo bym sie bał. No ale na powaznie to co myslicie polepszy sie cos czy wrecz odwrotnie? kanal stanie sie bardziej komercyjny a mniej wysmakowany dla kinomanow jak sie wydaje obecnie(no wiecie tez klasyczne produkcje z przed lat) ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież Raczek tam był tylko marionetką, ot tak żeby głosno było o tym kanale przy jego starcie.

Na pewno niewiele się tam zmieni. To do czego mają prawa i mogą emitować - emitują.

A że emitują też starsze filmy to akurat plus. Mają do nich prawa, które zagwarantowali sobie m.in. w umowie z Paramount to je emitują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Polscce 2 kanaly premium filmowe to maksymalna ilosc. Nfilm jest w ogolnie nie potrzebny, bo udalo mu sie zabrac 2 wytwornie i teraz bedzie je pilnowal jak oczka w glowie. Pozostale nie ma szans na kupienie, bo nawet $$$ nie ma na to. Przed startem Nfilmu wszystko bylo idealnie. Canal+ i HBO - wszystkie wytwornie i wszystko na 1 platformie ( C+ ).

 

P.S. Nie biore pod uwage Cinemax'ów, gdyż nie oszukujmy się- to półpremium ( a nawet pseudo-premium ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie jestem podobnego zdania, bo im większe rozdrobnienie praw tym gorzej dla widza. Najbardziej na powstaniu nFilmów ucierpieli widzowie Canal+ bo utracili dostęp do filmów Paramountu.

Jednak skoro już ITI zainwestowało w postanie tych kanałów, to raczej będą one istnieć, bo są ludzie którzy chcą są skłonni za nie płacić (pewnie jak bym był abonentem nki to sam bym się nad tym zastanowił, ale tylko ze względu na kilka hitów z Paramountu, bo poza nimi ramówka jest raczej przeciętna).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jak na kanaly za ktore nic nigdy nie zaplacilem a mam co najmniej przez 7 m-cy w roku przy abonamencie 48zł (wystarczy zadzwonic do n kiedy jest zmiana regulaminu czyli raz na rok) to calkiem przyzwoite filmy w KWIETNIU 2011.

 

"Ratunku! Awaria" (1 kwietnia), "Sposób na gangstera" (3 kwietnia), "Gdy miłość to za mało" (10 kwietnia), " Mine vaganti. O miłości i makaronach" (12 kwietnia), "Prywatne życie Pippy Lee" (16 kwietnia), "Mercy" (17 kwietnia), "Fałszywa tożsamość" (19 kwietnia), "Kochałem ją" (21 kwietnia), "Recepta na szczęście" (24 kwietnia), "Wyspa Tajemnic" (25 kwietnia), "Zemsta" (28 kwiecień), "Turniej" (29 kwietnia).

"Millennium: Zamek z piasku, który runął" (2 kwietnia - cz. 1, 9 kwietnia - cz. 2). Wśród starszych premier m.in.: "Suma wszystkich strachów" (5 kwietnia), "Czterej bracia" (8 kwietnia), "Wiosła w dłoń" (14 kwietnia), "Brick Lane" (15 kwietnia), "Niezaliczona" (26 kwietnia) oraz "P.S. Kocham Cię" (30 kwietnia).

 

zródło media2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie do końca tak. Canal+ wyemitował wersję kinową, zaś nFilm zakupił wydanie pełne trylogii (dostępne też na DVD) czyli 6 filmów po 90 min. W związku z tym również pierwsza cześć, która była na Canal+ leci na nFilmie, z tym że w wersji rozszerzonej i jako dwa filmy po 1,5 h :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Majowe propozycje nFilm HD:

- "Ciepła czapka" (6 maja),

- "Elizabethtown" (7 maja),

- "Hazardzistka" (8 maja),

- "Boy" (10 maja),

- "Wielki finał" (13 maja),

- "7 minut" (14 maja),

- "Bezpieczeństwo narodowe" (15 maja),

- "Piętno przeszłości" (17 maja),

- "Iron Man 2" (21 maja),

- "Wskrzeszenie mistrza" (24 maja),

- "Dziewczyna przecięta na pół" (25 maja),

- "Futbol Mama" (26 maja), "Plan B" (28 maja),

- "Not Since You" (31 maja).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Czerwcowe propozycje nFilm HD:

- "Krwawy Odwet" (4 czerwca),

- "Klątwa rodziny Kennedych" (5 czerwca),

- "Krytyczne 24 godziny" (7 czerwca),

- "Morderczy występ" (11 czerwca),

- "Dziewczyna z ekstraklasy" (18 czerwca),

- "Generał Nil" (21 czerwca),

- "Biała i Strzała podbijają kosmos" (23 czerwca),

- "Belka i Strelka. Zvezdnye sobaki" (23 czerwca),

- "Jak wytresować smoka" (25 czerwca),

- "Głód" (27 czerwca),

- "Upperdog" (28 czerwca),

- "Ja też!" (30 czerwca).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Oj nie podoba mi sie ten rebrandig, szczegolnie mix nfilm z nsport. Mieszanie sportu z filmami ssie, gdyby takie rzeczy mi pasowaly bylbym w cyfrze :P Lubie filmy i za to moglbym doplacac ale nie lubie sportu, wiec wkladanie go do kanlu premium sugeruje ze za to place a to sie kloci z moja filozofia gdyz sportu za darmo nawet nie chcialbym ogladac :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...