Skocz do zawartości

Prawa filmowe premium


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Porownanie HBO do Cyfry+ to jak porownanie malucha do Mercedesa S classe. Mialem 2 lata HBO, teraz mam od kilku dni Canal+ i przez te kilka dni obejrzalem wiecej ciekawych filmow, niz na tym [beep]ie HBO przez 2 lata. A dzisiaj jeszcze Parnasus i Bękarty Wojny :) Moj kuzyn potwierdza moja opinie, tez z HBO sie pożegnał raz na zawsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie mam HBO i CANAL+ ( jednak tylko do 15 lutego - pozniej sam Canal+ ) i powiem, że sytuacja prezentuje się na korzysć Canal+. Mozliwosc wlaczenia napisów w kazdy filmie to olbrzymi plus. Do tego filmy zdecydowanie jak dla mnie wypadaja lepiej w Canal+. Nie bede mowil o sporcie, bo nie ma czego porownywać, gdyż HBO to nie sport. Jak dla mnie Canal+ > HBO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Porownanie HBO do Cyfry+ to jak porownanie malucha do Mercedesa S classe. Mialem 2 lata HBO, teraz mam od kilku dni Canal+ i przez te kilka dni obejrzalem wiecej ciekawych filmow, niz na tym [beep] HBO przez 2 lata. A dzisiaj jeszcze Parnasus i Bękarty Wojny :) Moj kuzyn potwierdza moja opinie, tez z HBO sie pożegnał raz na zawsze.

Bzdura. C+ i HBO wzajemnie się uzupełniają, razem mają ok 80% filmów, które pojawiają się w kinach. C+ to m.in. Universal, Fox, Monolith, czy Kino Świat, z kolei HBO to Warner, Disney, Sony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Porownanie HBO do Cyfry+ to jak porownanie malucha do Mercedesa S classe. Mialem 2 lata HBO, teraz mam od kilku dni Canal+ i przez te kilka dni obejrzalem wiecej ciekawych filmow, niz na tym [beep] HBO przez 2 lata. A dzisiaj jeszcze Parnasus i Bękarty Wojny :) Moj kuzyn potwierdza moja opinie, tez z HBO sie pożegnał raz na zawsze.

W chwili obecnej każdy film na C+ jest dla Ciebie nowością. Po dwóch latach z C+ przejdziesz do HBO i napiszesz podobny tekst do tego na górze ;-).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, zobaczymy za 2 lata :) Ale jak narazie sprawdzilem sobie co ciekawego ostatnio lecialo na Canal+ i... "Wrogowie publiczni", "9", "Moon", "Slumdog", "Avatar", "Ip Man", wczoraj w nocy "Zapowiedź", dzisiaj wieczorem "Parnasus" i "Bękarty Wojny". To tak na szybko z ostatniego okresu, na który rzucilem okiem. A HBO HD w Nce mialem od grudnia 2008 roku i przez prawie 2 lata (pisze prawie, bo jak mi raz w niedziele o 20.00 w czasie premier puscili "Szcześliwego Nowego Jorku" w jakosci VHS, to sie w poniedzialek rano pozegnalem raz na zawsze z HBO), obejrzalem "Prestiż", "Batman Mroczny Rycerz" (na HD puscili jakosc VHS), "Piraci z karaibów", "Jestem legendą", "Hancooc", "Słaby punkt", "Beowulf". I to by bylo na tyle, przez prawie 2 lata !!! Moze mamy inne gusta, ale "Amerykańskiej dziewczynki" puszczanej 3 razy dziennie i innych tego typu szmir, nie potrafie zaliczyc do dobrych filmów. Jak juz pisalem wyzej, moj kuzyn ma dokladnie takie samo zdanie o HBO jak ja. Teraz ma Canal+ i jest zadowolony, ja również :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przesadzajcie dla prawdziwego miłośnika filmów potrzebne jest conajmniej C+ i HBO tak jak pisze Pawop bo oba kanały się uzupełniają. a np Dorian Grey ( w marcu) oraz Wyspa strachu (luty) dopiero miały swoją premierę na DVD! Jak dla mnie tak jak pisałem pare filmów tu parę tu i jest 10-12 premier i to mi wystarcza, na wiecej nie mam czasu. Nawet Wam powiem że pogodziłem sie z utratą przez Canal+ wytwórni Dreamworks i Paramount. Widząc znikoma liczbę premier na VOD nie załuję jakoś przezyję!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z tym, że oba zestawy kanałów się uzupełniają. Tu i tu lecą dobre filmy. Ale jeżeli ktoś szuka filmów bardziej ambitniejszych niż amerykańskie komedie z cyckami, ziołem, zdradami, powrotami przez pół filmu, lub też innych niż te hitowe z kina to jednak C+ zdecydowanie jest lepszy. Sporo filmów niszowych, sporo także produkcji europejskich. Tego na HBO nie ma. Ale jeżeli ktoś ogląda film 1-2 razy w tygodniu i oczekuje relaxu to zarówno C+, jak i HBO mają takie pozycje. Takie moje zdanie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rafal111, jakbyś nie zauważył ciągle jeszcze kręci się czarno-białe filmy - taki środek wyrazu artystycznego. To raz. A dwa, dlaczego nie oglądać czarno-białych starszych filmów jeśli są po prostu dobre? Niedawno na Canal+ pokazywany był Pociąg. Nie dość, że czaro-biały, to jeszcze format 4:3. I co z tego? To najlepszy polski film jaki kiedykolwiek powstał. I to jest uczta dla ludzi ceniących dobre kino. A jak Tobie się nie podoba, to zapodaj sobie Avatara, tam kolorów jest dość...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie róbcie ze mnie durnia.

Widzę ze kochacie tak ten Canal+ że dalibyście sobie dla niego odciąć rękę.

Jak tylko ktoś ma inne zdanie to zaraz trzeba go zmieszać z błotem.

Przypuszczam że nawet jak byście musieli płacić za ten kanał 100 zł miesięcznie to byście płacili bez mrugnięcia okiem.

Bo to najlepszy kanał na świecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt z Ciebie durnia nie robi, a jeśli już ktoś to Ty sam. Podałeś nadawanie czarno-białych filmów jako argument przemawiający za tym, że Canal+ to denny kanał. Argument na tyle głupi, że w sumie powinno się go przemilczeć. Jednak parę osób próbowało coś Ci wytłumaczyć, a Ty zamiast to przyjąć, strzykasz żółcią i piszesz jakieś bzdury o odcinaniu ręki itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepszy?

Na pewno najdroższy.

I nie strzykam żółcią tylko piszę że zamiast filmów w najlepszym czasie leci NBA.

Mają trzy kanały sportowe i jeszcze tu muszą wciskać sport.

Nie każdy człowiek na świecie uwielbia sport.

I filmy z lat czterdziestych ubiegłego wieku.

 

Prawda jest taka że raz leci fajny film na HBO a raz na Canal+.

Problem w tym że aby móc zawsze coś sensownego obejrzeć to trzeba mieć to i to wykupione :-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...