Skocz do zawartości

Prawa filmowe premium


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wkrótce w HBO i HBO GO:

-DIUNA (2021) (Warner Bros) (reżyseria Denis Villeneuve twórca Blade Runner 2049,Arrival czy Sicario)

-MATRIX ZMARTWYCHSTANIA (2021) (Warner Bros) (w roli głównej Keanu Reeves)

-OBECNOSC 3 NA ROZKAZ DIABŁA (2021) (Warner Bros)

-KOSMICZNY MECZ:NOWA ERA (2021) (Warner Bros)

-SUPERNOVA (2020) (M2 Films) (w rolach głównych Colin Firth i Stanley Tucci)

-PSI PATROL FILM (2021) (Paramount Pictures)

-IN THE HEIGHTS:WZGÓRZA MARZEN (2021) (Warner Bros) (film oparty na musicalu Lin Manuela-Mirandy)

-Sanktuarium (2021) (Sony,Screen Gems)

-A Valentine's Match (2021) (Hallmark)

-The Girl and the spider (2021) 

-Dobry człowiek (2020) (Francja)

-The Bike Thief (2020)

-Tabija (2020) (Bosnia i Hercegowina)

-Libertad (2021)

-The Witch Hunt (2021)

Edytowane przez Plus12
  • Popieram 2
  • Dzięki 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To z premier Warner Bros z 2021 roku brakuje tylko filmów Reminiscencja i Legion Samobójców: The Suicide Squad (pozostałe zostały już dodane lub są oficjalnie/nieoficjalnie zapowiedziane). To o tyle dla mnie dziwne że oba filmy miały premiery w lipcu i sierpniu więc na logikę oba już powinny mieć swoją premierę w HBO Go. Mam cichą nadzieję że HBO MAX będzie dostępne już od marca bo już tej koszmarnej jakości obrazu i dźwięku nie mogę znieść choć z drugiej strony logika podpowiada że tak ważna zmiana powinna być ogłoszona na przynajmniej 3 miesiące przed wejściem a wtedy realniejszy termin to maj/czerwiec. Martwi mnie tylko, że w krajach europejskich gdzie HBO Max jest już dostępne wszystkie promocję są TYLKO dla nowo rejestrujących się użytkowników a dla aktualnych ceny standardowe (czyli zamiast upgrade trzeba będzie rezygnować z subskrypcji i zakładać nowe konto z innym mailem i inną kartą - trochę to kłopotliwe).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie jest, że taki wysyp ale z drugiej strony ja nie rozumiem tej polityki.

Tak wygląda jakby oni się śpieszyli, żeby te produkcje pokazać przed startem HBO MAX. Ale kilka z nich w sam raz by były na kampanie promującą nową platformę.

No bo co im zostanie do pokazania na start nowej platformy skoro są tylko jeszcze dwa sensowne filmy do emisji z 2021 roku ?

Chyba, że planują start np. w ostatnim kwartale roku no to nie ma dyskusji. Ale co poniektórzy i tak będą płakać, że czerwiec, lipiec i sierpień będzie z lipną ramówką XD

Mam nadzieję, że wraz z premierą Obecność 3 zagości całe uniwersum tej serii w hbo. Z resztą ciekawe jak to też będzie z prawami do starszych produkcji.

Czy wejście HBO MAX sprawi, że nagle na stałe będą np. wszystkie Batmany albo czy będzie np. serial "Pełna chata".

 

Edytowane przez domin107
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, domin107 napisał:

Fajnie jest, że taki wysyp ale z drugiej strony ja nie rozumiem tej polityki.

Tak wygląda jakby oni się śpieszyli, żeby te produkcje pokazać przed startem HBO MAX. Ale kilka z nich w sam raz by były na kampanie promującą nową platformę.

No bo co im zostanie do pokazania na start nowej platformy skoro są tylko jeszcze dwa sensowne filmy do emisji z 2021 roku ?

Chyba, że planują start np. w ostatnim kwartale roku no to nie ma dyskusji. Ale co poniektórzy i tak będą płakać, że czerwiec, lipiec i sierpień będzie z lipną ramówką XD

Mam nadzieję, że wraz z premierą Obecność 3 zagości całe uniwersum tej serii w hbo. Z resztą ciekawe jak to też będzie z prawami do starszych produkcji.

Czy wejście HBO MAX sprawi, że nagle na stałe będą np. wszystkie Batmany albo czy będzie np. serial "Pełna chata".

 

Też się nad tym zastanawiałem. Myślę, że  Diuna i Matrix będą na start Max. Najprawdopodobniej będą też szybko wpadały premiery kinowe WB z roku 2022. Tak więc może już za 4 miesiące najnowszy Batman zagości w HBO Max w Polsce, a to niezła produkcja do promocji będzie. 😁 Do tego przy zachowanych dotychczasowych licencjach wejdzie Venom 2, Ghostbusters Afterlife, a trochę później najnowszy Spider. 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na kilku portalach pojawiła się informacją odnośnie prawdopodobnej daty startu HBO Max w Polsce:

 

Cytat: "Najnowsze doniesienia zdradzają jednak dokładną datę premiery HBO Max w Polsce, które ma zadebiutować już 22 lutego. Wszystko to za sprawą słowackiego serwisu Zive, którzy informują o debiucie HBO Max na Słowacji, a także w innych krajach regionu w tym w Polsce. Według redaktora Filipa Maxa ze wspomnianego portalu Zive, premiera usługi VOD nastąpi już 22 lutego 2022 roku. Źródłem tej informacji mają być lokalni operatorzy na Słowacji, którzy potwierdzają, że tego dnia HBO GO zostanie przemianowane na HBO MAX, wprowadzając nową aplikację. Jak ma wyglądać cała zmiana platformy? Wspomniany portal informuje, że dotychczasowi klienci posiadający abonament HBO GO zostaną automatycznie przerzuceni do nowej aplikacji HBO MAX, a cena subskrypcji nie ulegnie wówczas zmianie. Oprócz tego nowi klienci mają być zachęcani atrakcyjnymi cenami - zarówno za miesięczną (wynoszącej tylko 4,5 euro, a więc niespełna 20,5 zł) jak i roczną subskrypcję".

 

Oby:)

Aha, tekst potwierdza moje obawy o aktualnych klientów, którzy będą mieli drożej (24,90 vs 20,50 rocznie to różnica 52,80 zł czyli dwa pakiety)czyli zamiast upgrade trzeba będzie rezygnować z subskrypcji i zakładać nowe konto z innym mailem i inną kartą - trochę to kłopotliwe.

 

Przyznacie że ładnie to marketingowo wygląda:)

 

3BKktkpTURBXy83NzY0MWNhYjMxZjg3MzY2YTRmZ

Edytowane przez kusguwu
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki jest zasadniczy problem, że HBO nadal nie posiada w Polsce domeny hbomax.pl i jest o nią spór. Być może do 22 lutego się wyrobią ;)

Ktoś wyżej pytał o "Obecność" - pierwsza część była 7.01 na TVN, druga 14.01. W przyszłym tygodniu na TVN Fabuła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 14.01.2022 o 20:47, kusguwu napisał:

Na kilku portalach pojawiła się informacją odnośnie prawdopodobnej daty startu HBO Max w Polsce:

 

Cytat: "Najnowsze doniesienia zdradzają jednak dokładną datę premiery HBO Max w Polsce, które ma zadebiutować już 22 lutego. Wszystko to za sprawą słowackiego serwisu Zive, którzy informują o debiucie HBO Max na Słowacji, a także w innych krajach regionu w tym w Polsce. Według redaktora Filipa Maxa ze wspomnianego portalu Zive, premiera usługi VOD nastąpi już 22 lutego 2022 roku. Źródłem tej informacji mają być lokalni operatorzy na Słowacji, którzy potwierdzają, że tego dnia HBO GO zostanie przemianowane na HBO MAX, wprowadzając nową aplikację. Jak ma wyglądać cała zmiana platformy? Wspomniany portal informuje, że dotychczasowi klienci posiadający abonament HBO GO zostaną automatycznie przerzuceni do nowej aplikacji HBO MAX, a cena subskrypcji nie ulegnie wówczas zmianie. Oprócz tego nowi klienci mają być zachęcani atrakcyjnymi cenami - zarówno za miesięczną (wynoszącej tylko 4,5 euro, a więc niespełna 20,5 zł) jak i roczną subskrypcję".

 

Oby:)

Aha, tekst potwierdza moje obawy o aktualnych klientów, którzy będą mieli drożej (24,90 vs 20,50 rocznie to różnica 52,80 zł czyli dwa pakiety)czyli zamiast upgrade trzeba będzie rezygnować z subskrypcji i zakładać nowe konto z innym mailem i inną kartą - trochę to kłopotliwe.

 

Przyznacie że ładnie to marketingowo wygląda:)

 

3BKktkpTURBXy83NzY0MWNhYjMxZjg3MzY2YTRmZ

Cena ceną ale za co ?

Ok, jeśli będzie odczuwalny plus na korzyść MAX pod kątem oferty i jakości to jest to do przełknięcia.

Kilka osób z innych krajów zauważyło znaczną poprawę oferty jak GO zmieniło się na MAX.

Ale każdy kraj to inny rynek więc niech pokażą konkrety oferty.

Jeśli data jest prawdziwa to czasu mają mało.

 

Są też informacje, że Skyshowtime wchodzi pod koniec roku.

 

aha i wrzucam rozpiskę uniwersum "Obecności" bo chyba niektórzy sądzą, że to tylko trzy filmy XD

 

Obecność (2013)

Annabelle (2014)

Obecność 2 (2016)

Annabelle: Narodziny zła (2017)

Zakonnica (2018)

Topielisko. Klątwa La Llorony (2019)

Annabelle wraca do domu (2019)

Obecność 3: Na rozkaz diabła (2021)

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, domin107 napisał:Obecność (2013)

Annabelle (2014)

Obecność 2 (2016)

Annabelle: Narodziny zła (2017)

Zakonnica (2018)

Topielisko. Klątwa La Llorony (2019)

Annabelle wraca do domu (2019)

Obecność 3: Na rozkaz diabła (2021)

 

Jestem fanem uniwersum „Obecności” , byłem na wszystkich częściach w kinie jak i mam je wszystkie na DVD. Jednak „Topielisko. Klątwa La Llorony” nie wchodzi w skład tej sagi. 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daty premier C+ w lutym:

 

Miasto, 2.02 21:00

Uwikłana (Vanquish), 3.02 21:00

Cwaniaki z Hollywood (The Comback Trail), 5.02 21:00

Skąd się biorą sny (Dreambuilder), 6.02 10:00

Nocny konwój (Police), 6.02 21:00

Świnia (Pig), 12.02 21:00

Furia (dokument), 21.02 21:00

Bodyguard i żona zawodowca (Hitman’s Wife Bodyguard), 26.02 21:00

Śniegu już nigdy nie będzie, 27.02 21:00

 

Serial Podejrzane od 1 lutego na C+ Premium

Serial Manhunt: operacja Minstead od 2 lutego na C+ Premium

Serial Hierro sezon 2 od 7 lutego na C+ Seriale

Serial Zwyczajny Joe od 15 lutego na C+ Seriale

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, lakiman napisał:

Którą z   tych premier warto zobaczyć?

Ewentualnie jakaś propozycja na HBO/ Cinemax?

Ja wybiorę "Bodyguard" i "Świnię" (ponoć fajnie tam zagrał Cage wreszcie !)

Świnia to od monolith jest.

Na nowe hity od tego producenta będzie trzeba trochę poczekać bo co lepsze filmy już są puszczone w eter.

Błąd popełnił amazon bo puścił hurtem wszystko co miał od tego producenta bardzo szybko. Teraz już nie może bo wszystko jest puszczone. Dodają teraz starsze tytuły np. "1917".

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wytwórnia Starz "przynależy" do HBO Max, Disney+ , czy innego Skyshowmaxa ?

Jestem ciekawy gdzie np. znajdzie się serial "Spartacus", który  jest w Netflixie do 31.01.

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...