Skocz do zawartości

Prawa filmowe premium


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Premiery lutego w HBO i HBO GO

6.02 20:10 KING RICHARD:ZWYCIESKA RODZINA (2021) (Warner Bros) (w roli głównej Will Smith)

12.02 20:10 Miłosć po sasiedzku (2020) (w rolach głównych Emily Blunt,Jon Hamm i Jamie Dornan)

13.02 20:10 WCIELENIE (2021) (Warner Bros) (reżyseria James Wan) (w roli głównej Annabelle Wallis)

17.02 20:10 Colors of Love (2021)

18.02 21:05 Roman J.Israel (2017) (w roli głównej Denzel Washinghton) (powrót do HBO)

20.02 20:10 WSZYSCY SWIECI Z NEW JERSEY (2021) (Warner Bros) (filmowy prequel Rodziny Soprano)

26.02 20:10 Wszyscy za jednego (2020) (Norwegia)

27.02 ????

Premiery lutego w Cinemax i HBO GO 

5.02.2022 20:30 Straszydło (2020) (Rosja) (Cinemax 2)

6.02 20:00 WHIPLASH (2014) (powrót do Cinemax) i 20:30 Sons of Monarchs (2020) (Meksyk) (Cinemax 2)

7.02 20:00 Moja cudowna Wanda (2020) (Aurora Films) (w rolach głównych Agnieszka Grochowska i Cezary Pazura)

9.02 20:00 Around the Sun (2019) (Wielka Brytania)

11.02 20:00 Nocny Lekarz (2020) (Francja)

12.02 20:30 La terra dei figli (2021) (Włochy) (Cinemax 2)

13.02 Od 20:00 2 czesci Legalna Blondynka

14.02 20:00 Princess on the Row (2019)

19.02 20:30 Strach (2020) (Cinemax 2)

20.02 20:00 World Trace Center (2004)

21.02 20:00 Yo armahtaa (2020) (Finlandia)

26.02 20:30 Die frau des Piloten (2021) (Niemcy) (Cinemax 2)

27.02 20:00 Na zawsze w moim sercu (2020) i 20:30 Lille sommerfugl (2020) (Dania) (Cinemax 2)

  • Popieram 1
  • Dzięki 2
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Luty 2022 w HBO GO :
03.02.2022 Uśmiech Mony Lisy
04.02.2022 Sin City: Miasto Grzechu
05.02. 2022 Wyznania Gejszy
05.02.2022 Straszydło
06.02.2022 King Richard : Zwycięska rodzina
06.02.2022 Son of Monarchs
07.02.2022 Moja cudowna Wanda
09.02.2022 Around the Sun
11.02.2022 Nocny lekarz
11.02.2022 Obietnica
12.02.2022 Miłość po sąsiedzku
12.02.2022 La terra dei figli
13.02.2022 Wcielenie
13.02.2022 Legalna blondynka
13.02.2022 Legalna blondynka 2
14.02.2022 Princess of the Row
14.02.2022 Atak na dzielnicę
17.02.2022 Colors of Love 
18.02.2022 Roman J. Israel 
19.02.2022 Strach 
19.02.2022 Brak informacji o premierze na kanale HBO (Film trwa 105 minut) 
20.02.2022 World Trade Center 
20.02.2022 Wszyscy święci z New Jersey 
21.02.2022 Yo armahtaa 
26.02.2022 Wszyscy za jednego 
26.02.2022 Die Gray des Piloten 
27.02.2022 Brak informacji o premierze na kanale HBO. 
27.02.2022 Na zawsze w moim sercu 


 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Plus12 za rozpiskę. Szybko wrzucają filmy WB więc jednak coś się dzieje na rynku... Oby jeszcze Paramount choć został (obok Sony/Coumbii) 

 

Cenie HBO za dostęp do kina niszowego, trudno dostępnego. Jest tego sporo oby to zostało :)

 

Moc zdrowia i filmów wszystkim życzę :) na 2022r.

Edytowane przez Lubie kino
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HBO to na razie próbuje polską domenę odzyskać, którą im ktoś zarejestrował jeszcze w połowie 2020.

 

DOMAIN NAME:           hbomax.pl
registrant type:       individual
nameservers:           ns1.loopia.se.
                       ns2.loopia.se.
created:               2020.08.10 14:38:58
last modified:         2021.04.20 15:03:12
renewal date:          2022.08.10 14:38:58

no option

dnssec:                Unsigned

The domain name is under dispute

REGISTRAR:
Ascio Technologies Inc. Danmark - Filial of Ascio Technologies Inc. USA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 31.12.2021 o 14:18, domin107 napisał:

Potwierdzam.

Ja tez chciałem zobaczyć tę produkcję ale okazało się, że oni mieli na krótko licencję wykupioną. No i ręka w nocniku.

Sam dałem się złapać z tym "American Crime Story". Miałem zabrać się za oglądanie, patrzę, a tam odcinki 3-10. Dwóch pierwszych już nie ma, a kolejne znikają co tydzień. Dałem więc sobie spokój. Co ciekawe serial był emitowany tylko raz w C+. Brak jakichkolwiek powtórek. Słabo to wygląda. Nie dość, że oferta serialowa jest bardzo uboga, to jeszcze nie potrafią zadbać o to, co mają. Serio - nie dało się zakupić licencji chociaż na 3 miesiące?

 

Chociaż i tak najciekawsze jest to jak traktują swoje francuskie "originalsy", które też znikają po jakimś czasie z oferty. Myślałem, że jak zaczęli u nas pokazywać te francuskie seriale to będą one na stałe w bibliotece. A tutaj podobnie jak z innymi - pojawiają się i znikają. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety trzeba pilnować do kiedy jest licencja. Można nagrać sobie jeśli ktoś nie korzysta tylko z oferty online. 

Akurat ja bym polemizował czy oferta serialowa jest uboga.

W ostatnim czasie był ciekawy "Comey rule " czy "Your honor", ten ostatni uważam za najlepszy serial jaki widziałem w tym roku a sporo oglądam. Polecam bo dla mnie bomba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, domin107 napisał:

Niestety trzeba pilnować do kiedy jest licencja. Można nagrać sobie jeśli ktoś nie korzysta tylko z oferty online. 

Przeważnie było tak, że w ofercie on-line produkcje były przez rok. Ostatnio jednak to się zmienia. Widzę to w przypadku szczególnie seriali. Chociaż filmy z Monolithu też najczęściej są w ofercie on-line na zaledwie kilka miesięcy - najczęściej 3-4. Przykład: "Sposób na świętego". Do usunięcia jest przewidziany na 31.03.2022, pomimo że premiera miała miejsce 25.12.2021.

 

Mimo wszystko chyba nie było jeszcze takiej sytuacji jak z najnowszym "American Crime Story". Zero powtórek, w on-line chyba tylko przez miesiąc. 

 

16 minut temu, domin107 napisał:

Akurat ja bym polemizował czy oferta serialowa jest uboga.

Bardziej mi chodziło o ilość. Jednak czy HBO czy Netflix oferuje szerszą ofertę. C+ nie ma nawet co się porównywać z tymi serwisami. Stąd też moje porównanie, że pomimo dość skromnej oferty to sama oferta jest czasowo ograniczona.

 

Wiem, że nie liczy się ilość, a jakość. Ale sporo osób na to nie patrzy przy wyborze oferty.

 

Chociaż też uważam, że jak na C+ to serialowo ten rok nie był najgorszy. Pojawiło się sporo ciekawych produkcji. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

##Free Guy will soon be moving to its new home on Disney+, as Disney has announced that the film will be available to all users on the streaming service on February 23, 2022##

To chyba tyle w temacie nowych filmów od 20th Century Studios w C+ PL. Nowości Universalu też raczej nie będzie,skoro wchodzi SkyShowtime.

Chyba że obydwie platformy chcą przyciągnąć widzów klasykami,a 20th Century Studios i Universal "zostawią" C+ PL.Wątpliwe tak, że aż niewiarygodne:)

C+ PL woli kupić naprawdę nie wiadomo po co SPI....

 

Edytowane przez Palamander
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarówno C+ jak i HBO w wersji linearnej sprawiają wrażenie robionych na odwal się. Z tym, że ten pierwszy to z braku kontentu (choć czy to usprawiedliwa emitowanie tych samych zapowiedzi w autopromocji w ciągu 5 minut albo emisję koncertu Young Leosi akurat na Canal+ Film?) , a drugi bo chyb im nie zależy i wszystkie siły przekierowują na VOD.

Tyle jest kontentu w serwisie, a w HBO co dwa dni "Zielona Latarnia" z 2011, "Przyjaciele" jakby tego było mało na Comedy Central, albo inny "Shrek", "Rocky", "Duma i uprzedzenie" itp zajeżdzone tytuły, które równocześnie pokazują CBS Europa, TVN Fabuła, Paramount czy inny Polsat Film. Dlaczego chociażby specialu Harryego Pottera nie dali do ramówki dla tych co nie korzystają z HBO GO?

Inna rzecz, że jak ostatnio odkopywałem w piwnicy kartony i przeglądałem starą kolekcję DVD jakoś tak z lat 1998-2010 to masy filmów, które tam mam i które mi się podobały nie widziałem w ramówce tv od wielu wielu lat, zapomniałem, że one w ogóle istniały - trochę jak z piosenkami, gdzie komercyjne stacje radiowe od 20 lat puszczają prawie to samo i wydaje się, że Queen, Mike Oldfield czy inne A-ha to mają po trzy utwory ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś może był sens aby rozdrobnić ramówkę na kilka kanałów C+  czy  trzy HBO, a obecnie w kółko to samo...Szkoda bitrate..

Zapychanie ramówki odgrzewanymi po raz setny kotletami..

 

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, Palamander napisał:

 

C+ PL woli kupić naprawdę nie wiadomo po co SPI....

 

Myślę, że to nie jest kwestia wyboru typu - "kupimy SPI zamiast filmów od Foxa", bo pewnie sam Disney/Fox tego nie chce.

 

52 minuty temu, Pawop napisał:

C+ będzie musiał zrobić wszystko by zdobyć Monolith na wyłączność.

Pytanie czy sam Monolith jest tym zainteresowany. Moim zdaniem - C+ jest dla nich (przez Kino Świat) konkurencją i nie wydaje mi się, by chcieli się tylko z nimi wiązać.

Wątpię też czy sam C+ tego chce. Od jakiegoś czasu mam wrażenie, że robią tylko tak żeby jakoś to było i nic ponad. 

 

C+ ma w tej chwili Kino Świat i powinien się skupić na szukaniu dobrych filmów/z znanymi aktorami od mniejszych wytwórni/producentów. Często Cinemax zaskakuje w tej kwestii i pokazuje, że jak się chce to można wyszukać film z znanym nazwiskiem albo nagrodzony na festiwalach. 

Mam wrażenie, że C+ potraktował kupno Kino Świat tylko jako zakup biblioteki, a nie jako rozwój jako dystrybutor. Chyba, że to jeszcze nastąpi.

 

W rodzimej Francji, C+, chyba też działał na lokalnych filmach (duży wkład w rodzime, francuskie kino) + Warner Bros. + Disney (teraz już na pewno nie) + filmy od nienależnych dystrybutorów. Filmów Universal i Fox chyba nigdy nie było. Więc jakoś można działać. Tylko czy na polski rynek da się to przekuć?

 

Chyba pozostaje im produkcja własna + coś z Francji + filmy od niezależnych dystrybutorów + drugie okna (jeżeli będzie taka możliwość).

 

36 minut temu, bgmnt napisał:

Zarówno C+ jak i HBO w wersji linearnej sprawiają wrażenie robionych na odwal się. Z tym, że ten pierwszy to z braku kontentu 

Kupili przecież Kino Świat. Dzięki temu zyskali sporo polskich produkcji. Często tych, które nie były emitowane w C+ ze względu na Showmax albo te, które były emitowane w HBO, np. "Ostatnia rodzina". A w celu wypełnienia warunków koncesyjnych i tak cały czas leci w kółko to samo. 

 

Z tym brakiem kontentu to też bym nie przesadzał. W kolekcji CANAL+VOD jest ponad 700 filmów, 300 dokumentów, kilkadziesiąt seriali, więc powinni mieć czym wypełnić ramówkę. 

 

32 minuty temu, lakiman napisał:

Kiedyś może był sens aby rozdrobnić ramówkę na kilka kanałów C+  czy  trzy HBO, a obecnie w kółko to samo...Szkoda bitrate..

Zapychanie ramówki odgrzewanymi po raz setny kotletami..

 

CANAL+ Family, +1, Seriale - do wyrzucenia. Ilość premierowych pozycji na tych kanałach jest tak mała, że nie ma sensu tego utrzymywać.

Należałoby się też zastanowić czy nie połączyć Planete+ i C+Dokument oraz C+Kuchnie i C+Domo w jedne kanały. Premierowe filmy (jeśli się jeszcze zdarzają) wrzucić do C+, a Ale Kino+ zostawić jako kanał z klasykami. 

Przy dość ubogiej ofercie sportowej C+ - pytanie czy jest sens utrzymywać też nSport+. 

Oczywiście do zmian nie dojdzie, bo to otworzy drogę do rezygnacji z umów długoterminowych przez abonentów, a poza tym kilkanaście kanałów nadal wygląda lepiej niż kilka. 

 

Jakoś nie widzę świetlanej przyszłości dla C+ w naszym kraju. Szczególnie jak stracą Ekstraklasę.

Edytowane przez kamil2505
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, kamil2505 napisał:

 

 

Bardziej mi chodziło o ilość. Jednak czy HBO czy Netflix oferuje szerszą ofertę. C+ nie ma nawet co się porównywać z tymi serwisami. Stąd też moje porównanie, że pomimo dość skromnej oferty to sama oferta jest czasowo ograniczona.

 

Wiem, że nie liczy się ilość, a jakość. Ale sporo osób na to nie patrzy przy wyborze oferty.

 

Chociaż też uważam, że jak na C+ to serialowo ten rok nie był najgorszy. Pojawiło się sporo ciekawych produkcji. 

O! słowo klucz "ilość".

Ja lubię konkrety i c+ dał mi takie konkrety w ostatnim czasie i tyle.

Netflix mi tego absolutnie nie daje. Pozostały tylko wspomnienia. Serialowo przy tym serwisie mnie trzyma tylko "Ozark", "Crown" i może nowi wykingowie.

Nie ma hitów pokroju "Mindhunter"," House of cards" czy "Gambit królowej". Wolą stawiać na filmy bo wiadomo chcą poszerzyć bibliotekę a ja mam filmy gdzie indziej i tyle.

Znajomi też mi mówili, że nawet ostatnio amazon częściej wybierają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, kamil2505 napisał:

Należałoby się też zastanowić czy nie połączyć Planete+ i C+Dokument oraz C+Kuchnie i C+Domo w jedne kanały. Premierowe filmy (jeśli się jeszcze zdarzają) wrzucić ...

Tu trochę poleciałeś. Po co łączyć Canal+ Domo i  Canal+ Kuchnię? Jeden z kanałów jest o remontach, ogrodzie etc. , zaś drugi typowo o gotowaniu i ogólnie tematyce kulinarnej. Idąc tym co napisałeś, to np. TVN Grupa Discovery powinna wszystkie stacje SCI, Historia połączyć w jeden główny Discovery, zaś Food Network i HGTV też powinni połączyć z TVN Style, bo po co to bardziej rozdrabniać na poszczególne kategorie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem, o którym piszecie - dotyczący ramówek kanałów premium - istnieje od dawna. Pamiętam, jak swego czasu moja mama narzekała, że nic na tych kanałach HBO nie ma. Wynikało to z faktu, że w ramówkach tych kanałów bardzo często powtarzają się te same tytuły, niekiedy nawet w podobnych godzinach. Odkąd mamy HBO GO narzekanie ustało, bo rzeczywiście jest tam dużo więcej treści (wcześniejsze premiery oraz filmy z Cinemax). Kanały linearne chyba rzeczywiście zaczynają być olewane. Wieczorna ramówka HBO 3 w wekeend to przeważnie maratony poszczególnych seriali. Oglądalnością i dogodnością pory emisji dla widzów to oni się chyba nie martwią. Pytanie jednak, czy po wejściu HBO Max te kanały będą działać w takiej formie jak dotychczas, czy coś się zmieni. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Bloo411 napisał:

Tu trochę poleciałeś. Po co łączyć Canal+ Domo i  Canal+ Kuchnię? 

A czemu nie? W Czechach zdecydowano się na utworzenie jednego kanału - CANAL+Domo, który łączy produkcje z Kuchni i Domo i chyba się sprawdza. Jeżeli usunięcie jednego kanału miałoby spowodować poprawę jakości obrazu to czemu nie?

Z resztą jak spoglądam na ramówkę tych dwóch kanałów na przestrzeni miesięcy - to o ile w Domo tych premierowych produkcji było dość sporo i regularnie, tak w Kuchni różnie to bywało. 

W dobie serwisów VOD kanały powtórkowe raczej będą tracić na znaczeniu. 

 

3 minuty temu, Brady napisał:

Oglądalnością i dogodnością pory emisji dla widzów to oni się chyba nie martwią. 

HBO już dawno zrezygnowało z pomiarów oglądalności kanałów linearnych. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  

1 hour ago, kamil2505 said:

Kupili przecież Kino Świat. Dzięki temu zyskali sporo polskich produkcji. Często tych, które nie były emitowane w C+ ze względu na Showmax albo te, które były emitowane w HBO, np. "Ostatnia rodzina". A w celu wypełnienia warunków koncesyjnych i tak cały czas leci w kółko to samo. 

 

Kupili, ale jakoś z tego pożytku nie robią specjalnego bo rzeczy z KŚ są nawet w CDA i na Youtube za darmo (https://www.youtube.com/c/KinoSwiatVOD/videos) a premiery dają też do Netflixa, więc nie wiadomo o co tu chodzi.

Albo może wiadomo - o pieniądze. W końcu kanały tv też zaczęli oddawać nawet do Polsatu. Ba, w takim PBG są one w lepszej jakości dla wszystkich urządzeń a nie tylko wybranych i bez dopisków "online", to jest dopiero ciekawostka :).

 

Co do kontentu to na tyle kanałów ile mają jest tego zdecydowanie za mało. I do tego te prime-timowe emisje rzeczy typu "Prawdziwe kłamstwa", "Szklana Pułapka" itd. To nie jest jeszcze poziom HBO z tymi powtórkami ogranych staroci w ciągu dnia, ale robi się coraz bardziej podobnie.

 

Jak już tyle tego ma istnieć to może jak w SKY - jakiś kanał action, comedy itd... A co do Domo, Kuchnia to starczylby i jeden Canal+ Family. No ale skoro dali dopiero co kanały do Playa, Netii czy Polsatu to nie będą tego teraz likwidować.

Edytowane przez bgmnt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, kamil2505 napisał:

A czemu nie? W Czechach zdecydowano się na utworzenie jednego kanału - CANAL+Domo, który łączy produkcje z Kuchni i Domo i chyba się sprawdza. Jeżeli usunięcie jednego kanału miałoby spowodować poprawę jakości obrazu to czemu nie?

Z resztą jak spoglądam na ramówkę tych dwóch kanałów na przestrzeni miesięcy - to o ile w Domo tych premierowych produkcji było dość sporo i regularnie, tak w Kuchni różnie to bywało. 

W dobie serwisów VOD kanały powtórkowe raczej będą tracić na znaczeniu. 

 

HBO już dawno zrezygnowało z pomiarów oglądalności kanałów linearnych. 

Ale Czechy to nie Polska. Poza tym nie jest powiedziane, że za jakiś czas też tego nie rozdzielą na Canal+ Kuchnia. W dobie serwisów VOD kanały powtórkowe raczej będą tracić na znaczeniu - nie wydaje mi się. Zobacz jak świetnie ma się takie powtórkowe TVP Seriale. Nie wspomnę o kanałach tematycznych Polsatu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, kamil2505 napisał:

 

Przy dość ubogiej ofercie sportowej C+ - pytanie czy jest sens utrzymywać też nSport+. 

Wydaje mi się, że nSport+ utrzyma się tak długo, jak długo będzie mieć prawa do żużla, gdyż to jest główny motor napędowy stacji, a też dzięki temu, że istnieje kanał w którym ten sport ma pierwszeństwo, nie ma potem problemów przy ramówkach innych stacji sportowych z paczki C+.

 

Padła tu też wcześniej kwestia istnienia Planete i C+ Dokument, mam wrażenie że ten drugi kanał nadaje więcej własnych produkcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do momentu wejścia na rynek HBO Max, Disney+ i SkyShowtime oraz ustabilizowania rynku, to moim zdaniem subskrybent SVOD jak i korzystający z kabla ma gorzej niż 1,5-2 lata temu. Produkcji D+ zero, nowości Marvela i Disneya od wielu miesięcy zero, znikające produkcje z dostępnych serwisów, bo pojawią się kiedyś w nowych, niektórych brak od wielu miesięcy, dużo produkcji i tak nadal omija nasz rynek. Niby serwisów więcej, a wrażenie ma człowiek jakby gorzej było.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, bgmnt napisał:

 

Kupili, ale jakoś z tego pożytku bo rzeczy z KŚ są nawet w CDA i na Youtube za darmo (https://www.youtube.com/c/KinoSwiatVOD/videos) a premiery dają też do Netflixa, więc niewiadomo o co tu chodzi.

Albo może wiadomo - o pieniądze. W końcu kanały tv też zaczęli oddawać nawet do Polsatu. Ba, w takim CP GO są one w lepszej jakości dla wszystkich urządzeń a nie tylko wybranych i bez dopisków "online", to jest dopiero ciekawostka :).

Co ciekawe wiele tych filmów z tego kanału youtube - nie są dostępne w serwisie C+Online. 

Też jestem ciekawy czy filmy, które poszły do Netflix ("Jak zostać gwiazdą", "Magnezja") to jakaś kwestia wcześniejszych umów sprzed przejęcie KŚ przez C+ i czy te filmy w C+Online pojawią się w sposób podobny jak "Listy do M. 4" Playera.

 

Są też filmy, gdzie są dystrybutorem VOD - w zeszłym roku je udostępnili, a mimo to nie trafiły one do kanałów linearnych C+ tylko bezpośrednio do serwisów C+Online (np. "Uwaga, Anglicy!" czy "Pewnego razu w Betlejem"). Są dni, gdzie premiery filmowej nie ma wcale, więc decyzja trochę niezrozumiała. Tym bardziej że te filmy i tak w serwisie są dostępne dla wszystkich abonentów C+. 

24 minuty temu, Bloo411 napisał:

Ale Czechy to nie Polska. Poza tym nie jest powiedziane, że za jakiś czas też tego nie rozdzielą na Canal+ Kuchnia. W dobie serwisów VOD kanały powtórkowe raczej będą tracić na znaczeniu - nie wydaje mi się. Zobacz jak świetnie ma się takie powtórkowe TVP Seriale. Nie wspomnę o kanałach tematycznych Polsatu.

Ja w TV oglądam właściwie już tylko sport i informacje. Resztę w VOD. Niestety, ale ramówki wielu kanałów odstraszają. Dotyczy to z resztą wielu paczek kanałów, nie tylko C+. HBO z Cinemax też można byłoby połączyć w jedną paczkę trzech kanałów. O Filmboxach to nawet nie wspomnę, bo działanie tych kanałów przy takiej ramówce jaką mają przez tyle lat to dopiero zaskakujące. 

7 minut temu, Kirk napisał:

Wydaje mi się, że nSport+ utrzyma się tak długo, jak długo będzie mieć prawa do żużla, gdyż to jest główny motor napędowy stacji, a też dzięki temu, że istnieje kanał w którym ten sport ma pierwszeństwo, nie ma potem problemów przy ramówkach innych stacji sportowych z paczki C+.

Utrzyma się przede wszystkim dlatego, że jego wycofanie mogłoby oznaczać rezygnacje abonentów z oferty. No i chyba władzom żużla zależy na szerszej dostępności.

Problemem C+ jest to, że ze sportu na wyłączność będą mieć chyba tylko tenis WTA po stracie ligi angielskiej. Nawet Ekstraklasa jest dostępna już w Polsacie. Żużel mógłby tę paczkę jakoś wzmocnić. Pytanie czy jest sens utrzymywać samą markę "nSport".

11 minut temu, Kirk napisał:

Padła tu też wcześniej kwestia istnienia Planete i C+ Dokument, mam wrażenie że ten drugi kanał nadaje więcej własnych produkcji.

Niby tak, ale one premierowo emitowane są i tak w C+Premium. 

W C+Dokument jest wiele ciekawych filmów dokumentalnych, ale patrząc na ramówkę styczniową to tych premier jest "tyle co kot napłakał". Chyba nigdy nie było tak kiepskiego miesiąca na tym kanale.

 

Kontentu jest za mało na tyle kanałów. Ale to takie gdybanie. Bo tak jak mówiliśmy - kanał gwarantowany i jego usunięcie - to potencjalna strata abonenta. Aczkolwiek C+Seriale i C+Dokument chyba już są oferowane jako niegwarantowane. 

1 minutę temu, Charlie1978KK napisał:

Do momentu wejścia na rynek HBO Max, Disney+ i SkyShowtime oraz ustabilizowania rynku, to moim zdaniem subskrybent SVOD jak i korzystający z kabla ma gorzej niż 1,5-2 lata temu. Produkcji D+ zero, nowości Marvela i Disneya od wielu miesięcy zero, znikające produkcje z dostępnych serwisów, bo pojawią się kiedyś w nowych, niektórych brak od wielu miesięcy, dużo produkcji i tak nadal omija nasz rynek. Niby serwisów więcej, a wrażenie ma człowiek jakby gorzej było.

To opóźnienie w starcie Disney+ to w sumie tylko na ich niekorzyść. Ich seriale są najczęściej piracone. Jeszcze rozumiem, że wstrzymują te nowe produkcje, ale już, np. taki "The Mandalorian" z 2019 roku mogli sprzedać któremuś z naszych kanałów, chociażby HBO. Już sporo czasu minęło od premiery. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, kamil2505 napisał:

 

To opóźnienie w starcie Disney+ to w sumie tylko na ich niekorzyść. Ich seriale są najczęściej piracone. Jeszcze rozumiem, że wstrzymują te nowe produkcje, ale już, np. taki "The Mandalorian" z 2019 roku mogli sprzedać któremuś z naszych kanałów, chociażby HBO. Już sporo czasu minęło od premiery. 

Absolutnie się zgadzam.

Nawet od biedy mogli na platformy VOD wrzucić a nie jak pies ogrodnika się zachowywać i wspierać piractwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...