Skocz do zawartości

Prawa filmowe premium


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@spotify Cobra kai to świetny serial i jestem wdzięczny netflixowi, że go kupił od yt, które po prostu porzuciło temat seriali. tak samo jak ciesze się, że amazon kupił expanse czy wznowil oryginalny top gear jako grand tour (o tym jakoś w swoim zacietrzewieniu nie wspomniałeś xD).

Natomiast canal+ miał monolith na krótką wyłączność tylko dzięki spadkowi po nfilm...

Edytowane przez Kirk
Hamuj się z tekstami.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W styczniu 2022 w HBO i Cinemax:

-MAŁE RZECZY (2021) (Warner Bros) (w rolach głównych Danzel Washington,Jared Leto i Rami Malek)

-CICHE MIEJSCE 2 (2021) (Paramount Pictures) (w rolach głównych John Krasinski,Emily Blunt i Cillian Murphy)

-JUDASZ I CZARNY MESJASZ (2021) (Warner Bros) (w rolach głównych nagrodozny Oscarem za rolę Daniel Kaluuya,Jesse Plemons i Lakeith Stanfield) (emisja przesunięta z grudnia na pewnie styczen)

-SZKOŁA CZAROWNIC:DZIEDZICTWO (2021) (Sony,Columbia Pictures,BlumHouse)

-SNAKE EYES GENEZA G.I JOE (2021) (Paramount Pictures) (w rolach głównych Henry Golding,Samara Weaving i Andrew Koji)

-8-BIT CHRISTMAS (2021) (Warner Bros,New Line Cinema) (w rolach głównych Neil Patrick Harris,Steve Zahn i Winslow Fegley)

-OSTATNI KOMERS (2021) (Polska) (Galapagos)

-Czarny Młyn (2021) (Polska) (Mówi Serwis)

-Ice Road (2021) (w rolach głównych Liam Neeson i Lawrence Fishbourne)

-Tom i Jerry (2021) (Warner Bros) (w rolach głównych Chloe Grace Moretz i Michael Pena)

-Sparowani (2020) (w rolach głównych Maya Erskine i Jack Quaid)

-Awaken (2018)

-Love Affair(s) (2020)

-The Whaler Boy (2020) (Rosja)

-Her Name Was Jo (2020)

-The Last Ones (2020) (Finlandia)

Edytowane przez Plus12
  • Popieram 3
  • Dzięki 3
  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Plus12wielkie dzięki za wstępną listę premier na styczeń. Jeżeli rzeczywiście wszystkie te produkcje pojawią się w styczniu w HBO GO to będzie to świetny miesiąc. W grudniu natomiast oprócz filmu "Godzilla vs. Kong" (premiera 5 grudnia) pojawi się również "Mortal Kombat", którego premiera została zaplanowana na 26 grudnia. Ciekawe co z filmem "Judasz i Czarny Mesjasz", który pierwotnie miał się pojawić tego dnia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo mocne tygodnie HBO, nie chomikowali premier z otwarcia kin i dość szybko będą rzucać kolejne nowości na przełomie grudnia i stycznia. Nie czekają też z blockbusterami pokroju Mortala czy Godzilli do premiery platformy MAX. Szkoda, że kilka wizualnie ładnych filmów będzie bez 4K, oby to się zmieniło w 2022. Drobne nieporozumienie to szykowanie premiery świątecznego 8-bit na kilka tygodni PO świętach, tym bardziej że to produkcja własna, a zamiast tego na czas bożonarodzeniowej zadumy rzucą wypruwanie flaków w Mortalu. 🙃 No i wydaje się, że definitywnie potwierdzony koniec Disney'a, jeśli ktoś miał jeszcze wątpliwości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Lukop napisał:

 🙃 No i wydaje się, że definitywnie potwierdzony koniec Disney'a, jeśli ktoś miał jeszcze wątpliwości.

No ale to tylko tobie się tak wydaje.

Ja dostałem info od hbo, że nie wykluczają dodania na kolejnych produkcji disneya.

W zeszłym miesiącu chyba wymienili kilka filmów.

Teraz jak sam widzisz wrzucili trochę nowości więc bez sensu robić ich za dużo bo trzeba myśleć o kolejnych miesiącach.

O lutym o marcu, kwietniu 2022.

Widać, że mieszają bo ten film Judasz i Czarny mesjasz wpada i wypada z ramówki.

Poprzednio też narzekałeś na hbo, że ww84 mogli dać, że seriale DC mogli i co ? dali :) tylko trzeba było chwilę poczekać.

Ja wiem, że pracują ludzi dziwni w disney ale, żeby kisić teraz "Czarną wdowę" np. kilka miesięcy to trzeba być ćwierćmózgiem.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




Ja wiem, że pracują ludzi dziwni w disney ale, żeby kisić teraz "Czarną wdowę" np. kilka miesięcy to trzeba być ćwierćmózgiem.
 
 


Masz problem z Disney? Takim pisaniem san się takim stajesz. Jedyne co ci napiszę masz na co czekać "Czarna Wdowa " w 4K bajka obraz i dźwięk w Disney+.

Jest to ich produkcja dla Disney+. Nie dla HBO

 

6 minut temu, Pawop napisał:

Nawet jeśli będą filmy Disneua z 2021 roku, to już ostatki. Nowości będą w D+


 

Pełna zgoda , i nawet nie ma co się o to wściekać.   Disney+ ma swój kontent i nie musi się z nikim nim dzielić, bo po co? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, kingofsouth napisał:


Masz problem z Disney? Takim pisaniem san się takim stajesz. Jedyne co ci napiszę masz na co czekać "Czarna Wdowa " w 4K bajka obraz i dźwięk w Disney+.

 

 

Jest to ich produkcja dla Disney+. Nie dla HBO

 

 

 

Ty masz egoistyczne podejście i problem, że widzisz wszystko ze swojej perspektywy, ty coś powiesz i tak ma być.

Ty masz a inni mają czekać. 

Jestem ciekawy czy ty byś też tak czekał jakbyś nie miał dostępu. Spróbuj trochę się wczuć w innych.

 

Gość pytał się wcześniej o jakąś produkcję i ty mu poleciłeś disney+.

Ja zareagowałem bo poleciłeś mu coś co nie jest dostępne w naszym kraju. Absurd.

 

Mówisz o przyszlości, o 4K.

Póki co disney cofa nas w rozwoju bo mógł spokojnie udostępnić swoje produkcje (tak jak to zrobił NF z HoC udostępniając swoją produkcję w nc+ lub jak paramount +, który dał możliwość oglądania swojego filmu w amazon).

Zamiast tego oni woleli nie udostępniać komuś innemu w Polsce i dali żer dla piratów powodując rekordowe ściąganie Mandaloriana np. 

A do tego śmieszność bo nie mogłeś u nas w kraju tego mandaloriana zobaczyć a jak poszedłeś do sklepu to jak najbardziej mogłeś sobie kupić koszulkę z podobizną Grogu.

 

A tak poza tym to nie wiem co cię tak boli, że produkt może teraz sobie poświecić w hbo a za te kilka miesięcy trafi na d+ i będzie w 4k. Wszystko da się pogodzić. 

Oczywiście jeśli disney nie przesunie premiery swojej platformy u nas. Kto ich tam wie.

 

 

Edytowane przez domin107
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 
Ty masz egoistyczne podejście i problem, że widzisz wszystko ze swojej perspektywy, ty coś powiesz i tak ma być.
Ty masz a inni mają czekać. 
 
 
Place za Disney+. Nie dostałem tego za darmo.  Tyle w temacie. 
Mam taką możliwość to skorzystałem z niej, więc daruj sobie takie teksty. Ja nie mam do nikogo pretensji, że sobie kupuje to na ca ma ochotę, subskrybuje to co chce itd.


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.11.2021 o 14:00, supersupreme napisał:

@spotify Cobra kai to świetny serial i jestem wdzięczny netflixowi, że go kupił od yt, które po prostu porzuciło temat seriali. tak samo jak ciesze się, że amazon kupił expanse czy wznowil oryginalny top gear jako grand tour (o tym jakoś w swoim zacietrzewieniu nie wspomniałeś xD).

Natomiast canal+ miał monolith na krótką wyłączność tylko dzięki spadkowi po nfilm...


Cobra Kai - gdy obejrzałem pierwszy sezon to mnie wzięło na wspominki do Karate Kid 

Od drugiego - gdy emocje odeszły zacząłem już widzieć wszystkie wady a mianowicie - bardzo kiepska gra aktorska, słabe dialogi, historia pisana chyba na kacu na kolanie. No i wisienka - choreografia walk to jest po prostu parodia. Zmęczyłem do 3 sezonu i dalej nie oglądam. 
Dla mnie strasznie słaby ale to moja ocena i moje zdanie. 

W dniu 5.11.2021 o 22:54, domin107 napisał:

Serial "Na wodach północy" dziś wpadł do HBO GO. 

Ciekawa fabuła więc może będzie spoko.

Serial ciężki. Kto nie lubi dłużyzn to się będzie męczył. Serial dobry ale bez rewelacji 

 

@Plus12Dzieki za listę :)

 

Edytowane przez spotify
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, spotify napisał:

Serial ciężki. Kto nie lubi dłużyzn to się będzie męczył. Serial dobry ale bez rewelacji 

 

@Plus12Dzieki za listę :)

 

No, tak czytałem. Ale chyba każdy serial teraz ma dłużyzny. 

Ja z opisu czuję tu trochę klimat serialu "Terror" ale może się mylę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś słusznie zauważył, że premiery WB na HBO teraz jakoś tak szybciej wskakują niż wcześniej to bywało.

Ja dostałem info, że film "Judasz i czarny mesjasz" w tej chwili nie jest planowany. Postawili na dwa medialne produkcje w postaci Mortala i Konga.

Idąc ścieżką, którą nie jako obrali teraz należy stwierdzić, że Judasza planują na luty i możliwe, że będzie hitem lutego razem z "Obecnością 3" (najlepiej w towarzystwie wszystkich filmów i spinofów z tej serii).

Co do disenya to myślę, że jeżeli HBO nie wyemituje np. "Cruelli" do max marca, kwietnia to będzie można śmiało twierdzić, że nie pokaże już niczego nowego z disneya.

 

 

 

Edytowane przez domin107
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...