Skocz do zawartości

Prawa filmowe premium


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W grudniu 2021 w HBO i Cinemax:

-JUDASZ I CZARNY MESJASZ (2020) (Warner Bros) (w rolach głównych Daniel Kaluuya (zdobywca Oscara za swoją rolę) i Lakeith Stanfield)

-MONSTER HUNTER (2020) (Sony,Screen Gems) (w roli głównej Milla Jovovich)

-ZJAZD (2020) (Fox Searchlight) (w rolach głównych Will Farrell i Julia Louis-Dreyfus) (powtórka z Canal + Premium)

-FRANCUSKIE WYJSCIE (2020) (Sony Pictures Classics) (w rolach głównych Michele Pfeiffer i Lucas Hedges)

-CZAROWNICA BAJKA LUDOWA Z NOWEJ ANGLII (2015) (Universal) (w roli głównej Anna Taylor-Joy) (powtórka z Canal+ Premium)

-The Charm Bracelet (2020) 

-Here Today (2021) (w rolach głównych Billy Crystal i Tiffany Haddish)

-Wymarzony koń (2020) (Warner Bros) (w roli głównej Toni Collette)

-Breaking Them Up (2020)

-Enchanted Christmas Cake (2020)

-Born a Champion (2021)

-Chasing Wonders (2020)

Edytowane przez Plus12
  • Dzięki 1
  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, kamil2505 napisał:

@Palamander przecież ten film od grudnia jest wałkowany na C+. 

 

Aż dziwne, że tak baczny obserwator ramówki C+ tego nie zauważył. 🤣

Dostrzegam ironię.

Ten baczny obserwator raczej często nie zauważa czegoś.

Ale dla niego liczy się tylko, żeby uderzyć w c+ jak w bęben. Szkoda, że częściej te uderzenia lądują w niego...

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj HBO zrobiło prezentacje o HBO MAX.

Wygląda, że ceny obecne niewiele się zmienią. W Polsce na początku 2022r, więc szansa na I kwartał.

https://www.wirtualnemedia_pl/artykul/hbo-max-jak-pobrac-cena-polska-oferta-seriale-filmy

 

Obecnie czeka nas jeszcze zapowiedź Disney+ oraz Skyshowtime.

Edytowane przez spotify
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrząc na rodzimy rynek praw filmowych i dystrybucji mogę się założyć,że w przypadku HBOMax TO:

##Do tego fani i użytkownicy serwisu będą mogli cieszyć się z oglądania najnowszych hitów filmowych Warner Bros. już po 45 dniach od ich kinowej premiery##,

nie będzie dotyczyło naszego kraju

Już to widzę jak półtora miesiąca po premierze kinowej w PL,w HBO MAX emitowane będą The Flash,nowy Aquaman.Na pewno...:)



 

Edytowane przez Palamander
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Pawop napisał:

Rynek amerykański to ich rodzimy rynek i rządzi się innymi prawami.
Zapowiedzieli na konferencji filmy WB po 45 dniach, więc tak będzie.

Nie tylko ja na to zwróciłem uwagę i wyłapałaem.Poczytaj. NIGDZIE nie powiedzieli,że we WSZYSTKICH krajach po 45 dniach od premiery kinowej,emisja będzie w HBOMax

HBO PL na FB,jak o to zapytałem nabrało wody w usta i cisza...

Gdyby to było takie oczywiste i byli tego pewni,z automatu w ciągu sekundy by odpowiedzieli

#Dostępność tytułów różni się między terytoriami##-nawet w reklamie na PL ten wpis zamieścili:)

 

Edytowane przez Palamander
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Arkon napisał:

Mam dla Ciebie kolejną złą wiadomość. Obecnie w Canal+ jest kilka dobrych produkcji "Dr. Death", "Ojciec Chrzestny Harlemu", "Chapelwaite" czy "Kamdesh. Afgańskie piekło". Przepraszam, że zaburzyłem Twoją narrację jaki to beznadziejny jest Canal+.

Dr.Death,dzisiaj obejrzę ostatnie 2 odcinki-przeciętniak. Chapelwaite-po dwóch odcinkach wiem że nie będę oglądał - słabe.

13 minut temu, cidik napisał:
Godzinę temu, Palamander napisał:
GREENLAND premierowo na AmazonPrime. Kolejny dobry tytuł z Monolith,którego C+ nie wyemituje

nie rozumiem Twoich bezsensownych postów... Monolith nie chce wyłączności z jednym podmiotem, więc równie dobrze możesz napisać, że tego albo tamtego nie będzie w Amazon albo HBO

To jest temat o kursie euro,czy o prawach filmowych?

Pisząc że nie rozumiesz moich bezsensownych postów,zastanowiłeś się co piszesz?

Podałem info że GREENLAND premierowo w AP,czyli jak najbardziej na temat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Palamander napisał:

GREENLAND premierowo na AmazonPrime. Kolejny dobry tytuł z Monolith,którego C+ nie wyemituje

Ile można ci tłumaczyć, że filmu z Monolith Films nie są na już nigdzie na wyłączność?. Część filmów trafia do Canal+, jak i do Amazon Prime Video. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Bloo411 napisał:

Ile można ci tłumaczyć, że filmu z Monolith Films nie są na już nigdzie na wyłączność?. Część filmów trafia do Canal+, jak i do Amazon Prime Video. 

Ile można ci tłumaczyć że filmy-te lepsze, od Monolith trafiają tam,gdzie ktoś więcej zapłaci.

Jak widać tu nie ma żadnych umów. Płacisz,dostajesz blockbustera. Dajesz drobne,dostajesz bułgarski film akcji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Bloo411 napisał:

Daj spokój, co to znaczy lepsze?. 

Film Monolithu na C+

https://www.filmweb.pl/film/Arka+przetrwania-2020-844870

Film Monolithu na AmazonPrime

https://www.filmweb.pl/film/Greenland-2020-840805

Do grudnia 2019,nie miałem nic do C+.Później rozwód z TVN,wymiana zarządzających,koniec umowy na wszystko z Monolith,utrata praw do PL...,zaczęło się robić coraz gorzej. Równia pochyła

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy o tym wie. Nikt tu ślepy nie jest. Canal+ i HBO nie są już takie jak kiedyś, ale to wina obecnych czasów, serwisów streamingowych i rozdrobnienia praw zarówno sportowych jak i filmowych. Nikt nie będzie dzierżył już wszystkich praw tak jak to bywało kiedyś, bo za dużo jest nadawców i  serwisów streamingowych. Każdy chce coś ugrać z tortu praw dla siebie. Czas się z tym pogodzić, zamiast od dwóch lat walić w bęben ciągle to samo jak zdarta płyta. Poza tym, powtórzę się po raz nie wiem już który, że masz wolny wybór. Nie pasuje, to rezygnuj/zmień na coś z czego będziesz zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...