Skocz do zawartości

Prawa filmowe premium


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość lakiman
Godzinę temu, Pawop napisał:

A co mają zrobić? Najlepsze prawa są zajęte, a kupować byle co, aby tylko rok produkcji był 2020, to też nie ma większego sensu.

Są też mniejsi dystrybutorzy.

Kino Świat, BestFilm, Media4Fun, M2Films, Kino Polska, Hagi Film, Studio Miniatur Filmowych, Vision Film, Solopan, Polmedia, Vivarto, Vitra Film, Aurora, Against Gravity, Kondrat-Media, Figaro Film, SPInka Film Studio, SDT, Independent Digital, Grupa ZPR Media, Bomba Film, Kineskop Studio.

;-)

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, czerstwy napisał:

Zwijać interes jak nie mają nic do zaoferowania lub znaczny upust na abonamencie. Oglądam na Netflix nowości i może jest to byle co ale mi ta oferta odpowiada.Można? Można. Co będzie kolejne gdy zaczna puszczać więcej premier?Podwyżka?Oferta wtedy będzie bardziej atrakcyjna😅

 

Serio ?

Skoro byle co ci odpowiada to najlepiej siebie podsumowałeś. 

Netflix jest mocny w kwestii seriali ale filmy są kiepściutkie lub przeciętne.

 

Ale są tacy na , których magia słowa "premiera" co tydzień działa i łykną byle gniota ale to przecież premiera !

Ja od dawna jestem rozczarowany ofertą Netflix i gdyby nie podziałka konta to bym w życiu tego nie kupił.

Czekam tylko jak sie pojawi disney + i uciekam od netflix.

 

Hbo trzyma najwidoczniej to co może trzymać na start hbo max. A ten start coraz bliżej. Choć w tym momencie mogliby te "The big little things" 
pokazać już bo premiera była pod koniec stycznia w hbo max w usa.

 

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Pawop napisał:

Do końca roku niewiele się zmieni jeśli chodzi o repertuar filmowy HBO.
Jest tak jak pisałem miesiąc temu, HBO nawiązało współprace z Universalem.


 


Na Netflix też filmy wracają, nie ma w tym nic dziwnego.
 

@Pawop , uważaj, bo pewnie za moment wpadnie tutaj @Palamanderi będzie twierdzić, że Canal+ straciło prawa do Universala 😁😂

36 minut temu, lakiman napisał:

Są też mniejsi dystrybutorzy.

Kino Świat, ...

;-)

Na Kino Świat w HBO nie ma co liczyć. W końcu 85% udziałów w KŚ nabył Canal+😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są też mniejsi dystrybutorzy.
Kino Świat, BestFilm, Media4Fun, M2Films, Kino Polska, Hagi Film, Studio Miniatur Filmowych, Vision Film, Solopan, Polmedia, Vivarto, Vitra Film, Aurora, Against Gravity, Kondrat-Media, Figaro Film, SPInka Film Studio, SDT, Independent Digital, Grupa ZPR Media, Bomba Film, Kineskop Studio.
;-)
W większości ich filmy lecą na C+. HBO pokazuje pozycje z M2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HBO po prostu wyemitowało w przeciagu ostatnich 12 miesiecy wszystko, do czego mają prawa, ba nawet skorzystalo z oferty Monolithu. W zeszlym roku nie chomikowali też premier jak Canal+ (wrzesien byl tam kapitalny, ale okres pomiedzy czerwcem a sierpniem świecil pustkami). Aktualnie europejski oddział HBO pracuje nad wprowadzeniem HBO Max, wiec stad nabywajace z kazdym miesiacem filmy Warnera i pozostalych wytworni. 

16 minut temu, Pawop napisał:

W większości ich filmy lecą na C+. HBO pokazuje pozycje z M2

W tym wlaśnie jedna premiera od M2 Films bedzie w czerwcu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, domin107 napisał:

 

Serio ?

Skoro byle co ci odpowiada to najlepiej siebie podsumowałeś. 

Netflix jest mocny w kwestii seriali ale filmy są kiepściutkie lub przeciętne.

 

Ale są tacy na , których magia słowa "premiera" co tydzień działa i łykną byle gniota ale to przecież premiera !

Ja od dawna jestem rozczarowany ofertą Netflix i gdyby nie podziałka konta to bym w życiu tego nie kupił.

Czekam tylko jak sie pojawi disney + i uciekam od netflix.

 

Hbo trzyma najwidoczniej to co może trzymać na start hbo max. A ten start coraz bliżej. Choć w tym momencie mogliby te "The big little things" 
pokazać już bo premiera była pod koniec stycznia w hbo max w usa.

 

Chyba nie wyłapałeś sarkazmu😉Nie oglądam wszystkiego jak leci i nie interesują mnie opinie innych(krytyków itp) na temat tego czy innego filmu lub serialu. Dana pozycja może mi się podobać  i w ponad 90% tak jest. Albo mam takie szczęście i trafiam na takie pozycje albo są bardzo  dobrze dobrane pod moją osobę. W C+ czy HBO już tak nie jest kolorowo. Może dlatego że C+ mam od lat a HBO kiedyś miałem a teraz od czasu do czasu włączam i nie bardzo jest co oglądać. Natomiast Netflix od lutego więc mam duże zaległości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Bloo411 napisał:

 

Na Kino Świat w HBO nie ma co liczyć. W końcu 85% udziałów w KŚ nabył Canal+😉

Same hity ma KŚ...:)

https://fdb.pl/dystrybutor/9-kino-swiat/filmografia

Jeszcze całych 5 filmów od nich C+ nie emitował.Akurat starczy na zapełnienie premier na ich kanałach do końca roku:)

A co do Universal,i Foxa..Ten się śmieje,kto się śmieje ostatni.Filmy z MonolithFilms też miały się pojawić wszędzie tylko nie w HBO

Ale o czym z Tobą dyskutować.Skoro nowa szefowa od praw filmowych C+ mówi,że nie będą inwestować w prawa,licencje,a do Ciebie to nie dociera

PS:

Francuski C+ ma nadal dedykowaną stronę swojego PŁATNEGO kanału tv premium.Rzecz szybciutko zamieciona przez niektóre osoby tutaj pod dywan

Edytowane przez Palamander
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Palamander, ale w HBO nie ma już filmów z Monolithu. Kilka tytułów wpadło w 2020 roku. W tym roku filmy z Monolithu leciały na Canal+ i są dostępne na Amazon Prime Video. Jeżeli szukasz aktualnych informacji o Canal+, premierach etc., to tutaj ---> https://media.pl.canalplus.com/ . Co do oferty KŚ, to tutaj ---> https://kinoswiat.pl/

Edytowane przez Bloo411
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Bloo411 napisał:

@Palamander, ale w HBO nie ma już filmów z Monolithu.

A skąd masz pewność gdzie będzie emitowany Nieobliczalny,Greenland?...

5 minut temu, kamil2505 napisał:

@Palamander naliczyłeś już te filmy Monolithu w C+ i HBO? 😂

Jakieś wyniki? 😂

A napisałeś już do francuskiego C+,że robisz za dedykowaną stronę PL kanału ,bo polski oddział ją z "niewiadomych" przyczyn zlikwidował?😂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Palamander z Twoich obliczeń  😂

4 minuty temu, Palamander napisał:

 

A napisałeś już do francuskiego C+,że robisz za dedykowaną stronę PL kanału ,bo polski oddział ją z "niewiadomych" przyczyn zlikwidował?😂

Jeszcze nie. Wszyscy czekamy z niecierpliwością ma Twoje wyniki. 😂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Palamander napisał:

Ale o czym z Tobą dyskutować.Skoro nowa szefowa od praw filmowych C+ mówi,że nie będą inwestować w prawa,licencje,a do Ciebie to nie dociera

 

Jakoś inni ze mną rozmawiają tutaj i nie ma problemu, zaś z Tobą nikt nie potrafi się porozumieć, niczego nie przyjmujesz do wiadomości, żyjesz w swoim świecie. Nawet jak ktoś Ci coś argumentuje i udowadnia, to Ty i tak stajesz okoniem. Bez urazy, ale zachowujesz się jak taki płaskoziemca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Bloo411 napisał:

 Co do oferty KŚ, to tutaj ---> https://kinoswiat.pl/

I czym to się różni od https://fdb.pl/dystrybutor/9-kino-swiat/filmografia,czyli tego co zalinkowałem?

Oferta "powala":)

8 minut temu, Bloo411 napisał:

 Bez urazy, ale zachowujesz się jak taki płaskoziemca.

Dlatego że C+ kłamał w sprawie MonolithFilms,nie kupuje nowych praw,likwiduje dedykowaną stronę swojego PŁATNEGO kanału tv premium? Dlatego że nie klaszczę z radości z min. tych powodów,jak większość osób tutaj,jestem płaskoziemcom?:)

Tutaj normalnie dyskutuje się tylko z osobami które pod niebiosa wynoszą C+,.Nie wiem za co... 

Edytowane przez Palamander
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Pawop napisał:



 


Nic takiego nie mówiła. Znowu zmyślasz
 

##Skoro już mówimy o przyszłości: na co najmocniej chce stawiać Canal+? W co planujecie inwestować? -  Średnioterminowo będzie to oczywiście kontent. Własny, polski, ale także dotyczący oryginalnych produkcji w Grupie Canal+. Coraz bardziej chcemy korzystać z tego dobrodziejstwa. Chodzi o połączenie sił w kontekście europejskim właśnie, w dużo większej skali niż dotychczas. Nie będziemy zapominać o koprodukcjach. Będziemy inwestować też w rozwój technologiczny. Oczywiście nie wykluczamy też przejęć. Konsolidacja tego rynku na pewno nastąpi, w ten czy inny sposób.##

 

Gdzie tu wzmianka o tym że mają zamiar inwestować w prawa filmowe?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Palamander, to ja zapytam przewrotnie - gdzie tu padają słowa, że nie mają zamiaru inwestować w prawa czy to filmowe czy to sportowe?. Ty naprawdę wszystko sobie interpretujesz po swojemu i dodajesz coś czego nie ma. Wkładasz w usta kogoś słowa, które nie padły. Proponuję znowu zrobić sobie dłuższą przerwę. To Ci dobrze zrobi.

Edytowane przez Bloo411
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Bloo411 napisał:

@Palamander, to ja zapytam przewrotnie - gdzie tu padają słowa, że nie mają zamiaru inwestować w prawa czy to filmowe czy to sportowe?

##na co najmocniej chce stawiać Canal+? W co planujecie inwestować?##

Wymienia wszystko oprócz praw filmowych? 

Edytowane przez Palamander
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Palamander, odwracasz kota ogonem - gdzie padły słowa, że nie mają zamiaru w ogóle inwestować w prawa. Napisałeś wyżej, że to powiedziała szefa od praw filmowych. Poza tym, praw sportowych też nie wymieniła i co w związku z tym?

18 minut temu, Pawop napisał:



 


Nic takiego nie mówiła. Znowu zmyślasz
 

On doszukuje się czegoś czego nie ma na siłę. Interpretuje wszystko tak jak mu jest wygodnie.

Edytowane przez Bloo411
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Bloo411Raczej by się pochwaliła prawami filmowymi...

A odpowiesz mi skąd masz pewność że Nieobliczalny,Greenland nie będą miały premiery w HBO? Taki drobiazgowy jesteś:)

Mały przedsmak jak PL C+ jest wiarygodny i nie kłamie:)

 

##

Rambo: Ostatnia krew i Anna są już dostępne w VOD w nc+ GO, jeśli chodzi o pozostałe pozycje to mogą mieć premierę we wrześniu.
09.08.2020, 08:58
Wysłałeś wiadomość 9 sierpnia 2020
Ale co ma VOD do Pay TV? HBO będzie emitowało premierowo filmy MonolithFilms,które nie nie dość że nie miały premiery w C+,to nigdy nie były tam emitowane.Długo jeszcze będą Państwo brnąć w kolejne kłamstwa i całkowicie się kompromitować?

CANAL+ Polska wysłał(a) 9 sierpnia 2020
Jak już wspomnieliśmy wcześniej, Platforma CANAL+ ma wyłączne prawa do premiery materiałów Monoliths, a nie do ogólnej emisji na innych kanałach. Filmy o których wspomniałeś pewnie będą mieć premierę na początku września u nas, a dopiero potem emisja będzie możliwa w HBO. Jeśli nie zgadzasz się z naszą decyzją lub masz roszczenia, to możesz napisać reklamacje na informacje@kontakt.canalplus.pl. Przez fb wszystkie możliwe informacje już przekazaliśmy.
Wysłałeś wiadomość 9 sierpnia 2020
Na początku września te filmy będą miały premierę w HBO,a nie w C+.Czyli w w ramach licencji pay-tv, w tzw. pierwszym oknie telewizyjnym
18.08.2020, 10:19
Wysłałeś wiadomość 18 sierpnia 2020
##Filmy o których wspomniałeś pewnie będą mieć premierę na początku września u nas, a dopiero potem emisja będzie możliwa w HBO## https://hbogo.pl/filmy/rebelia,https://hbogo.pl/filmy/praziomek,https://hbogo.pl/filmy/anna-2019  Co odpowiecie na wasze KOLEJNE kłamstwo?##

 

Dużo tego mam.Naprawdę nikt stąd nie zagląda na ich FB?😄Przecież to jak oni kłamią na każdym kroku jest lepsze niż komedia

Edytowane przez Palamander
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Palamander W wywiadzie dla Onetu Pani Sadowska twierdzi, że Kino Świat ma zapas filmów na cały rok, więc chyba nie jest aż tak źle.  

https://businessinsider.com.pl/gielda/wiadomosci/wywiad-z-prezes-canal-filmow-kinowych-mamy-zapas-na-caly-rok/j171b5q?utm_source=duckduckgo.com_viasg_businessinsider&utm_medium=referal&utm_campaign=leo_automatic&srcc=ucs&utm_v=2

 

No i doliczyłeś się kto w końcu ma więcej tych filmów z Monolith czy nadal liczysz? 😂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, czerstwy napisał:

Chyba nie wyłapałeś sarkazmu😉Nie oglądam wszystkiego jak leci i nie interesują mnie opinie innych(krytyków itp) na temat tego czy innego filmu lub serialu. Dana pozycja może mi się podobać  i w ponad 90% tak jest. Albo mam takie szczęście i trafiam na takie pozycje albo są bardzo  dobrze dobrane pod moją osobę. W C+ czy HBO już tak nie jest kolorowo. Może dlatego że C+ mam od lat a HBO kiedyś miałem a teraz od czasu do czasu włączam i nie bardzo jest co oglądać. Natomiast Netflix od lutego więc mam duże zaległości.

 

To wiele tłumaczy.

Masz dopiero od lutego więc może coś jeszcze znajdziesz. Ale wrócimy do rozmowy za rok :)

Ja netflix mam od jakiegoś roku i po jakimś czasie doszedłem do wniosku, że po nadrobieniu zaległości oferta robi się słaba zwyczajnie.

Dawałem kilka razy szanse ich filmom i zawsze spotykało mnie mniejsze/większe rozczarowanie.

Mają ten sam szablon - jedna znana twarz w filmie i jakoś to będzie.

Przykład ? " Miłość i Potwory" jeden z nowszych. 

Szmira, że hej.

 

A tak z innej beczki.

Czy moderatorzy mogą się zająć kolegą palamanderem ?

Kolega manipuluje i wprowadza w błąd. To już sie robi bardzo słabe.

 

  • Popieram 3
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...