Skocz do zawartości

Prawa filmowe premium


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Każdy kombinuje żeby płacić jak najmniej, niektórzy przez miesiąc potrafią się targować z operatorem o 5 PLN, a potem płacz, że nie pozyskują nowych praw. Płaćcie pełne kwoty, to będą pieniądze na prawa. C+ i HBO mają określone prawa i co mogą to pokazują, ale jak filmów nie ma, to uzupełniają ramówkę starszymi pozycjami i serialami. Netflix też odczuje tą zapaść filmową, bo oni pokazywali te filmy po wygaśnięciu licencji w C+ i HBO, ale jest w o tyle dobrej sytuacji, że mają dużo własnych produkcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pakiet C+ w kablówkach powiedzmy ok 30- 50 zł.

PC+ 25/ 30zl. W tej cenie oferta filmowa, sportowa (  in.ekstraklasa, liga angielska, hiszpańska..)

Jaka kwota powinna być za Full ofertę C+ , które zaspokoiłaby zapotrzebowanie na codzienne hity filmowe?

Zawsze będzie mało,  brak LM, dostępu do niektórych praw filmowych itd.

HBO GO 25 zł...jeszcze z możliwością dzielenia konta a potem  płacz , że słaba oferta...

Edytowane przez lukimann
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, kingofsouth napisał:

200 zł 😂TV nie jest dobrem koniecznym do egzystencji. Polecam spacer z psem :)

A ja polecam zabawę z dzieckiem dla której nawet odpuszczam El Classico. A podniecać się i bronić filmów, które są słabe (oceny na Imdb) i które z ofertą premium nie mają nic wspólnego to naprawdę trzeba wykazać się dużą wyrozumiałością. 

Edytowane przez ronnie84
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, ronnie84 napisał:

A ja polecam zabawę z dzieckiem dla której nawet odpuszczam El Classico

Czyli ty masz czas dla dziecka jak jest El Classico?  ;)

Dobrze, że moja córka tak nie ma ze mną. Właśnie będziemy wspólnie oglądać Harry Potter :D

 

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja polecam zabawę z dzieckiem dla której nawet odpuszczam El Classico. A podniecać się i bronić filmów, które są słabe (oceny na Imdb) i które z ofertą premium nie mają nic wspólnego to naprawdę trzeba wykazać się dużą wyrozumiałością. 
Akurat ocena nie ma nic wspólnego z tym, czy film jest premium, czy nie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, czerstwy napisał:

Tak się składa że SKY umożliwiła rezygnację z opcji dodatkowych w których był sport😉Tak jak wiem jakie były bonusy np HD+ Niemcy czy Antiksat(słowacja) bo posiadałem w tym czasie. Co do oferty filmowej  skoro jest np 3 kanały HBO to ile mam oczekiwać premier tygodniowo?Jednej?To co 3 kanały nadają przez cały tydzień?Podobna sytuacja z C+😉Co do wolego czasu miewam takie tygodnie gdzie pracuje i 80 godzin😃Albo np 300km  dojechać😉Więc nie pisz mi o braku czasu.

Ja mówiłem o kanale filmowym. Czy któryś kanał filmowy obniżył kwotę abonamentu ze względu na pandemię?

Jesteśmy w wątku film nie sport.

Sam powinieneś wiedzieć ile masz oczekiwać premier.

Ja mam ci to mówić ? 

A może sam nie wiesz ? Jak bedziesz wiedział to napisz.

 

Co do HBO to może powinni zlikwidować Cinemax i do HBO 3 wrzucać klasyki i kino europejskie np.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak się składa że zagraniczni operatorzy dawali bonusy na całą lub wiekszość oferty z powodu pandemii.Np wspomniany HD+ czy Antiksat wiem bo miałem.Inni też miewali promki ale sie nie wypowiadam bo nie posiadam czy nie posiadałem tych ofert.Ja wiem ile oczekuje premier tobie starczy  jedna na tydzień na 8 kanałów filmowych😅

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś w tym jest..

A w kolejce czekają kolejne usługi:

- Disney +

- HBO Max

- Apple + ( są jakieś plany serwisu na Android tv?)

- Viaplay

;-)

Jest ( i będzie) w czym wybierać.. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HBO Max, to będzie trochę podrasowane HBO Go, więc nie ma sensu go liczyć jako nowość.

Im więcej usług/kanałów się posiada tym bardziej nie ma co oglądać bo trudniej się zdecydować co obejrzeć.
Jak ktoś świadomie abonuje serwisy/usługi, to nie ma takiego problemu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 7.02.2021 o 22:25, domin107 napisał:

Co do HBO to może powinni zlikwidować Cinemax i do HBO 3 wrzucać klasyki i kino europejskie np.

 To raczej niemożliwe, musieliby to zrobić w całej Europie. Cinemax ma identyczny program dla całej Europy, więc polski oddział sam nie kształtuje oferty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...