Skocz do zawartości

Prawa filmowe premium


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

11 minut temu, Palamander napisał:

kingofsouth@

Mógłbyś bardziej precyzować pytania?

Zaczęło się od tego:

https://tv.pl.canalplus.com/film/premiery

Szok i niedowierzanie które trwa do teraz,za co ja mam tu zapłacić 40pln

Nagle pojawiają się szczęśliwi obrońcy i wmawiają mi że takie wspaniałe premiery są warte każdych pieniędzy,i żebym nie marudził...

Przecież tam wykaz premier jest niepełny. Ile razy jeszcze mamy Ci to pisać żebyś zrozumiał? Szokiem i niedowierzaniem jest to, że już kilka osób tu na forum, Ci o tym pisało, a Ty nadal w to brniesz. Już Ci wielu też pisało, że posiadanie jednej paczki kanałów nie zapewni Ci zobaczenia wszystkich filmów. Nie wystarcza Ci C+ to masz alternatywę w postaci dobrowolnego abonowania różnych subskrypcji naprzemiennie. Nie wiem po co te żale. Podpisałeś umowę na rok z Orange za 40zł miesięcznie, a teraz wylewasz swoje żale na forum. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, lukimann napisał:

 

Już było pisane np. na Netflixie są filmy, które przewyższają treścią niektóre "hity" kinowe. 

Znów mi coś,ktoś chce narzucić?... Przez 3 miesiące miałem Netflix. O serialach nie będę mówił,bo niektóre naprawdę są warte czasu i uwagi. Co do filmów fabularnych ich własnych zgadzam się w 100% to co każdy znajdzie w Google. 80% tych filmów to klasa B i C,poniżej jakiegokolwiek poziomu....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Palamander ja i ukryty marketingowiec Cana+? Heh, świetny żart, który tylko potwierdza moje domysły jakim jesteś niesamowitym "kosmitą"! To po pierwsze, a po drugie nie ukrywam się, i choć nie powinno Cię to w ogóle interesować, to dla zaspokojenia Twojej ciekawości trochę Cię uświadomię. Jestem zwykłym "Kowalskim", z zawodu stolarzem. Abonentem (i tylko abonentem!) Canal+ byłem w latach 1995-2000, a następnie przez 18 lat tylko i wyłącznie abonentem HBO. Obecnie nie "sympatyzuję" z żadnym z powyższych kanałów, ponieważ raz że nie widzę, a dwa nie mam takiej potrzeby. To tyle odnośnie moich ukrytych zamiarów - jakkolwiek mam to rozumieć.

A co do krajów, których to niby mało wymieniłem, to czytaj ze zrozumieniem. Napisałem o ogólnym przybliżeniu, a nie o wnikaniu w każdy europejski kraj z osobna. Rozumiesz znaczenie słowa "ogólnie", czy faktycznie jesteś inteligentny inaczej (co swoją drogą chyba nieświadomie próbujesz wszystkim udowodnić) i nawet to trzeba Tobie (jak dziecku) krok po kroku tłumaczyć?!

I dzięki, że nie chcesz ze mną dyskutować, ponieważ wyświadczasz mi tylko przysługę. Dyskusja z Tobą na jakikolwiek temat prowadzi jedynie do niepotrzebnej frustracji, a tej w spokojny niedzielny wieczór zupełnie nie potrzebuję. To ogólnie tyle w tym temacie.

Żegnam pozdrawiając, choć bez nawet najmniejszej wymuszonej sympatii.

  • Popieram 1
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@lukimann

Ok,czyli rozumiem że w tej chwili wszyscy są zadowoleni z oferty filmowej C+PL i jestem odosobnionym przypadkiem który na ten temat ma inne zdanie?

Wszyscy nie rozumieją że polski oddział inwestuje ogromne pieniądze w Ekstraklasę,a nie w prawa filmowe?

Edytowane przez Palamander
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Palamander może i nie są zadowoleni ale tak obecnie wygląda sytuacja. Ekstraklasę widocznie ogląda tak dużo osob, że opłaca im się ją transmitować. Co do serwisów typu Netflix powstaje ich obecnie tak dużo, że część mniejszych za jakiś czas i tak pewnie pozamykają jak showmaxa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Palamander napisał:

@lukimann

Ok,czyli rozumiem że w tej chwili wszyscy są zadowoleni z oferty filmowej C+PL i jestem odosobnionym przypadkiem który na ten temat ma inne zdanie?

Wszyscy nie rozumieją że polski oddział inwestuje ogromne pieniądze w Ekstraklasę,a nie w prawa filmowe?

Jeżeli jesteś nieusatysfakcjonowany ofertą filmową C+ to może pisz z pretensjami do C+, a nie wylewasz któryś dzień z rzędu żale tu na forum co przecież i tak nic nie zmieni. Tylko nie pisz im o "7-8" premierach w lutym, bo jeżeli Ci odpiszą (jeśli w ogóle) to na pewno Cię sprostują. :D

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Palamander napisał:

W takim razie nie wypowiadaj się w temacie z którego wypadłeś. Ja od 1996 mam C+,cały czas.Do dzisiaj miło wspominam gazetki od nich,co miesiąc lądujące w skrzynce.HBO od 1997-Wizja TV. Cinemax w sumie od niedawana.

Miałem już skończyć tę bezsensowną dyskusję, ale jak widać jakoś nie daję mi to spokoju. Niemniej jednak jest to mój ostatni post na ten temat - chyba.?

 

@Palamander, a niby dlaczego miałbym się nie wypowiadać? To, że od 20 lat nie jestem abonentem Canal+ nie oznacza, że nie śledziłem przez ten czas oferty i zmian tam zachodzących. Tym bardziej, że w tym czasie byłem związany z konkurencją, więc siłą rzeczy należało to robić - śledzić konkurencję. Ty natomiast jesteś związany z Canal+ non-stop od 1996 roku i co z tego wynika? Ano to, że zostałeś zamrożony w latach 90-tych wraz z panującymi wtedy podziałami, czyli de facto tylko Canal+ i HBO. Teraz ktoś Cię nagle rozmroził, doznałeś jak widać szoku nie tylko termicznego i wpadłeś na forum aby zaistnieć, nie ogarniając jednocześnie zmian, jakie w przeciągu tych ponad 20 lat Twojej hibernacji nastąpiły. Skąd o tym wiem? To akurat łatwo zgadnąć. Trudno w związku z tym dyskutować, czy też polemizować na pewne tematy z osobą całkowicie oderwaną od rzeczywistości. Ja w przeciwieństwie do Ciebie, czyli braku związania z Canal+, mógłbym Cię zasypać informacjami, nowinkami, a także przekonać co do niektórych kwestii. Ale szkoda mojego czasu i nerwów, ponieważ nie da się zreformować kogoś, kto jest po prostu nierefolmowalny!

Edytowane przez Marko46
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Marko46

Jak widać to ty utknąłeś w czasach komuny. Płacić i cieszyć się że cokolwiek rzucili.I nie protestować.

C+ jawnie sobie żarty robi ofertą filmową z abonentów,a Ty starasz się ich usprawiedliwić w jakiś sposób

HBO się ocknęło i ma 7/10 w relacji cena/oferta filmowa

C+ w tej chwili to 2/10 w relacji cena oferta filmowa.Nie wiem czy rozwód z ITI spowodował to że muszą ciąć koszty na wszystkim,oprócz Ekstraklasy.Tam ze zobowiązań finansowych muszą się wywiązać

6 minut temu, lukimann napisał:

 

Z tą ofertą filmową na C+ zgadzam się z Tobą.

Czyli jednak nie tylko ja to zauważyłem?

51 minut temu, PIOOLE napisał:

Zobaczymy co bedzie jeszcze z monolithem. No a netflix w lutym Piłsudski czyli kolejne rozdrobnienie praw.

To tutaj @bugmenot chyba najszybciej będzie coś wiedział. Czy jednak już tylko KinoŚwiat,czy jednak jest Monolith

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zapytalem na facebook kogos z monolithu napisał  ze przekazano pytanie do innego działu  i cisza  juz tydzien a na canal plus tez na tym samym forum napusal ktos ze filmy byly w grudniu teraz sa powtórki na c+ a na pytanie czy jest aktualna umowa na premuery juz cisza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Palamander napisał:

@Marko46

Jak widać to ty utknąłeś w czasach komuny. Płacić i cieszyć się że cokolwiek rzucili.I nie protestować.

C+ jawnie sobie żarty robi ofertą filmową z abonentów,a Ty starasz się ich usprawiedliwić w jakiś sposób

HBO się ocknęło i ma 7/10 w relacji cena/oferta filmowa

C+ w tej chwili to 2/10 w relacji cena oferta filmowa.Nie wiem czy rozwód z ITI spowodował to że muszą ciąć koszty na wszystkim,oprócz Ekstraklasy.Tam ze zobowiązań finansowych muszą się wywiązać

Czyli jednak nie tylko ja to zauważyłem?

To tutaj @bugmenot chyba najszybciej będzie coś wiedział. Czy jednak już tylko KinoŚwiat,czy jednak jest Monolith

No i dlatego protestujesz tutaj? Myślisz,  że to przyniesie jakiś efekt?  Chyba nie. Chyba swoje protesty powinieneś gdzie indziej kierować. Poza tym skoro nie jesteś zadowolony z oferty C+ to po co podpisywałeś umowę na cały rok? Przecież prawa filmowe mają te same.  Poza tym można było zbadać oferty i zamiast ładować się w roczną umowę to albo skorzystać z oferty Playera,  a jak już bardzo chciałbyś się wiązać umową to skorzystać z oferty PC+, gdzie kanały Canal+ można mieć nawet za 25zł zamiast 40zł.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...