Skocz do zawartości

Prawa filmowe premium


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość kingofsouth

HBO to przede wszystkim własne produkcje min: Gra o Tron wcześniej Czysta Krew ,Detektyw ...

Figurantka która wczoraj dostała nagrodę Emmy :D

Nie zapominajmy o Polskich produkcjach takich jak Pakt czy Wataha

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj macie oficjalny wykaz premier HBO i Cinemax na październik. Trzeba przyznać, że na HBO październik zapowiada się ciekawie, chociaż - jak dla mnie - wrzesień też nie był zły :)

 

Spoglądając na powyższy wykaz premier, razi mnie tylko jedno, że na Cinemaxie jest znacznie więcej premier niż w HBO. Oczywiście, że nie są to filmy "hitowe", ale gdyby tak część z nich upchać jako tygodniowe premiery HBO, to marka HBO filmowo byłaby jeszcze silniejsza, a abonent bardziej zadowolony :)

 


 Boli mnie jedynie ten Cinemax, przez który nie mogę mieć pewności, że obejrzę wszystkie interesujące mnie tytuły z danych wytwórni, vide Kraina jutra.

 

Na brak dostępu do Cinemax (znam ten ból) rozwiązaniem może być HBO GO/OD, gdzie trafiają premiery z Cinemaxa.

Edytowane przez muza_tv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Na początku października dwie ciekawe premiery seriali "Belfer" na Canal+ i "Westworld" w HBO. Oba zapowiadają się interesująco. Z uwagi na tę premierę mam zamiar zamówić HBO. Przy okazji obejrzę kilka premier filmowych z poprzednich miesięcy :).

Jak można nie mieć  HBO,Cinemax i Canal+ przecież to trzeba mieć po prostu :D

Do tego coś z kina niezależnego czyli Sundance TV i ma się Premium pełną gębą ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Canal+  pochwalił się, że "Belfer" zanotował rekord, jeśli chodzi o oglądalność seriali w całej historii Canal+. Było to do przewidzenia, bo emisja była "odkodowana". Jednak poniższe wyniki pokazują, że znaczną popularnością cieszy się CANAL+1 (emisja z godzinnym opóźnieniem), który nie było odkodowany.

 

Info z komunikatu:
"Pierwszy odcinek serialu "Belfer" oglądało średnio blisko 336 tys. widzów (blisko 270 tys. w Canal+ oraz 66 tys. w Canal+1).
Drugi odcinek oglądało średnio blisko 378 tys. widzów (blisko 278 tys. w Canal+ oraz 100 tys. w Canal+1)."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A u mnie się wczoraj przydał w całości :-) Mieszkam w Wielkiej Brytanii, więc premiera była o 20:30, a że jeszcze coś się robiło w domu i chciało na spokojnie obejrzeć i normalnie w tv, bez blokowania timeshiftem czy bawieniem się w nagrywanie, włączyło się CANAL+ 1, więc u mnie było jakby o 21:30 ;-) Do tego tego przy chęci obejrzenia filmu nakłada się coś z TVN-em czy Polsatem, to włączy się CANAL+ 1, niż nagrywać i później już nie obejrzeć, bo się zapomni, albo nie będzie już tej ochoty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trudno się dziwić wynikom oglądalności ,,Belfra''. Nie przypominam sobie tak głośnej premiery na kanałach premium w ostatnim czasie i tak mocno promowanego serialu  jeszcze pół roku przed premierą.

Canal+ 1 był świetnym pomysłem. Zapewnia widzowi elastyczność przed telewizorem jeśli chodzi o filmy i seriale - takie jak wczoraj. C+ Discovery i C+ Seriale pewnie marzą o takiej oglądalności. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trudno się dziwić wynikom oglądalności ,,Belfra''. Nie przypominam sobie tak głośnej premiery na kanałach premium w ostatnim czasie i tak mocno promowanego serialu  jeszcze pół roku przed premierą.

 

Canal+ 1 był świetnym pomysłem. Zapewnia widzowi elastyczność przed telewizorem jeśli chodzi o filmy i seriale - takie jak wczoraj. C+ Discovery i C+ Seriale pewnie marzą o takiej oglądalności. :)

 

 

Choćby serial WATAHA, który miał znacznie wyższą Widownię w otwartym oknie.

 

 

 

A tak psy wieszają na tym C+1 że nikomu nie potrzebny itp.  :lol2:

 

Ciekawe czy wszystkie telemetry mają prawidłowo ustawioną godzinę i błędnie nie klasyfikują kanału 

Edytowane przez rotalplus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...