Skocz do zawartości

Prawa filmowe premium


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 hity (Bourne i Atlas Chmur).

 

Nie przesadzajmy z nazewnictwem "hitami" wszystkiego co marketingowo się sprzedało. ;)

Szczerze mówiąc dla mnie większym "hitem" są Smerfy niż "Atlas Chmur". Jak widać, każdy ma swojego hita.

A październik w Canal+ jak najbardziej dobry, kilka filmów z przyjemnością obejrzę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arkon: no Ty już się tak niezdrowo podnieciłes na bazie kilku premier napisanych na forum C+, że trudno będzie teraz to odkrecić :P.

muza_tv: no każdemu wedle potrzeb. W Smerfach jednak nie gra Tom Hanks i Halle Berry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@bugmenot: Nie liczą się wielkie nazwiska, nie liczą się miliony wydane film. Najważniejszy jest efekt końcowy - treść filmu, który widza (mnie) zainteresuje lub nie. Już wiele razy czytałem recenzje i opinie internautów, jaki to film jest świetny, ludzie sikali po nogach z podniecenia. A mi się film nie podobał. I odwrotnie. Filmy, które były krytykowane mnie zaciekawiły. Dlatego też, już przestałem wierzyć w te marketingowe brednie... hitowy, kasowy, nagrodzony, wielcy aktorzy. Bleeee :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arkon: no Ty już się tak niezdrowo podnieciłes na bazie kilku premier napisanych na forum C+, że trudno będzie teraz to odkrecić :P.

Ja już nie wspomnę o Twoim podnieceniu posiadaniem HBO GO i jego fantastyczną jakością. Po pierwsze MOIM ZDANIEM premiery są rewelacyjne zarówno dla miłośników ambitnego kina(Miłość, Pan Lazhar) jak i rozrywkowego(Dredd, Dziedzictwo Bourne’a). Po drugie Twoje prowokacje już nie są zabawne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przytocz posta gdzie napisałem coś o jakości HBO GO (która nota bene jest wyższa niż osatniej emisji Hobbita na C+ :)). A prowokacje to raczej Twoje posty i robienie "rewelacji" z kilku dobrych filmów - premier kinowych sprzed 1,5 roku-2 lat, które powinny polecieć na początku roku :). Nie jest źle, ale rewelacja to wątpliwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takiego blockbustera jak Mroczny Rycerz Powstaje jednak nie mają (...)

The Dark Knight to jednak olbrzymia marka, jedna z 3-4 robiących tyle szumu w świecie kina.

 

Jest Dredd ;] Z przyjemnością powtórzę seans, bo niewiele tak dobrych ekranizacji komiksu, nie wspominając o ratingu R.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arkon: Ale nie porównuj tego filmu do serialu. Ten film pójdzie przez normalną dystrybucję kinową a więc jak zwykle w tv się pewnie pojawi najwcześniej kilka miesięcy po premierze kinowej.

 

Ja jestem ciekaw kiedy bedzie emisja nowego mini-serialu "True Detective". Premiera w USA w HBO w styczniu 2014. Kiedy u nas ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...